Setari Cookie-uri

buna fetelor

haide sa vorbim si ceva mai vesel asa fiecare avem probleme..dar mereru se vorbeste numai despre ele:D sa vorbim despre cat de fericite suntem in relatia pe care o avem cat de mult ne place ceea ce avem langa noı.sau daca ceva nu e bine ce anume ati schimba in asa fel sa va multumeasca pe amandoi..si baietii pot participa normal daca nu le place ceva la partenera lor sa ne spuna ce anume ar schimba ei ın asa fel incat sa fie super:D..eu de ex am o relatie minunata de 2 ani de zile nu am avut nici o problema sunt foarte fericitasi multumita din toate punctele de vedere ..voi?
midi_junkiex
Postat pe 5 Ianuarie 2009 13:40
si cei care n-au relatie ce ar trebuie sa scrie...
anderson
Postat pe 5 Ianuarie 2009 13:46
De la: anderson, la data 2009-01-05 13:46:41si cei care n-au relatie ce ar trebuie sa scrie...

ce relatie avem cu famlia sau cu amanta
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 13:49
da...cred ca merg si astea....


sau ce relatie avem cu vanzatoarea de la care cumperi in fiecare zi cate ceva
anderson
Postat pe 5 Ianuarie 2009 13:56
cu vanzatoarea ??????eu am o relatie cu ea ,,,ma atinge pe mana cind imi da restu,,ce sa inteleg prin asta ,,,,sau imi spune buna ziua ,,in spaniola ,,,da e o chestie si cu asta ,,,sau dupa ce plec imi spune, pa deci e ceva intre noi nu?????
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 14:00
eu zic ca ai sanse.....trebuie doar sa incerci s-o atingi si tu pe ea cand iei restul :P
anderson
Postat pe 5 Ianuarie 2009 14:01
De la: anderson, la data 2009-01-05 14:01:41eu zic ca ai sanse.....trebuie doar sa incerci s-o atingi si tu pe ea cand iei restul :P
am sa incerc anderson ,,hai sa bem o bere mai bine
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 14:03
De la: sarutama, la data 2009-01-05 14:00:16cu vanzatoarea ??????eu am o relatie cu ea ,,,ma atinge pe mana cind imi da restu,,ce sa inteleg prin asta ,,,,sau imi spune buna ziua ,,in spaniola ,,,da e o chestie si cu asta ,,,sau dupa ce plec imi spune, pa deci e ceva intre noi nu?????


OMG!!!! Deci la cate femei am atins eu mai ales in partile... intime... deduc ca sunt lesbianaaaaaa!!!! De ce nu mi-ati spus mai repede?????
Lucia1971
Postat pe 5 Ianuarie 2009 14:12
De la: Lucia1971, la data 2009-01-05 14:12:24
De la: sarutama, la data 2009-01-05 14:00:16cu vanzatoarea ??????eu am o relatie cu ea ,,,ma atinge pe mana cind imi da restu,,ce sa inteleg prin asta ,,,,sau imi spune buna ziua ,,in spaniola ,,,da e o chestie si cu asta ,,,sau dupa ce plec imi spune, pa deci e ceva intre noi nu?????


OMG!!!! Deci la cate femei am atins eu mai ales in partile... intime... deduc ca sunt lesbianaaaaaa!!!! De ce nu mi-ati spus mai repede?????

tu trebuia sa descoperi,,,,si noi barbati cand mai stam la un pahar sunt,,,,,,,,,,,,,,,,,
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 14:16
lasa ma lucia ca tu ai atins pt ca asta iti cerea meseria.


hai spune-ne cum stai cu relatiile.
anderson
Postat pe 5 Ianuarie 2009 14:16
Rusinos de bine... Nu ca n-ar mai fi loc, da'... nu-i frumos sa fii nesatul...
Lucia1971
Postat pe 5 Ianuarie 2009 14:20
Lucia...te rog sa nu mai tragi asemenea concluzii...next time cand merg la spital ma apuc de pipait dr, iar de paciente nici cu privirea!

Postat pe 5 Ianuarie 2009 14:37
cu vanzatoare e treaba serioasa nu gluma daca te si atinge..eu zic ca ai sanse luati-o si pe ia la bere cu voi poate se ınfiripa ceva :> dar i-ai un suc doar sau ceva mai tare değinde ce ganduri ai dupa cu ea:D:D
midi_junkiex
Postat pe 5 Ianuarie 2009 14:58
De la: midi_junkiex, la data 2009-01-05 14:58:37cu vanzatoare e treaba serioasa nu gluma daca te si atinge..eu zic ca ai sanse luati-o si pe ia la bere cu voi poate se ınfiripa ceva :> dar i-ai un suc doar sau ceva mai tare değinde ce ganduri ai dupa cu ea:D:D

dar sa ma invite ea ca asa nu ma mai joc ,,,daca nu vrea nimicsa facem si mai cheltui si bani
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 15:02
De la: sarutama, la data 2009-01-05 15:02:24
De la: midi_junkiex, la data 2009-01-05 14:58:37cu vanzatoare e treaba serioasa nu gluma daca te si atinge..eu zic ca ai sanse luati-o si pe ia la bere cu voi poate se ınfiripa ceva :> dar i-ai un suc doar sau ceva mai tare değinde ce ganduri ai dupa cu ea:D:D

dar sa ma invite ea ca asa nu ma mai joc ,,,daca nu vrea nimicsa facem si mai cheltui si bani

Gandire capitalista. Imi place...
Lucia1971
Postat pe 5 Ianuarie 2009 15:12
De la: Lucia1971, la data 2009-01-05 15:12:50
De la: sarutama, la data 2009-01-05 15:02:24
De la: midi_junkiex, la data 2009-01-05 14:58:37cu vanzatoare e treaba serioasa nu gluma daca te si atinge..eu zic ca ai sanse luati-o si pe ia la bere cu voi poate se ınfiripa ceva :> dar i-ai un suc doar sau ceva mai tare değinde ce ganduri ai dupa cu ea:D:D

dar sa ma invite ea ca asa nu ma mai joc ,,,daca nu vrea nimicsa facem si mai cheltui si bani

Gandire capitalista. Imi place...

sti vorba aia ,,,oameni cu bani au si placeri,,,desi nu vreau sa btjocoresc pe nimeni,,,dar anumitele se duc cu barbatii doar daca au bani astia ,,daca nu ,,ce rost are ???isi spun ele,,,hai sa fim oameni realisti,,,daca facem un sondaj ,,multi barbati ar ramane singuri,,, nu???????
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 15:26
dap din pacate cam asa e..multe fete tintesc la buzunar si dupa la omu raspectiv..mi se pare o prostie dar na ..un suc merge zic eu..daca nu vrea nimic dupa..ii ceri banii inapoi:P
midi_junkiex
Postat pe 5 Ianuarie 2009 15:36
Apropo de fete care umbla dupa barbati cu bani. Chiar la prima invitatie in oras lansata de actualul meu sot, l-am "tapat" din greseala de o caciula de bani. Zau ca n-am avut nicio intentie, dar s-a intamplat... Dar el, baiat destept, a gasit solutia. m-a luat de nevasta si de 14 ani ii tot platesc paguba...
Lucia1971
Postat pe 5 Ianuarie 2009 15:36
De la: Lucia1971, la data 2009-01-05 15:36:24Apropo de fete care umbla dupa barbati cu bani. Chiar la prima invitatie in oras lansata de actualul meu sot, l-am "tapat" din greseala de o caciula de bani. Zau ca n-am avut nicio intentie, dar s-a intamplat... Dar el, baiat destept, a gasit solutia. m-a luat de nevasta si de 14 ani ii tot platesc paguba...

vezi asa se intampla ,,,dar macar e sotu tau ,,,dr cu o necunoscuta???
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 15:38
hehehe
midi_junkiex
Postat pe 5 Ianuarie 2009 15:39
De la: midi_junkiex, la data 2009-01-05 15:36:14dap din pacate cam asa e..multe fete tintesc la buzunar si dupa la omu raspectiv..mi se pare o prostie dar na ..un suc merge zic eu..daca nu vrea nimic dupa..ii ceri banii inapoi:P

draga mea eu am patit multe la viata mea ,,,sunt colindat prin multe tari ,,,am vazut si am avut de aface cu multe tipe ,,,dar credema ca unele ,,,,,r,,,,,,,e,,,,nu mai vezi nicaeri ,,de asta zic ca prefer sa isi plateasca fiecare ce cere,,,la bar sau unde merem ,,,sunt patit si nu imi place sa ma ard mereu ,,invatam din greseli ,,,daca e pritena sau soata mea inteleg ,,dar cind abia o cunosc ,,,,
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 15:41
Stai un pic ca pe atunci nici macar nu ma curta actualul... De aia i-am zis gandire in perspectiva.
Lucia1971
Postat pe 5 Ianuarie 2009 15:50
hai sa dau arama pe fata vrei??????????da ai dreptate si tu in felul tau dar ,,gindeste inainte de doua ori sa faci un pas ,,sau sa spui ceva ,,,ai fost reodata manipulata ????jucata ca si cum ai fi o minge ,,,,eu am unblat intrun timp din femeie in femeie ,,,,si am fost destul de judecat cind am ramas fara bani ,,,si acum mai sunt mana larga ,,imi place sa ma distrez sa ies cu fetele ,,,sa cheltui ,,,dar acu mai rarut c e mai dragut ,,,,cind am ramas fara bani ,,deloc,,prin anu 2002,,,nu mai aveam nici o prietena macar ,,nici femeie nici amante ,,nic ,,,si cu ce m-am ales pe atunci ??????cu nimic ,,,asa am invatat din greseala ,,,si nu mai fac la fel ,,,prietenu meu e buzunaru ,,,nu zic nimic de o cafea (ca uitate si tu cate cafele dau eu in cafenea ,,,trebuia sa fiu sarac ca si celelalte fete care sunt pe acel topic),,,de un suc ,,nimic dar sa nu sara cal cu cerutu sau cumparaturi avand in vedere ca abia ne cunoastem,,,,,e ok?
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 15:51
Ok. Inteleg o cafea la prima intalnire. Hai, o masa undeva... Da' pe urma tu nu accepti fifty-fifty?
Lucia1971
Postat pe 5 Ianuarie 2009 15:59
inteleg ce spui:) nu am spus nimic cu rautate glumeam si noi..toti invatam din greslile pe care le facem...sº eu sunt genu de persoana care imi place sa-mi platesc consumatia din bun simt la inceputu unei relatii..niciodata nu am cerut nimic de la prieten singurele treburi care l-am rugat sa-mı cumpere a fost ursuletı de plus:D..in rest cateodata platesc eu..cateodata el..avem un echilibru in a consuma banii fiecaruia impreuna..si e bine asa..dar prefer sa fiu pe banii mei chiar daca el se ofera sa ma duca la restaurant sau sa-mi cumpere cate ceva ..prefer sa am eu banu meu in buzunar nu sa depind de altu:)
midi_junkiex
Postat pe 5 Ianuarie 2009 16:08
De la: midi_junkiex, la data 2009-01-05 16:08:04inteleg ce spui:) nu am spus nimic cu rautate glumeam si noi..toti invatam din greslile pe care le facem...sº eu sunt genu de persoana care imi place sa-mi platesc consumatia din bun simt la inceputu unei relatii..niciodata nu am cerut nimic de la prieten singurele treburi care l-am rugat sa-mı cumpere a fost ursuletı de plus:D..in rest cateodata platesc eu..cateodata el..avem un echilibru in a consuma banii fiecaruia impreuna..si e bine asa..dar prefer sa fiu pe banii mei chiar daca el se ofera sa ma duca la restaurant sau sa-mi cumpere cate ceva ..prefer sa am eu banu meu in buzunar nu sa depind de altu:)


bravoooooooo!!!!!!!!!!!!!,,,asa da fata ,,,imi place cum gandesti ,,,da cu ursuleti ,,lasa fata mai moale ,,,ca o sa creada pretenu ,,ca eti copilaroasa si ca nu te vei schmba ,,in rest ,,viata lunga sa iti dea domnu
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 16:15
ms :) sper ca si tu sa gasesti o fata pe gustul tau.prietenu stie ca sunt maı copila asa:D si au fost doar 2 ursuletı;;) unu de zıua indragostitilor si unu de ziua mea..merit merit :P lasa e bine cateodata sa fi putin copılaroasa..si el e cateodata ca un copil rasfatat:D
midi_junkiex
Postat pe 5 Ianuarie 2009 16:27
De la: midi_junkiex, la data 2009-01-05 16:27:56ms :) sper ca si tu sa gasesti o fata pe gustul tau.prietenu stie ca sunt maı copila asa:D si au fost doar 2 ursuletı;;) unu de zıua indragostitilor si unu de ziua mea..merit merit :P lasa e bine cateodata sa fi putin copılaroasa..si el e cateodata ca un copil rasfatat:D


bravo ,,mabucur pentru tine,,,10 de la mine asa e ,,,mai trebuie sa iasa si copilul din noi ca altfel inbtranim si nu am vazut nimic de la viata,,,am avut si eu pe cineva cindva si ma omora cu atatea ursi ,,,tuyty,,,animale de astea ,,,si acum mai am unu care era de al ei si la lasat la mine in casa ,,nu am sal arunc ca nu are sens
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 16:35
hehe e frumos sa fi copil:) nu sunt chiar asa plushofila:D am doar 2 ursuleti atat:D:D tweety nu-mı place gaina aia:D e urata:D
midi_junkiex
Postat pe 5 Ianuarie 2009 16:44
De la: midi_junkiex, la data 2009-01-05 16:44:45hehe e frumos sa fi copil:) nu sunt chiar asa plushofila:D am doar 2 ursuleti atat:D:D tweety nu-mı place gaina aia:D e urata:D
,,,era cineva cu gaina aia pe forum ,,,bestiuitza ,,parca nu mai stiu ,,dar e frumoasa gaina ,,,,dar numele de bestiutza la acea gainusa ,,,nu prea mere
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 16:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeie pentru sex cu un cuplu 50 De la: kudika416907 1 Mai 2014 21:02
Va rog...HELP 29 De la: catalina69 1 Noiembrie 2009 21:43
Scorpionul 15 De la: ploidevise 14 Decembrie 2010 18:11
Orgasm - am nevoie de parerea voastra 47 De la: cristiana_cris 24 Iulie 2009 11:13
anticonceptionale 3 De la: kudika_35784 2 Iunie 2013 09:36