Cadouri de craciun!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

_bonita Avatarul lui _bonita

1 mesaj

Haideti sa vedem cine ce a primi/daruit cu ocazia acestor sarbatori? De exemplu, eu de la iubit am primit ultimul parfum de la Lancome.. De la mama am primit 2 mosi draguti :) iar de la cea mai buna prietena o lumanare f frumoasa. La randul meu, am daruit o carte, o bluza si o rama foto superba.
Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1400 mesaje

Te-ai scos!
Tocmai a dat firma cu ultimul chinez faliment.
Sirius Avatarul lui Sirius

52 mesaje

Cel mai dragut dar dintre toate pt mine a fost o pisicuta British Shorthair, tigrata. E frumusica foc!
Prost nu e cel care nu intelege nimic.. ci acela care intelege totul pe dos.
_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

un ceas de la d &g de la tata, de la iubi o gentutza, mami un lanisor si o bratzara, unchii mei un parfum foarte tare, iar de la bunici 3 bluzite si niste banuti... a fost un an bogat

4147 mesaje

De la: _dulcik_, la data 2009-03-11 16:11:17un ceas de la d &g de la tata, de la iubi o gentutza, mami un lanisor si o bratzara, unchii mei un parfum foarte tare, iar de la bunici 3 bluzite si niste banuti... a fost un an bogat

era lantisor
Fosta membra Kudika.ro
mai dulciko...chiar asa...postezi si la subiecte de Craciun...???

te tot intreb de aseara daca ai norma...cand caut un subiect,,,dar mai bine nu il caut..apar inca 100 unde esti tu ultima care a postat...Pe bune ,le scrii la numar?Sau esti foarte activa de fel?

Placerea se poate sprijini pe iluzie, fericirea insa se intemeiaza pe adevar. (Chamfort )
Fosta membra Kudika.ro
Reinviati mai morti din mormant ..luati- i si p-aia de acum 2 ani ..ca doar are kudika spatiu :))))))))))))) Dulcik ...usurel mamica ,..spargi bariera sunetului !!!:)))))))))))))))))))
Banshee on duty! Beware :)

4147 mesaje

nu am norma ... pur si simplu doar scriu.... si am mai avut si inainte cont pe kudika..
Fosta membra Kudika.ro
De la: _dulcik_, la data 2009-03-13 08:39:41nu am norma ... pur si simplu doar scriu.... si am mai avut si inainte cont pe kudika..

ok! baga tare!!!tine-o tot asa!
Placerea se poate sprijini pe iluzie, fericirea insa se intemeiaza pe adevar. (Chamfort )