Setari Cookie-uri

10 chestii pe care Ei le considera cool !

toate fetele vor sa fie cat mai sexy vara

si sa atraga "prada mai repede" :))
aici aveti 10 chestii sexy si cool cu care poti sa te simti super-bine
Cum Te Imbraci:
1.Un top care iti accentueaza silueta il va face sa-si doreasca sa vada mai mult
2.O pereche de jeansi care sa-ti puna in evidenta ceea ce le place cel mai mult :funduletul :))
3.Uita de fustele ultra-mini si foarte stramte.O sa-i dai o impresie gresita despre tine.
Gesturi si scheme:
4.Stai picior peste picior si schimba din cand in cand pozitia.. truc vechi dar functioneaza.
5.Invita-l la dans si nu astepta sa faca el asta.
Cum ii atragi atentia:
6.O fata misterioasa va pune intotdeauna pe jar un baiat.Joaca-te o perioada facand pe secretoasa.
7.Feminitatea pe primul loc
8.Imprieteneste-te cu prietenii lui. E cea mai usoara cale de a te face remarcata:>
:))
Pentru a-l face mega-happy:
9.Prefa-te ca esti o tipa rece, inaccesibila :)).
10.Sopteste-i ceva la ureche, mai ales cand sunteti in public.
da.. astea au fost 10 chestii cool si sexy.. :)) pentru ei
nu sunt din mintea mea
:))

Sunt dintr-o revista
poate o sa va prinda bine vara asta :X
tai tai :*!
__Clau__
Postat pe 3 Iulie 2009 12:46
Asa si?


De unde stii ca noi nu putem citi si reviste?
amr2009
Postat pe 4 Iulie 2009 23:30
De la: __Clau__, la data 2009-07-03 12:46:51toate fetele vor sa fie cat mai sexy vara

si sa atraga "prada mai repede" :))
aici aveti 10 chestii sexy si cool cu care poti sa te simti super-bine
Cum Te Imbraci:
1.Un top care iti accentueaza silueta il va face sa-si doreasca sa vada mai mult
2.O pereche de jeansi care sa-ti puna in evidenta ceea ce le place cel mai mult :funduletul :))
3.Uita de fustele ultra-mini si foarte stramte.O sa-i dai o impresie gresita despre tine.
Gesturi si scheme:
4.Stai picior peste picior si schimba din cand in cand pozitia.. truc vechi dar functioneaza.
5.Invita-l la dans si nu astepta sa faca el asta.
Cum ii atragi atentia:
6.O fata misterioasa va pune intotdeauna pe jar un baiat.Joaca-te o perioada facand pe secretoasa.
7.Feminitatea pe primul loc
8.Imprieteneste-te cu prietenii lui. E cea mai usoara cale de a te face remarcata:>
:))
Pentru a-l face mega-happy:
9.Prefa-te ca esti o tipa rece, inaccesibila :)).
10.Sopteste-i ceva la ureche, mai ales cand sunteti in public.
da.. astea au fost 10 chestii cool si sexy.. :)) pentru ei
nu sunt din mintea mea
:))

Sunt dintr-o revista
poate o sa va prinda bine vara asta :X
tai tai :*!


bucci...poate nu ma crezi...dar noi nu mai citim Bravo, Cool girl...deci incearca la site'urile pt clasele de generala...
greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 23:35
mamaaaa da' ce somn m'o luatttttttttttttttttt
Diavolyta_
Postat pe 4 Iulie 2009 23:47
ba ce oameni intotdeauna frustrati...daca nu va convine,nu mai cititi! de parca vi s-a cerut voua parerea get a life!
alle_xandra
Postat pe 11 Iulie 2009 17:34
De la: alle_xandra, la data 2009-07-11 17:34:19ba ce oameni intotdeauna frustrati...daca nu va convine,nu mai cititi! de parca vi s-a cerut voua parerea get a life!


To get a life... like yours, for instance?

Fatuco, oamenii fac haz, tu esti oparita toata... Nici macar nu vorbeau cu tine, tu te-ai trezit vorbind cu ei si esti mai ofuscata decat deschizatoarea topicului... Asta se numeste paranoia, dragutzo... Nu ai vrut sa le arunci si vitriol in ochi, ia fii tu sincera acum?

On-topic: mda, multumim, le stiam (nu din reviste ci din educatie. De exemplu, tre' sa fii pitzi sau centurista sa iti pui fuste gen burlan de 20 de cm lungime)
Dor_a
Postat pe 11 Iulie 2009 17:41
astea chiar nu le staim :))
da ce dracu gasesc eu la 12 noaptea , sa citesc nu alta
amr si dora
blue07scorpion
Postat pe 12 Iulie 2009 00:40
offf, io ti-am zis ca mai ai loc si tu pe pitipoance.ro.......daca tot iti doresti nu inteleg de ce nu-ti faci curaj
gargaritamica
Postat pe 12 Iulie 2009 03:04
sincera sa fiu, astea nu prea merg, mai ales la prietenul meu...sal fac mega happy fiind inaccesibila si rece? no way...am facut asa ceva..fara sa vreau si lam enervat si mai tare...la un barbat trebuie sa ii spui, parerea mea..aproape tot ceea ce ai si te necajeste la el...sau cel putin asa e la mine. acuma fiecare face ce vrea nu? nu toti barbatii sunt la fel, asta e clar.
ioanaiuliana21
Postat pe 12 Iulie 2009 13:08
http://www.ro-online.ro/ruby09-28037.html
kudika018164
Postat pe 12 Iulie 2009 17:27
De la: amr2009, la data 2009-07-04 23:30:19Asa si?


De unde stii ca noi nu putem citi si reviste?



ca bine mai spui
puyaroxy
Postat pe 12 Iulie 2009 17:57
bune idei dar daca il ingnori, nu il iei inseama cand incearca sa se dea la tine( adica el spune ca il iubesti sau ceva de genu') si din cand in cand mai arati ca il placi va fi mai tentat sa te cucereasca
AdiBubi
Postat pe 12 Iulie 2009 18:53
ia zi ce te-a apucat sa vb asa? du-te la culcare si a doua zi invata sa vb!!
AdiBubi
Postat pe 12 Iulie 2009 19:00
Ce inflacarati mai sunteti voi....eu nu am mai intrat de mult pe sit :) asa k nu imi permit sa comentez prea mult ...referitor la cele 10 sfaturi......eu cred k depinde de fiecare persoana,de temperamentul fiecareia.unii prefera sa te cunoasca foarte bine ptr a avea o relatie cu tine,iar altii prefera acel mister "magik" k sa zik asa...asta e parerea mea...cat despre fata care a postat acele 10 sfaturi.....poate chiar a vr sa va ajute sau sa va fie de folos ce va zice ea....asa ca nu cred k ar trebui sa va purtati asa...si la urma urmei dak nu va intereseaza nu cititi... :)
ElenaElle
Postat pe 12 Iulie 2009 22:59
uite ca m-a interesat!
am citi.
doamne, mai bine n-o faceam!!
geo_x
Postat pe 12 Iulie 2009 23:24
d astea citeam la 12 ani
kudika037917
Postat pe 13 Iulie 2009 01:36
iar ati incurcat COol Girl cu Kudika? desi....incep sa cred ca nu e o diferenta atat de mare....
greierash_is_back
Postat pe 13 Iulie 2009 01:38
De la: greierash, la data 2009-07-13 01:38:45iar ati incurcat COol Girl cu Kudika? desi....incep sa cred ca nu e o diferenta atat de mare....



Intentia conteaza, totusi
Miss_Stardust
Postat pe 13 Iulie 2009 01:47
Fata s-a gandit bine.Daca e criza nu ne mai permitem sa cumparam reviste,nu toti cel putin
wanda_love_you
Postat pe 16 Iulie 2009 08:30
cum se face la ce intrebari tre sa raspund
kudika0508
Postat pe 23 Iulie 2009 12:48
De la: kudika0508, la data 2009-07-23 12:48:41 cum se face la ce intrebari tre sa raspund


citesti intrebarea, pui dejtele de la mana drapta pe soricel si cele de la stanga pe tastatura..........apoi lasi lucrurile sa curga de la sine. asta daca simti vreo rectie-n craniu.
geo_x
Postat pe 23 Iulie 2009 12:50
De la: alle_xandra, la data 2009-07-11 17:34:19ba ce oameni intotdeauna frustrati...daca nu va convine,nu mai cititi! de parca vi s-a cerut voua parerea get a life!


adica acilisea ti se cerea numai tie parerea? halal viatza
anybody
Postat pe 23 Iulie 2009 12:57
Mersi! Voi tine cont! Succese!
krysssa
Postat pe 27 Octombrie 2009 08:20
De la: __Clau__, la data 2009-07-03 12:46:51toate fetele vor sa fie cat mai sexy vara

si sa atraga "prada mai repede" :))
aici aveti 10 chestii sexy si cool cu care poti sa te simti super-bine
Cum Te Imbraci:
1.Un top care iti accentueaza silueta il va face sa-si doreasca sa vada mai mult
2.O pereche de jeansi care sa-ti puna in evidenta ceea ce le place cel mai mult :funduletul :))
3.Uita de fustele ultra-mini si foarte stramte.O sa-i dai o impresie gresita despre tine.
Gesturi si scheme:
4.Stai picior peste picior si schimba din cand in cand pozitia.. truc vechi dar functioneaza.
5.Invita-l la dans si nu astepta sa faca el asta.
Cum ii atragi atentia:
6.O fata misterioasa va pune intotdeauna pe jar un baiat.Joaca-te o perioada facand pe secretoasa.
7.Feminitatea pe primul loc
8.Imprieteneste-te cu prietenii lui. E cea mai usoara cale de a te face remarcata:>
:))
Pentru a-l face mega-happy:
9.Prefa-te ca esti o tipa rece, inaccesibila :)).
10.Sopteste-i ceva la ureche, mai ales cand sunteti in public.
da.. astea au fost 10 chestii cool si sexy.. :)) pentru ei
nu sunt din mintea mea
:))

Sunt dintr-o revista
poate o sa va prinda bine vara asta :X
tai tai :*!


Ce-ar fi sa fiti voi inseva si sa lasati dracu' teatrul asta ieftin.

Postat pe 27 Octombrie 2009 08:47
in sparsit cineva care gandeste :)
lady_co_my2
Postat pe 29 Octombrie 2009 10:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CUM TRAIM? 46 De la: ema_iordanescu 27 Mai 2008 23:02
va este frica de anul 2012??? si despre cipul inplantat..sub piele 69 De la: kokean 18 August 2010 06:55
kudikuplu 3 De la: snickers 9 Februarie 2008 19:01
relatii indispensabile 4 De la: donttouch 15 Mai 2009 10:12
VAMPIRII 181 De la: lavigne_mlv 19 Aprilie 2012 22:45