Setari Cookie-uri

CEL MAI FRUMOS DAR PRIMIT SAU OFERIT!

Se apropie sarbatorile si, ca sa intram in atmosfera magica a Craciunului, haideti sa vorbim despre cele mai frumoase daruri primite in viata in perioada aceasta si nu numai!Ce ati daruit sau ce ati primit de sarbatori astfel incat sa nu uitati sau sa nu fiti uitat niciodata? Sa vorbim si despre lucruri minunate, de neuitat, doar asta este spiritul Craciunului:Darul!

Postat pe 18 Decembrie 2008 00:18
cel mai frumos dar de sarbatori a fost inelul de logodna.cea mai minunata zi din viata mea.
dayanna77
Postat pe 21 Decembrie 2008 11:32
Cel mai frumos DAR este cel pe care-l oferi din SUFLET! poate fi orice: de la o carte.....pana la o bijuterie! cel mai nesemnificativ si neinsemnat lucru primit, poate deveni pretios cand il primesti de la persoanele dragi tie....de la cel pe care-l iubesti! nu poti fi dezamagit de un CADOU decat daca cel ce ti-l ofera o face intr-un mod formal, de complezenta...si nu din suflet.
Daruiti asadar din suflet,fie ca e vorba de o ciocolata,de o camasa,de un aparat electrocasnic sau de o cina romantica petrecuta cu cel pe care-l iubesti! Craciun Fericit!
doinabalasa2006
Postat pe 23 Decembrie 2008 10:25
Unul dintre cele mai frumoase cadouri primite in ziua de craciun a fost un catelus canish imperial nergu cu gri in varsta de numai 3 saptamani care chitzaia din cutiutza de cadouri special conceputa penru el. Si mai frumos a fost cand l-am scos de acolo si am gasit un biletzel pe care scria 'Pe mine ma cheama Flappy. IUBESTE-MA!'

Pot spune ca am fost foarte impresionata si nu credeam vreodata ca prietenul meu sa fie capabil de asemenea cadou.
maria_diana
Postat pe 23 Decembrie 2008 12:48
Cel mai frumos dar primit, a fost o excursie la Venetia de Valentine's Day, exact in perioada Carnavalului. A fost o vacanta de neuitat. Recompensa mea a fost doua gemenute perfecte si mai mult decat minunate, care pe zi ce trece ne uimesc cu istetimea lor ( frumoase nu spun, pentru ca ati spune ca sunt subiectiva)
icy_heart
Postat pe 10 Septembrie 2009 18:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Trista Femeie 2009 4 De la: focsa05 27 Februarie 2009 21:43
concurs 3 De la: iris_4_ever 16 Aprilie 2009 19:28
divort 19 De la: ddsv97 27 Iulie 2009 07:22
Cipurile biometrice, o amenintare la adresa omenirii? 21 De la: ocgiogi 26 Iunie 2009 17:28
Interviu cu Sofia Ionescu: 4 De la: cristi_nne 26 Mai 2009 09:05