Setari Cookie-uri

vreti sa ma ajutati si pe mine?

sper sa nu radeti de mine,dar cum se adauga pe kudika o...hai sa i zicem ?????????
aris_giulia
Postat pe 12 Decembrie 2008 13:48
De la: aris_giulia, la data 2008-12-12 13:48:23sper sa nu radeti de mine,dar cum se adauga pe kudika o...hai sa i zicem ?????????


o ce?
_fantoma_
Postat pe 12 Decembrie 2008 14:10
De la: vas25, la data 2008-12-12 14:10:44
De la: aris_giulia, la data 2008-12-12 13:48:23sper sa nu radeti de mine,dar cum se adauga pe kudika o...hai sa i zicem ?????????


o ce?
mucky
Postat pe 12 Decembrie 2008 14:14
cum se adauga un topic nou
Full_Metal_Jacket
Postat pe 12 Decembrie 2008 17:36
pai mai inati zi.ne c vrei sa adaugi p kudika..shi apoi cin shi sfaturile..
x_girl_rose
Postat pe 3 Februarie 2009 20:46
Poate ma ajutati si pe mine. Eu sunt casatorita de 3 ani si am un baietel de 1 an si as vrea sa divortez dar nu stiu cum sa fac si unde sa ma duc. Clar impreuna nu mai avem cum sa stam. La parintii mei nu ma pot duce, iar cu chirie nu stiu cum sa ma descurc acum din indemnizatia de 800 lei. Dati-mi si mie o idee.
kudika017015
Postat pe 1 Iunie 2009 18:15
De la: kudika017015, la data 2009-06-01 18:15:01Poate ma ajutati si pe mine. Eu sunt casatorita de 3 ani si am un baietel de 1 an si as vrea sa divortez dar nu stiu cum sa fac si unde sa ma duc. Clar impreuna nu mai avem cum sa stam. La parintii mei nu ma pot duce, iar cu chirie nu stiu cum sa ma descurc acum din indemnizatia de 800 lei. Dati-mi si mie o idee.

sincer nu t pot ajuta dar vroiam sa urez la multi ani de 1 iunie! sa creasca bebele tau mare, frumos si sanatos si tie sanatate si viata lunga sa t poti bucura d el!
anca0704
Postat pe 1 Iunie 2009 18:18
poate ar trebui sa incerci sa-ti pastrezi familia,..de plecat este usor,.mai greu este sa ramai pe campul de lupta ,..viata in 2 este grea, in 3 si mai grea,..ca femeie te inteleg, incearca sa discuti cu sotul tau si sa va lamuriti problemele,..acum nu mai esti singura, ai un copil, el va creste si va avea nevoie de un tata,..va suferi teribil daca nu-l va avea, va fi marcat toata viata,..poate o bunA COMUNICARE CU SOTUL TAU VA AJUTA LA REZOLVAREA PROBLEMELOR VOASTRE,..PLECATI DE LA PREMISA CA V-ATI IUBIT ODATA, CA ATI FACUT DIN DRAGOSTE ACEL COPIL SI CA DRAGOSTEA VOASTRA AR PUTEA CONTINUA,..VINOVATI SUNTETI AMANDOI,..NICIODATA NU EXISTA UN SINGUR VINOVAT!.....TOATE CASNICIILE TREC PRIN MOMENTE DIFICILE,..NU TREBUIE CEDAT USOR,,EU AS FI PLECAT DE MII DE ORI!
labora
Postat pe 1 Iunie 2009 18:26
si mie ce sfat imi dati?

Sunt casatorita de 3 ani, dar aveam o relatie cu sotul meu cu 6 ani inainte de casatorie.
Am stat mai mult separat (deoarece am studiat in orase diferite). Cand il vizitam mai aflam ca a iesit ba cu una , ba cu alta, dar ma convingea de fiecare data ca nu erau decat chestii de amicitie.
Totul s-a complicat dupa casatorie cand am aflat ca o sun ape o fosta colega de munca foarte des (noptile) si-I trimitea foarte multe mesaje (noaptea evident). Am vazut pe factura. Mi-a zis initial ca e un fost nr. de telefon al fratelui lui, dar am sunat si mi-a raspuns o tipa pe care o cunosteam . A recunoscut ca e al ei, dar ca n-a fost nimic serios. Acum un an a inceput sa fie iarasi distant. Mi-am dat seama ca e “ aceea perioada din viata” si ca e cineva din nou. L-am prins trimitan un mesaj de dragoste. Mi-a zis ca nu stie al cui e numarul si-l tot tachineaza cineva si asa incerca el sa vada cine e…. prostii, of. Apoi intr-o seara cand era plecat, l-a sunat cineva pe tel. personal si am raspuns eu. Persoana de la capatul firului a stat un pic in tel si apoi a inchis. Am sunat inapoi si bineinteles ca n-a raspuns nimeni.
El neaga orice.
Si-a facut o noua adresa in care am gasit la contacte doar adresa noii lui colege de munca.
A zis intr-o seara ca iese cu un coleg si la sfatul unei prietene am iesit si eu (niciodata n-am mai facut acest lucru). Ghiciti cine a mai venit? Colega, normal.
El neaga , ea neaga. S-a ajuns la certuri f.f.f grave, la violent.
Am zis s-o terminam . El zice ok, dar nu are niciodata timp pt. a concretiza.
Ce sa mai fac? Simt ca innebunesc in incertitudine!
o_mica_raza
Postat pe 1 Iunie 2009 18:33
De la: o_mica_raza, la data 2009-06-01 18:33:10si mie ce sfat imi dati?

Sunt casatorita de 3 ani, dar aveam o relatie cu sotul meu cu 6 ani inainte de casatorie.
Am stat mai mult separat (deoarece am studiat in orase diferite). Cand il vizitam mai aflam ca a iesit ba cu una , ba cu alta, dar ma convingea de fiecare data ca nu erau decat chestii de amicitie.
Totul s-a complicat dupa casatorie cand am aflat ca o sun ape o fosta colega de munca foarte des (noptile) si-I trimitea foarte multe mesaje (noaptea evident). Am vazut pe factura. Mi-a zis initial ca e un fost nr. de telefon al fratelui lui, dar am sunat si mi-a raspuns o tipa pe care o cunosteam . A recunoscut ca e al ei, dar ca n-a fost nimic serios. Acum un an a inceput sa fie iarasi distant. Mi-am dat seama ca e “ aceea perioada din viata” si ca e cineva din nou. L-am prins trimitan un mesaj de dragoste. Mi-a zis ca nu stie al cui e numarul si-l tot tachineaza cineva si asa incerca el sa vada cine e…. prostii, of. Apoi intr-o seara cand era plecat, l-a sunat cineva pe tel. personal si am raspuns eu. Persoana de la capatul firului a stat un pic in tel si apoi a inchis. Am sunat inapoi si bineinteles ca n-a raspuns nimeni.
El neaga orice.
Si-a facut o noua adresa in care am gasit la contacte doar adresa noii lui colege de munca.
A zis intr-o seara ca iese cu un coleg si la sfatul unei prietene am iesit si eu (niciodata n-am mai facut acest lucru). Ghiciti cine a mai venit? Colega, normal.
El neaga , ea neaga. S-a ajuns la certuri f.f.f grave, la violent.
Am zis s-o terminam . El zice ok, dar nu are niciodata timp pt. a concretiza.
Ce sa mai fac? Simt ca innebunesc in incertitudine!


Buna.Despre ce incertitudine vorbesti?E clar ca te insala,pe bune n-are rost.Ori renunta si se face baiat de casa,asta daca poti trece cu vederea(eu un n-as ierta nici daca as avea copii cu el)ori ramai in situatia in care el isi bate joc de tine ca si pana acum.Scz daca am fost prea directa dar ai cerut o parere si eu ti-am dat-o(app nu este un sfat ci o parere)
bebe_Cristina
Postat pe 1 Iunie 2009 18:39
De la: kudika017015, la data 2009-06-01 18:15:01Poate ma ajutati si pe mine. Eu sunt casatorita de 3 ani si am un baietel de 1 an si as vrea sa divortez dar nu stiu cum sa fac si unde sa ma duc. Clar impreuna nu mai avem cum sa stam. La parintii mei nu ma pot duce, iar cu chirie nu stiu cum sa ma descurc acum din indemnizatia de 800 lei. Dati-mi si mie o idee.


frumosi amandoi.. pai tu stii ce alternative mai ai. pacat. dar casa nu ai impreuna cu sotzul?? el trebuie sa plece din casa , nu tu. offf imi pare rau k se ajunge in situatii de gen.
cristi_nne
Postat pe 2 Iunie 2009 10:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ghicitul in Carti 243 De la: Mia 29 Mai 2013 14:08
eu berbec el pesti 20 De la: frosi_ssimonica 6 Octombrie 2009 12:25
iubire,..net..si departare 10 De la: maya66 12 Iulie 2009 19:37
legatura anapoda el geaman -ea sagetator?? 7 De la: greierash_is_back 22 Noiembrie 2009 13:26
buna fetele 4 De la: geo_sh 8 Februarie 2009 13:52