Setari Cookie-uri

dilema

ce poate sa insemne din partea unui simplu prieten,adik amic urmatoarele:un trandafir ,faptul ca-ti spune din minut in minut ca esti o fata super,cumpara diverse cadouri ex:parfum,fptul ca plateste un taxi pt a ma duce acasa in alt judet ,recunosc poate am gresit ca i-am dat prea multa importanta am fost si in judet la el mi-a facut toate mofturile1am vizitat tot ce era de vizitat,a fost o zi in care pot sa zic ca am uitat si ca am iubit nu stiu de ce dar asa am simtit .............dar pe iubitul meu il iubesc din tot sufletul....si totusi........tre sa renunt la prieteni pt a-mi fi bine cu iubitul meu?e un pic gelos ...poate mai mult dar de aceea trebuie sa renunt?

Postat pe 5 Ianuarie 2009 22:11
Mai ai si un amic de rezerva sau cum?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 5 Ianuarie 2009 22:15
tu mai deschizi multe subiecte de astea ???????????lasaneeeeeeeeee,,lasaneeeeeeeeeee,ca pe celalalt lai deschis si ai fugit,,,,ok tragetio si tu cu el si fa comparatia dimineta ,,care ramane si care pleaca
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 22:15
pfff, ce intrebari iti pui si tu credeam ca te intrebi daca amicul tau nu cumva te curteaza...caci cam asa pare. Nu trebuie sa renunti la prieteni pentru nimeni si nimic, caci o data dusi........ n-ai vrea sa te trezesti intr-o zi si fara iubit si fara prieteni (bat in lemn).

Despre cum ar trebui procedat mai revin, nu prea am dispozitie acum, sorry.
kitty_krieger
Postat pe 5 Ianuarie 2009 22:16
De la: bestdevilinside, la data 2009-01-05 22:15:07Mai ai si un amic de rezerva sau cum?

citeste dincolo ca mai are un subiect aproape la fel


flavia_us45

1 mesaj
Membru din: 5/01/2009
Oras: Arad
Postat pe: 5 Ianuarie 2009, ora 21:22 Raporteaza abuz Citeaza Raspunde

sunt de 3 ani impreuna cu prietenul meu si ne intelegem destul de bine ,nu cum as vrea dar e bine ,si-l iubesc f f f f mult dar sunt intr-o dilema acum de un an aproape din intimplare am cunoscut un baiat pe tren si de atunci pastram legatura e pot sa zic cel mai bun amic dar se poarta f frumos cu mine si de multe ori am impresia ca tine la mine mult mai mult decat cred eu ,ma suna imi spune ce se intimpla cu el ,eu ii spun ale mele si apropape tot ne spunem ...dar oare asta inseamna sa-mi insel iubitul?de multe ori am facut chiar o comparatie intre ei 2 si amicul a castigat in aparenta dar pe iubitul meu il iubesc,chiar dak de multe ori simt ca nu e el potrivit pt mine si ca mi-ar fi mult mai bine cu acesta!ce sa fac?oare ii iubesc pe amindoi?
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 22:16
dragul meu nu esti obligat sa-mi trimiti raspuns ...scuze de deranj dar nu-ti cer sa-mi dai sfat uri pur si simplu citeste si dak ai ceva de zis spune dak nu mai bine inghite-ti vorbele

Postat pe 5 Ianuarie 2009 22:20
De la: sarutama, la data 2009-01-05 22:16:16
De la: bestdevilinside, la data 2009-01-05 22:15:07Mai ai si un amic de rezerva sau cum?

citeste dincolo ca mai are un subiect aproape la fel

Pai acolo alegea din doi.Vad ca aici o intereseaza semnificatiile real neimportante ale unui [ce groaznic suna ale unui....e precis gresit ]amic ....Deaia am intrebat vorbeste acum de al treilea...
Vrabiuta in mana,cioara pe gard...dar o fi zarit si vulturele in departare....
Full_Metal_Jacket
Postat pe 5 Ianuarie 2009 22:21
De la: flavia_us45, la data 2009-01-05 22:20:02dragul meu nu esti obligat sa-mi trimiti raspuns ...scuze de deranj dar nu-ti cer sa-mi dai sfat uri pur si simplu citeste si dak ai ceva de zis spune dak nu mai bine inghite-ti vorbele

bine bafta cu cine vrei,,,si sa nu iti inghiti tu vorbele ,,,ca asa fceti unele va plangeti in public dar macar sa o faceti cu un folos,,ce n-as da sa fiu eu prietenu si sa vad ce scri,,,sa te vad in strada plangand...ha ha ha
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 22:23
De la: flavia_us45, la data 2009-01-05 22:20:02dragul meu nu esti obligat sa-mi trimiti raspuns ...scuze de deranj dar nu-ti cer sa-mi dai sfat uri pur si simplu citeste si dak ai ceva de zis spune dak nu mai bine inghite-ti vorbele

Tu te plictisesti? Nu are nici unul din care ai de ales timp de tine in seara asta?
Te-ai gandit sa faci aici misto de oameni si sa-i jignesti?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 5 Ianuarie 2009 22:23
De la: bestdevilinside, la data 2009-01-05 22:23:31
De la: flavia_us45, la data 2009-01-05 22:20:02dragul meu nu esti obligat sa-mi trimiti raspuns ...scuze de deranj dar nu-ti cer sa-mi dai sfat uri pur si simplu citeste si dak ai ceva de zis spune dak nu mai bine inghite-ti vorbele

Tu te plictisesti? Nu are nici unul din care ai de ales timp de tine in seara asta?
Te-ai gandit sa faci aici misto de oameni si sa-i jignesti?La asa intrebari naive, mai bine inghiteam tastatura decat sa le pun...Daca tot vrei sa inghiti ceva...


asa se mai intampla ,,,am dat noi si de mai greu ,,dana _3 ,,,si altele ,,,cu asta nici nu ma gandesc sa fac riduri ,,inca mai zambesc de la eta,,cu aeru si safinul ei
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 22:26
De la: sarutama, la data 2009-01-05 22:26:49
De la: bestdevilinside, la data 2009-01-05 22:23:31
De la: flavia_us45, la data 2009-01-05 22:20:02dragul meu nu esti obligat sa-mi trimiti raspuns ...scuze de deranj dar nu-ti cer sa-mi dai sfat uri pur si simplu citeste si dak ai ceva de zis spune dak nu mai bine inghite-ti vorbele

Tu te plictisesti? Nu are nici unul din care ai de ales timp de tine in seara asta?
Te-ai gandit sa faci aici misto de oameni si sa-i jignesti?La asa intrebari naive, mai bine inghiteam tastatura decat sa le pun...Daca tot vrei sa inghiti ceva...


asa se mai intampla ,,,am dat noi si de mai greu ,,dana _3 ,,,si altele ,,,cu asta nici nu ma gandesc sa fac riduri ,,inca mai zambesc de la eta,,cu aeru si safinul ei

E plictisitoare...subiectul este plictisitor...si probabil va mai deschide cateva variatiuni pe aceasi tema
Full_Metal_Jacket
Postat pe 5 Ianuarie 2009 22:31
este mai mult decat clar ca acel amic te curteaza.....iar in treaba cu prietenii nici vb sa renunti la ei....ca fara prieteni esti ca si fara haine......
cristina_crisu
Postat pe 14 Mai 2009 00:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa il iert????? 15 De la: 1dana2 14 Mai 2009 09:16
Varsator- varsator 6 De la: me_her71 28 Ianuarie 2010 15:54
Bluzele tip ie... 12 De la: bya_loves_u 5 Aprilie 2010 12:36
Jocuri pentru tineri 1 De la: 20 Decembrie 2009 21:02
inbracaminte 11 De la: coco87mademoiselle 15 Iulie 2008 14:26