Setari Cookie-uri

Intrebare!!!

Buna dimineata dragii si dragele mele!de ceva timp va citesc mult mai des si mult mai mult...:)si am vazut articole destul de bune,bune si foarte bune si de aceea m-am decis si eu sa va scriu si implicit sa va cer o parere!Am aproape 22 de ani si nu mi-am inceput viata sexuala pentru ca ma simt terorizata de propria-mi mama care vrea sa ma marit virgina.am purtat suficiente discutii cu ea ,dar fara niciun rezultat!am incercat sa-i zic ca asta era pe timpul ei si ca in zilele noastre nu mai conteaza...sau conteaza atat de mult???nu stiu...ma simt terorizata de ideile ei...si cred ca sunt o persoana in toata firea, capabila sa-mi iau propriile-mi decizii si sa-mi asum responsabilitati.uneori ma gandesc ca ar putea avea totusi dreptate "in a fi femeia" unui singur barbat,dar uneori ma gandesc ca e foarte greu sa tii un barbat langa tine si sa-ti fie fidel 100% cand tu nu oferi 100%!!!nu stiu ce sa fac...si de aceea as vrea niste sfaturi ,de la voi!!!va multumesc anticipat acelora care imi vor raspunde si tuturor va urez un craciun fericit si un an nou ,2009,mult mai bun,mult mai reusit in care toate dorintele sa va devina realitate!La multi ani!Krisstinikka
kitty_2fast4u
Postat pe 24 Decembrie 2008 08:48
Esti majora, nu cred ca iti poate impune mama ta sa nu faci sex, decat daca te coase stii tu unde ... Daca nu ti-ai inceput viata sexuala din cauza asta pana acum, deja ai o frustrare pe tema asta. Uita de sfaturile mamei si daruiestete celui care te merita.
redshift
Postat pe 24 Decembrie 2008 10:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
A trecut atractia sau nu mai e bun la pat? 5 De la: kitty_krieger 4 Iunie 2010 14:56
Cum sa-ti faci prieteni si sa iti cunosti jumatatea la o petrecere? 1 De la: mariana_ivascu_mari 28 Noiembrie 2012 14:58
sa lupt pentru el? 51 De la: ralukutzza 29 Noiembrie 2009 11:14
durere de penis - ajutor! :( 5 De la: k_lng 7 Ianuarie 2010 23:31
sfaturi:( 10 De la: rashela 7 Iulie 2010 19:54