daca nu mai vrei sa fii singura

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

skorpyo Avatarul lui skorpyo

66 mesaje
Oras: braila

fratele meu e un tip super si poate singurul baiat care imi e prieten adevarat (inafara de iubi), dar are o mare problema: nu are noroc in dragoste, nu ca ar fi urat, schiop sau mai stiu eu cum, e un baiat normal, pur si simplu parca ii scrie in frunte ceva si noi nu stim.
are 27 de ani si e din braila; daca vrei sa incerci, ca incercarea moare n'are, id-ul lui e nairam1981. sa stiti ca el chiar merita, doar are ghinion
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
buna
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesate, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa, tuturor!
Fosta membra Kudika.ro
si eu am un frate singur...insa niciodata nu asi ruga pe alti sa il bage in seama...dragostea o gaseste el....nu trebuie sa ne amestecam prea mult.... ...cu siguranta o se se supere...
UN PESIMIST VEDE DIFICULTATEA IN FIECARE PROVOCARE..UN OPTIMIST VEDE OPORTUNITATEA IN FIECARE PROVOCARE