Setari Cookie-uri

Am erectii prea multe.

Nu stiu ce sa ma mai fac cu viitoarea sotie,ca am disperat-o cu atita sex.
Daca stam acasa o zi intreaga facem sex de minim 5 ori.
Ne iubim de 5 ani si de 2 saptamani ne-am mutat impreuna.
Stia dinainte ca sunt tare in ....sex dar nu se astepta sa am chiar asa de multe erectii,dupa cum singura marturiseste.
Problema este ca i-sa umflat si pasarica de atita penetrare si pe mine ma doare penisul de atita sex dar nu ne lasam.
Nici eu nu ma asteptam sa am chiar asa multe erectii si lungi ,minim 30 min /partida.
Mentionez ca niciodata nu am avut erectii atit de des.
marianil
Postat pe 26 Decembrie 2008 13:13
poate ar trebui sa consulti un medic te va sfatiui cum iti va spune ce si cum:)
midi_junkiex
Postat pe 26 Decembrie 2008 14:33
CU CIT MAI DES CU ATIT MAI BINE!!!!!!!STII CARE E PROBLEMA? TE GINDESTI PREA MULT LA SEX.TU CAUTATI O OCUPATIE SI INCEARCA SA TE CONCENTREZI ASUPRA ACESTEEA, VEZI CA ACEST LUCRU SE POATE REGULA DOAR CU DORINTA SI EFORTUL TAU!!!!
duduniu
Postat pe 26 Decembrie 2008 15:20
esti un barbat dotat... dar nu exagera...din chestii de genu asta se poate ajunge la rani pe colul uterin si alte din astea incercati o crema sau altceva care sa usureze penetrarea daca nu va puteti abtine
anaadyan
Postat pe 26 Decembrie 2008 15:23
Si intrebarea e...?

Sau doar asa, ai vrut sa ne informezi si pe noi?
Dor_a
Postat pe 26 Decembrie 2008 15:24
alcoolul dauneaza grav sanatatii mintale
dar asta nu i-a impiedicat niciodata pe barbati sa iasa la o bere, mai ales daca e cu o blonda....ce noroc ca au barbatii 2 capuri


eu sunt casatorita de mai putin, rar auzi un barbat sa se planga ca are parte de prea mult sex,e de obicei motiv de lauda si intarire a ego-ului , dar mai ales a modestiei
nicoleta_nikky
Postat pe 26 Decembrie 2008 15:35
Ai dreptate, asta e! Alcoolul! Cum de nu m-am gandit?..
Bine, m-am gandit ca asta e forum de fete, si normal ar fi fost ca mandra sa vie sa ne povesteasca cum sta treaba, doar ca ea... tace! sau e prea ocupata sa-si oblojeasca "pasarica" umflata... Mai, am mai auzit eu ineptii debitate cu talent p'aici, dar daca s-ar face un clasament, asta ar fi cea care concureza la premiul intai cu cununitza.

Pesemne asta e modul "original" al omului de a atrage atentia "d-d-damelor"...

Alt penibil!
Dor_a
Postat pe 26 Decembrie 2008 21:17
De la: ions, la data 2008-12-26 13:13:26Nu stiu ce sa ma mai fac cu viitoarea sotie,ca am disperat-o cu atita sex.
Daca stam acasa o zi intreaga facem sex de minim 5 ori.
Ne iubim de 5 ani si de 2 saptamani ne-am mutat impreuna.
Stia dinainte ca sunt tare in ....sex dar nu se astepta sa am chiar asa de multe erectii,dupa cum singura marturiseste.
Problema este ca i-sa umflat si pasarica de atita penetrare si pe mine ma doare penisul de atita sex dar nu ne lasam.
Nici eu nu ma asteptam sa am chiar asa multe erectii si lungi ,minim 30 min /partida.
Mentionez ca niciodata nu am avut erectii atit de des.




no , pe mine ma scarmana o intrebare-mirare-hasurare!
tu chiar faci sex la fiecare erctie!!?
ca sa fiu serios, si io am erectie multe , dese si enorme, da' sa-mi trag palme daca am parte de sex de fiecare data!
mai relaxeaza-te si tu. si ea!!!!

Postat pe 26 Decembrie 2008 22:00
De la: geo_tz, la data 2008-12-26 22:00:26
De la: ions, la data 2008-12-26 13:13:26Nu stiu ce sa ma mai fac cu viitoarea sotie,ca am disperat-o cu atita sex.
Daca stam acasa o zi intreaga facem sex de minim 5 ori.
Ne iubim de 5 ani si de 2 saptamani ne-am mutat impreuna.
Stia dinainte ca sunt tare in ....sex dar nu se astepta sa am chiar asa de multe erectii,dupa cum singura marturiseste.
Problema este ca i-sa umflat si pasarica de atita penetrare si pe mine ma doare penisul de atita sex dar nu ne lasam.
Nici eu nu ma asteptam sa am chiar asa multe erectii si lungi ,minim 30 min /partida.
Mentionez ca niciodata nu am avut erectii atit de des.




no , pe mine ma scarmana o intrebare-mirare-hasurare!
tu chiar faci sex la fiecare erctie!!?
ca sa fiu serios, si io am erectie multe , dese si enorme, da' sa-mi trag palme daca am parte de sex de fiecare data!
mai relaxeaza-te si tu. si ea!!!!


Eii! Bine ai revenit Botoshel! Ne-a fost dor de tine
Dor_a
Postat pe 27 Decembrie 2008 07:08
Ne dai si noua o adresa, ceva? Te ajutam daca e cazul, eu ma sacrific ... pentru binele omenirii!!!

Postat pe 27 Decembrie 2008 09:03
Ions, vezi sa n-o alezezi prea tare pe doamna!

Postat pe 27 Decembrie 2008 11:25
De la: sebaana, la data 2008-12-27 09:03:22Ne dai si noua o adresa, ceva? Te ajutam daca e cazul, eu ma sacrific ... pentru binele omenirii!!!


ce mai profesoara halal.
initiatorule nu da sperante desarte "doamnelor"

Postat pe 28 Decembrie 2008 23:16
dar unde e ions? aa...stiu, face sex

Postat pe 28 Decembrie 2008 23:23
De la: oktober, la data 2008-12-28 23:23:29dar unde e ions? aa...stiu, face sex
fiecare cu ce 'l doare

Postat pe 28 Decembrie 2008 23:25
probabil prin vecini...ca si pe iubi o doare

Postat pe 28 Decembrie 2008 23:33
De la: oktober, la data 2008-12-28 23:33:19probabil prin vecini...ca si pe iubi o doare
daca te referi la topicul vecin...e buna poanta

Postat pe 28 Decembrie 2008 23:39
De la: duduniu, la data 2008-12-26 15:20:48CU CIT MAI DES CU ATIT MAI BINE!!!!!!!STII CARE E PROBLEMA? TE GINDESTI PREA MULT LA SEX.TU CAUTATI O OCUPATIE SI INCEARCA SA TE CONCENTREZI ASUPRA ACESTEEA, VEZI CA ACEST LUCRU SE POATE REGULA DOAR CU DORINTA SI EFORTUL TAU!!!!



Draga mea ,nu e vorba ca nu am ocupatie dar acum sunt sarbatori si toata lumea este acasa cu partenerul.
Pe mine ma excita atit de mult corpul ei incit intru in erectie fara sa vreau.
Ca sa nu-ti mai spun ca am mai si iesit din casa la plimbare prin ger sa mai imi treaca dar de unde ,erectie am si pe strada.
Mai ales daca mai ma uit dupa una sau alta merg cu ea erecta.
Nu stiu ce sa ma mai fac.
marianil
Postat pe 29 Decembrie 2008 00:28
De la: anaadyan, la data 2008-12-26 15:23:22esti un barbat dotat... dar nu exagera...din chestii de genu asta se poate ajunge la rani pe colul uterin si alte din astea incercati o crema sau altceva care sa usureze penetrarea daca nu va puteti abtine




Nu se pune problema de creme ,ea se umezeste si se excita la fel de tare ca mine.
Problema este alta : o dor picioarele de atita cracanare desii am facut toate pozitiile pozibile si i-sa umflat labiile (mai pe romaneste buzele de la pasarica)dar cu toate astea nu ne putem abtine sa nu o facem de cel putin 5 ori pe zi a cite minim 30 minute,mai facem pauze ma mai masturbeaza o mai las si eu ca imi zice ca nu mai poate desii este umeda.
marianil
Postat pe 29 Decembrie 2008 00:38
De la: Dor_a, la data 2008-12-26 15:24:20Si intrebarea e...?

Sau doar asa, ai vrut sa ne informezi si pe noi?



Ce crezi daca va informez pe voi,cistig ceva?
Ceream un sfat o parere ca nu stiu ce sa mai fac cu atitea erectii.
marianil
Postat pe 29 Decembrie 2008 00:43
De la: nicoleta_nikky, la data 2008-12-26 15:35:33alcoolul dauneaza grav sanatatii mintale
dar asta nu i-a impiedicat niciodata pe barbati sa iasa la o bere, mai ales daca e cu o blonda....ce noroc ca au barbatii 2 capuri


eu sunt casatorita de mai putin, rar auzi un barbat sa se planga ca are parte de prea mult sex,e de obicei motiv de lauda si intarire a ego-ului , dar mai ales a modestiei


Draga mea,aici nu incape vorba de lauda sau altceva ,asa cum am mai spus mai sus cer un sfat o parere ,daca a mai patit cineva asa ceva etc.
De dus la baute cu baietii la o bere nu imi sta in fire ca nu beau deloc.
marianil
Postat pe 29 Decembrie 2008 00:47
[quote name=\\\'Dor_a\\\' date=\\\'2008-12-26 21:17:07\\\']Ai dreptate, asta e! Alcoolul! Cum de nu m-am gandit?..
Bine, m-am gandit ca asta e forum de fete, si normal ar fi fost ca mandra sa vie sa ne povesteasca cum sta treaba, doar ca ea... tace! sau e prea ocupata sa-si oblojeasca \\\"pasarica\\\" umflata... Mai, am mai auzit eu ineptii debitate cu talent p\\\'aici, dar daca s-ar face un clasament, asta ar fi cea care concureza la premiul intai cu cununitza.

Pesemne asta e modul \\\"original\\\" al omului de a atrage atentia \\\"d-d-damelor\\\"...

Alt penibil! [/quote]

Mai draga asa cum ti-am mai raspuns eu nu am venit aici sa atrag atentia niminui si nici nu caut alta femeie ca altfel ma duceam pe alte situri de profil.
Eu cer o parere daca cineva s-a mai confruntat cu asemenea situatii.
Despre premii afla despre mine ca intotdeauna am fost bun la aproape toate ,(na ca sunt si modest) , premiant si premiat.
Cit despre tine banuiesc ,desii nu vreau sa intru in polemica cu tine ca nu imi sta in caracter mahalaua,cred ca nu ai partener ori esti nefericita.
Dumnezeu va avea grija de tine,iti doresc numai fericire asa cum am eu.
Si mai am una : nu scrie nicaieri ca acest site este numai pentru femei.
Te rog frumos sa fii cuviincioasa ca eu nu te-am jignit. ("Alt penibil")
Multumesc de apreciere si iti intorc si celalalt obraz.
marianil
Postat pe 29 Decembrie 2008 01:00
[quote name=\\\'geo_tz\\\' date=\\\'2008-12-26 22:00:26\\\'][quote name=\\\'ions\\\' date=\\\'2008-12-26 13:13:26\\\']Nu stiu ce sa ma mai fac cu viitoarea sotie,ca am disperat-o cu atita sex.
Daca stam acasa o zi intreaga facem sex de minim 5 ori.
Ne iubim de 5 ani si de 2 saptamani ne-am mutat impreuna.
Stia dinainte ca sunt tare in ....sex dar nu se astepta sa am chiar asa de multe erectii,dupa cum singura marturiseste.
Problema este ca i-sa umflat si pasarica de atita penetrare si pe mine ma doare penisul de atita sex dar nu ne lasam.
Nici eu nu ma asteptam sa am chiar asa multe erectii si lungi ,minim 30 min /partida.
Mentionez ca niciodata nu am avut erectii atit de des.[/quote]



no , pe mine ma scarmana o intrebare-mirare-hasurare!
tu chiar faci sex la fiecare erctie!!?
ca sa fiu serios, si io am erectie multe , dese si enorme, da\\\' sa-mi trag palme daca am parte de sex de fiecare data!
mai relaxeaza-te si tu. si ea!!!![/quote]


Nu fac sex chiar la toate erectiile pentru ca a-s nenorocio,o mai pun sa ma masturbeze ,mai stau cu ea asa in vint .
Treaba e ca si ea se excita la fiecare erectie a mea,cind o vede tare chiar si prin pijamale se umezeste si ea.
Faza tare este ca eu chiar daca incerc sa o mai las sa se odihneasca sa o protejez se incinge ea asa de tare de nu mai rezista si sare ea pe mine de ma surprinde total.
Eu ramin ca boul la poarta noua cu gindul ca s-o mai protejez si ea sare si ma f... de ma rupe.
Zi si tu acuma ce mai cuplu?
Abia astept sa treaca naibi sarbatorile sa mai mergem sa servici ca o sa ne rupem de atita sex.
marianil
Postat pe 29 Decembrie 2008 01:20
De la: sebaana, la data 2008-12-27 09:03:22Ne dai si noua o adresa, ceva? Te ajutam daca e cazul, eu ma sacrific ... pentru binele omenirii!!!



Daaa multumesc de ajutor.
Apreciez ca esti o filantroapa.
Omenirea va scapa de indivizi ca mine datorita tie.
marianil
Postat pe 29 Decembrie 2008 01:22
De la: ducu45, la data 2008-12-28 23:16:59
De la: sebaana, la data 2008-12-27 09:03:22Ne dai si noua o adresa, ceva? Te ajutam daca e cazul, eu ma sacrific ... pentru binele omenirii!!!


ce mai profesoara halal.
initiatorule nu da sperante desarte "doamnelor"


Nu dau sperante nimanui.
Cine este nefericit sa-si caute fericirea pe sit de profil.Amin
marianil
Postat pe 29 Decembrie 2008 01:25
De la: oktober, la data 2008-12-28 23:23:29dar unde e ions? aa...stiu, face sex



Normai ca fac sex,ce sa fac daca am cu ce.
Pina o sa mergem la serviciile noastre o sa ne rupem.
marianil
Postat pe 29 Decembrie 2008 01:26
frumos din partea voastra ca dupa atata timp aveti asa pofte nebune,dar cred si eu ca e exagerat putin.incercati sa faceti altceva,cititi,uitati-va la un film de actiune,mai uitati cumva ca nu e prea bine pt ea.spune-i si ei ca nu se termina,ca si maine e tot acolo.
si mai bine sa te masturbeze decat atat sex,dar saracuta de ea.ai vazut ca barbatii care au erectii nu o fac tot timpul,incercati sa evitati.
altceva nu stiu ce sa iti spun acum.
Marina_20
Postat pe 29 Decembrie 2008 01:32
De la: ninuta20, la data 2008-12-29 01:32:34frumos din partea voastra ca dupa atata timp aveti asa pofte nebune,dar cred si eu ca e exagerat putin.incercati sa faceti altceva,cititi,uitati-va la un film de actiune,mai uitati cumva ca nu e prea bine pt ea.spune-i si ei ca nu se termina,ca si maine e tot acolo.
si mai bine sa te masturbeze decat atat sex,dar saracuta de ea.ai vazut ca barbatii care au erectii nu o fac tot timpul,incercati sa evitati.
altceva nu stiu ce sa iti spun acum.


si inainte erati asa?sau e doar iubirea nebuna ca v-ati mutat impreuna?pt ca atunci e ceva normal( o vreme)
Marina_20
Postat pe 29 Decembrie 2008 01:35
Si inainte eram tot asa ,cind ne intilneam faceam sex cite 3-4-5 ore incontinuu cu mici pauze de odihna si tigara.
Dar acum este si mai si.
Am incercat sa ne uitam si la tv etc dar tot degeaba erectie tot am.
Si la tv cind ne uitam si am erectie o pun sa ma masturbeze ca sa vedem filmul pina la sfirsit,dar de cele mai multe ori nu mai apucam ca si ea vrea penetrata.
Treaba e ca ma surprinde sarind ea pe mine cu toate ca eu vreau sa o mai protejej.
Ce sa mai zic asa erectii nu am avut niciodata cu alte femei,si nu am foste deloc cuminte la viata mea.
Este singura care ma satisface si vra sex incontinu.

marianil
Postat pe 29 Decembrie 2008 11:05
Nu stiu ce sa ma mai fac cu viitoarea sotie,ca am disperat-o cu atita sex.
Daca stam acasa o zi intreaga facem sex de minim 5 ori.


Cate odata acest apetit sexual duce la destramarea relatiei pentru ca ea la un moment dat iti va spune stop nu mai pot ma sufoci cu atatea partide si nu mai rezist . Eu zic sa face-ti un repaos si intre timp incearca un studio de xxx cel putin acolo este nevoie de barbati cu erectie la comanda si cine stie dupa un an petrecut in domeniu apetitul va redeveni la normal.
real_cock
Postat pe 29 Decembrie 2008 11:21
De la: ions, la data 2008-12-26 13:13:26
Ne iubim de 5 ani si de 2 saptamani ne-am mutat impreuna.


Explicatia e logica ,de vreme ce v-ati mutat impreuna de 2 saptamani e normal sa va comportati asa.

Intial parea ca iti faci probleme pentru saraca femeie care nu mai rezista ,spre final insa ai inceput sa te lauzi cu cat de mult poti duce si ce femeie nesatula ai

Cand o sa inceapa sa nu mai suporte contactul te va trimite sa te satisfaci singur si cu asta basta, pana atunci , profitati de ce aveti

Sau ....afla ce substanta li pune soldatilor in ceai ca sa nu aibe erectie pentru ca eu am uitat cum se numeste momentan desi , nu cred ca ai de gand sa apelezi la asa ceva.
iris_4_ever
Postat pe 29 Decembrie 2008 14:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DE CE NU MA IA SOMNUL??? 26 De la: felixcat 22 Mai 2010 10:53
De la ce varsta ar fii indicat sa imi incep viatza sexuala??? 66 De la: karynutza18 27 Noiembrie 2009 17:54
Insarcinata de la o penetrare? 8 De la: kudika_1007767 12 Aprilie 2016 23:16
Sex Oral 62 De la: ipahebirowtnod 1 Aprilie 2011 21:53
dezvirginare 23 De la: flowereat 3 Octombrie 2013 09:37