Ce ai facut astazi doar pentru tine?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Ce ai facut astazi doar pentru tine?: (5 din 2 voturi)

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Sunt curioasa cate femei de pe forum au facut ceva DOAR pentru ele astazi... Cum v-ati rasfatat? Eu de exemplu am mancat ciocolata si ma simt foooooarte bine! Ce lucruri faceti doar pentru voi? Lucrurile marunte conteaza, ele te fac sa te simti rasfatata si in armonie cu tine insati!
Raporteaza abuz de limbaj
nor_pufos Avatarul lui nor_pufos

221 mesaje
Oras: bucuresti

Am fost la coafor,am un nou look si mai putin bani in portofel dar a meritat
alinarea_ta Avatarul lui alinarea_ta

2 mesaje
Oras: constanta

Eu din pacate sunt la lucru dar mi-am comandat o pizza si imi pun si un film bun la pc , k doar e sambata nu? :**:*
Fosta membra Kudika.ro
eu azi nu am facut nimic pt mine...sa ma alint dar dupa ce am citit ce ati scris voi m-am hotarat sa ma pun pe treaba
liza24_84 Avatarul lui liza24_84

681 mesaje

De la: alinarea_ta, la data 2009-01-16 15:42:50Eu din pacate sunt la lucru dar mi-am comandat o pizza si imi pun si un film bun la pc , k doar e sambata nu? :**:*

Azi e vineri ....

Eu beau 3 in 1 si e bun ...si ascult muzica
Nu putem stii daca lumea in care traim este reala sau e doar un vis....
Fosta membra Kudika.ro

eu o sa-i dau in cap......lu mutu
Nu cauta persoana cu care poti sa stai, caut-o pe cea fara de care nu poti sa stai !
Fosta membra Kudika.ro
am mancat....si asta e numai pt mine....
you can kiss my kitty ass

1 mesaj

si eu fac ceva pt mine, il pun pe iubi sa ma alinte...si azi
ROBERTA_BRUNI Avatarul lui ROBERTA_BRUNI

5951 mesaje
Oras: craiova

am fost la salon ... m-am tuns,m-am indreptat...
Hasta la vista, baby!
Fosta membra Kudika.ro
Cam putine pers fac ceva doar pt ele observ Eu, azi de exemplu, am fost la solar si am facut un mic shopping pt sufletelul meu
Dalila_A Avatarul lui Dalila_A

5 mesaje

Am inceput sa citesc o carte care cred k ma va ajuta f mult pe viitor...avand in vedere ca sunt intr-un mare impas... Cele 12 coloane ale succesului de Jim Rohn
nefer Avatarul lui nefer

111 mesaje

buna intrebare. Te trimite imedait sa faci ceva doar pentru tine, sau sa-ti planifici ceva. Intrebarea are inclus in ea adevarul ca nu prea faci nimic pentru tine, ceea ce ni se intampla des unora, sa ne daruim, sa daruim, sa ne naruim daruind....

1130 mesaje

Am fost la masaj si cred ca am avut orgasm
focsa05 Avatarul lui focsa05

551 mesaje
Oras: roman

Georgiaaa numai crezi? trebuia sa fii sigura
betterrr Avatarul lui betterrr

326 mesaje
Oras: bacau

imi pregatesc cafeluta exact asa cum imi place in fiecare dimineata aici la birou si pentru 10 min cat imi savurez cafeluta sunt doar cu mine!!!!!!!!!! si e grozav de bine!!!!
Nu lua viata in serios niciodata. Oricum nimeni nu iese din ea viu.
STEFYIO Avatarul lui STEFYIO

18 mesaje

ce fac eu pentru mine? ma relaxez intrand pe net in vorba cu toata lumea. cu ce raman? cu multi prieteni, noi impresii, noi experiente....
Fosta membra Kudika.ro
De la: Merilou26, la data 2008-12-23 15:20:22Sunt curioasa cate femei de pe forum au facut ceva DOAR pentru ele astazi... Cum v-ati rasfatat? Eu de exemplu am mancat ciocolata si ma simt foooooarte bine! Ce lucruri faceti doar pentru voi? Lucrurile marunte conteaza, ele te fac sa te simti rasfatata si in armonie cu tine insati!

Azi??Fiindca este doar 6:00 ,nu am facut decat cafeaua pentru mine...Dar cred ca as fi preferat sa fac inca una...
Placerea se poate sprijini pe iluzie, fericirea insa se intemeiaza pe adevar. (Chamfort )
Fosta membra Kudika.ro
De la: ella_c, la data 2009-03-27 06:06:38
De la: Merilou26, la data 2008-12-23 15:20:22Sunt curioasa cate femei de pe forum au facut ceva DOAR pentru ele astazi... Cum v-ati rasfatat? Eu de exemplu am mancat ciocolata si ma simt foooooarte bine! Ce lucruri faceti doar pentru voi? Lucrurile marunte conteaza, ele te fac sa te simti rasfatata si in armonie cu tine insati!

Azi??Fiindca este doar 6:00 ,nu am facut decat cafeaua pentru mine...Dar cred ca as fi preferat sa fac inca una...

Da, si eu ma pregatesc sa fac o cafeluta buna, si nu oricum .Ma pun sa frec cafeaua bine cu zahar (numa nes am la lucru)pana se face spuma.Pt mine asta e rasfatul la lucru, ca n-am timp nici sa respir.Asa ca , momentul cu mine si cafeaua e un adevarat rasfat.
Va doresc tuturor o zi frumoasa si rasfatata !
_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

am fost sa imi cumpar ceva de imbracat