Setari Cookie-uri

ce ne facem cu criza financiara mondiala?

am inteles ca va fi greu,si in ultimul timp am inceput sa cred ca asa va fi voi ce parare aveti?
liliana_2007
Postat pe 22 Decembrie 2008 13:42
Hotarat lucru: pe site-ul asta gasesti de toate pentru toti!
fataverde
Postat pe 1 Februarie 2009 01:42
stai sa-i vezi pe "basicatii" (ce-mi mai place cum suna cuvantul asta ....) spuneam de basicatii cu cipurile
noul tip de pasaport....

criza inca nu a inceput sa se simta decat putin asa... mai avem pana sa vina"tsunami-ul crizei" peste noi.....

sa speram ca va gasi pana atunci alte "stanci" de care sa se sparga.... valul vreau sa spun....
dandanaua_reloaded
Postat pe 1 Februarie 2009 01:59
dam cu var,,,facem trafic cu agude ,,,cu rumegus ,,,vindem ciorile ,,porumbeii ,,vedem noi ceva sa iasa bani si noi oameni astia de rand sa o ducem bine ,,,sa nu ne facem probleme d eaia care au
sarutama
Postat pe 1 Februarie 2009 02:05
Trecem noi si peste asta !!!!!!!! De cand ma stiu Romania a fost si este intr o continua criza,acm ca a venit si cea mondiala........asta e?Un sut in fund,un pas inainte :)
butterfly_sound_of_love
Postat pe 25 Februarie 2009 11:09
e buna si criza asta la ceva... o sa faca putina curatenie in mediul de afaceri romanesc, rezista doar cei cu un management bun.... sau cu bani la saltea
kitty_krieger
Postat pe 25 Februarie 2009 12:04
mai facem si noi cate un MLM sa putem avea maruntis de un concediu misto,de ceva wee end-uri la munte,de o rata la masina...criza este numai pt cei ce doar o gandesc si nu fac nimic decat se vaieta...multi au uita anii '93-'96 cand salariul era de 100 $ si lumea nu avea mai de niciunele
silviu_m74
Postat pe 12 Martie 2009 14:08
nu avem ce sa facem ,,, poate daca vine vreun economist cu o idee ca acum 80 de ani . daca nu ... trebuie sa asteptam si sa induram .., si inca suntem la inceput in aproximativ 2 ani vom ajunge la mijlocul crizei
catalyn_2792
Postat pe 24 Martie 2009 18:12
Companie americana cauta urgent

persoane interesate sa-si dezvolte

o afacere online in care sa castige

la nivel occidental.Sunt necesare

cunostinte minime de limba engleza. www.solutiidecriza.com
silviu_m74
Postat pe 24 Martie 2009 21:44
Eu personal nu am fost lovita de criza, exceptie facand o rata lunara care mi-a crescut cu cateva sute de mii. Din persoanele pe care le cunosc nici-una nu simte criza, nimeni nu si-a pierdut locul de munca, nimeni nu zice ca i-ar fi scazut salariul.
vanesia
Postat pe 30 Martie 2009 13:34
In primul rand cred ca e de notoriete ca toate crizele sunt provocate de iubitii conducatori ai lumii masoni(evrei 90%) care ne doresc ,,tot binele". normal ca pe ei nici in fund nu-i doare ca au bani sa se duca sa se stearga cu ei la wc.
Va dura cat vor vrea ei, pana cand iar particularii nu vor mai putea sa reziste financiar si iar totul va fi acaparat de stat. Cica am intrat in recesiune si profesorii deja luna trecuta au primit doar trei sferturi din salariu. din toamna asa va fi la toti bugetarii... preturi mari, salarii mici.
Toate-s vechi si noi suportam doar ceea prin ce au trecut parintii, bunicii, etc...
little_duck
Postat pe 17 Iunie 2009 13:25
sincer nu ne omoara are romanul pita si cu slana
yumy
Postat pe 17 Iunie 2009 13:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SANI 33 De la: Stiube 16 Martie 2010 09:15
Produe Deborah 7 De la: pynky_naughty 20 Septembrie 2009 00:09
Cosmetice bio pentru o ingrijire sanatoasa 8 De la: ra_kudika 7 Mai 2010 16:32
satisfactie totalã 71 De la: Anca_Mirabela 6 Decembrie 2011 20:05
Extensii gene permanente fir cu fir... 1 De la: merycam 9 August 2011 01:09