Setari Cookie-uri

De unde se pot cumpar blugi de calitate?

Buna dragele mele
are cineva idee de unde pot cumpara niste blugi buni (croiti bine, material bun si sa nfie cat de cat in trend). Nu tin sa fie neaprat la reduceri, pot fi si un pic mai scumpi dar sa fie de calitate . Eu sunt un mare fan al bluglior dar din pacate ce sa gaseste la noi ori sunt made in turkey ori cei de la firmele mari aduc numai rebuturi (pana nici la levi's nu am gasit ceva cu lumea)
Multumesc anticipat pentru raspunsurii
lucyliu
Postat pe 8 Ianuarie 2009 01:09
in italia ,,,milano ,,,,la pere pele ,,,,,sau ,,,,iceberg
sarutama
Postat pe 8 Ianuarie 2009 01:10
De la: irinuca2003, la data 2009-01-08 01:09:01Buna dragele mele
are cineva idee de unde pot cumpara niste blugi buni (croiti bine, material bun si sa nfie cat de cat in trend). Nu tin sa fie neaprat la reduceri, pot fi si un pic mai scumpi dar sa fie de calitate . Eu sunt un mare fan al bluglior dar din pacate ce sa gaseste la noi ori sunt made in turkey ori cei de la firmele mari aduc numai rebuturi (pana nici la levi's nu am gasit ceva cu lumea)
Multumesc anticipat pentru raspunsurii




.......gasesti la......Napoli....
nico1234
Postat pe 8 Ianuarie 2009 01:12
frate da fata e in romania unde o trimetem noi ????????????
sarutama
Postat pe 8 Ianuarie 2009 01:14
Banuiam ca in afara sunt, si mai ales in tara mea preferata (Italia) dar, oare nu se gaseste nimic in Romanica??
lucyliu
Postat pe 8 Ianuarie 2009 01:16
..daca vrea ....calitate....calatoreste si gaseste.......
........ ....
nico1234
Postat pe 8 Ianuarie 2009 01:17
frate da fata e in romania unde o trimetem noi ????????????
(e bine si locatii din afara, poate ajung si eu in sfarsit anul asta in strainatate, mai aels ca tot caut o modalitate m deosebita de a-mi serba ziua de nastere)
lucyliu
Postat pe 8 Ianuarie 2009 01:17
deci calitate..la blugi..in romania..pot sa caut mult si bine ...ca nue e :)
lucyliu
Postat pe 8 Ianuarie 2009 01:18
De la: lucyliu, la data 2009-01-08 01:18:53deci calitate..la blugi..in romania..pot sa caut mult si bine ...ca nue e :)


....... .trebuie sa cauti....si vei gasi..
nico1234
Postat pe 8 Ianuarie 2009 01:20
De la: nico1234, la data 2009-01-08 01:20:53
De la: lucyliu, la data 2009-01-08 01:18:53deci calitate..la blugi..in romania..pot sa caut mult si bine ...ca nue e :)


....... .trebuie sa cauti....si vei gasi..



O crede-ma ca am scototcit o groaza de magazine...si numai porcariii.... :)
lucyliu
Postat pe 8 Ianuarie 2009 01:27
sa inteleg ca voi cei care-mi recomandati shoppoing pe la napoli si prin strainataturi, daca ajung, o sa veniti cu mn la dhoping? :D
lucyliu
Postat pe 8 Ianuarie 2009 01:29
.........daca tii neaparat.....
nico1234
Postat pe 8 Ianuarie 2009 01:32
De la: nico1234, la data 2009-01-08 01:32:45.........daca tii neaparat.....


mai acum..m-ai lasa u singua, intr-o tara straine...oricat de mult nu ti-ar place shoppingul ? (sau iti place?)
lucyliu
Postat pe 8 Ianuarie 2009 01:38
..imi........displace dar.....

.......fiind de-al casei..... ..
nico1234
Postat pe 8 Ianuarie 2009 02:02
apreciez efortulll si o sa te tin minte :P dar in ce tara te afli? italia?
lucyliu
Postat pe 8 Ianuarie 2009 02:08
......vrei sa cumperi.....sau nu????
....
nico1234
Postat pe 8 Ianuarie 2009 02:10
De la: lucyliu, la data 2009-01-08 02:08:19apreciez efortulll si o sa te tin minte :P dar in ce tara te afli? italia?


....vrei si adresa......nr de tel???
........
nico1234
Postat pe 8 Ianuarie 2009 02:13
Salut,
Am ceva blugi si pantaloni din Italia ( noi ).
Numai talia 27 !
Material deosebit, croiala moda 2008.
Daca te intereseaza raspunde-mi pe mail : nicusilvestru@gmail.com.

Postat pe 4 Martie 2009 18:05
Hmmm, la Buzau nu gasesc "doritoare"

Postat pe 4 Martie 2009 18:06
Scuza-ti insistenta :
http://s240.photobucket.com/albums/ff98/nsiliv/Jeans%20Made%20in%20Italy/

Postat pe 4 Martie 2009 18:11
ti-as recomanda RAWE sau C&A au produse de calitate, dar nu e in tara,doar sa tragi o fuga pana la mine in Germania
ETE_EU
Postat pe 4 Martie 2009 18:19
mergi in Italia la Milano...
_dulcik_
Postat pe 6 Martie 2009 09:44
incearca www.okaziionline.com-e site nou iti comanzi din cele mai cunoscute magazine americane.
constantinco
Postat pe 11 Martie 2009 05:38
da comanzii de pe net de unde ai mari sanse sa iei tzeapa
_dulcik_
Postat pe 11 Martie 2009 21:35
v-ati gandit vreodata cate lucruri frumoase si delicate gasiti pe siteurile de haine vintage sau pur si simplu siteurile de SH???

va invit sa vizitati unul dintre cele mai noi siteuri de acest gen, care va ofera o varietate de produse pentru toate gusturile si pt toate buzunarele....
hainute si accesorii pentru doamne si domnisoare cochete!!

asa k dk vrei sa ai un aer vintage viziteaza siteul nostru si poate vei gasi gentuta de mul timp visata!! preturi fff accesibile, chiar negociabile unele!!

cu un singur click puteti gasi obiectul de mult cautat si in max o saptamana il puteti avea acasa...

va astept sa-mi vizitati micul magazin online

http://our-vintage.blogspot.com/
smile4life
Postat pe 4 Aprilie 2009 00:22
v-ati gandit vreodata cate lucruri frumoase si delicate gasiti pe siteurile de haine vintage sau pur si simplu siteurile de SH???

va invit sa vizitati unul dintre cele mai noi siteuri de acest gen, care va ofera o varietate de produse pentru toate gusturile si pt toate buzunarele....
hainute si accesorii pentru doamne si domnisoare cochete!!

asa k dk vrei sa ai un aer vintage viziteaza siteul nostru si poate vei gasi gentuta de mul timp visata!! preturi fff accesibile, chiar negociabile unele!!

cu un singur click puteti gasi obiectul de mult cautat si in max o saptamana il puteti avea acasa...

va astept sa-mi vizitati micul magazin online

http://our-vintage.blogspot.com/
extensii4u
Postat pe 7 Aprilie 2009 00:45
De la: extensii4u, la data 2009-04-07 00:45:41v-ati gandit vreodata cate lucruri frumoase si delicate gasiti pe siteurile de haine vintage sau pur si simplu siteurile de SH???

va invit sa vizitati unul dintre cele mai noi siteuri de acest gen, care va ofera o varietate de produse pentru toate gusturile si pt toate buzunarele....
hainute si accesorii pentru doamne si domnisoare cochete!!

asa k dk vrei sa ai un aer vintage viziteaza siteul nostru si poate vei gasi gentuta de mul timp visata!! preturi fff accesibile, chiar negociabile unele!!

cu un singur click puteti gasi obiectul de mult cautat si in max o saptamana il puteti avea acasa...

va astept sa-mi vizitati micul magazin online

http://our-vintage.blogspot.com/
aici e locul potrivit pentru publicitatea ta chiar ca in sh-uri gasesti lucruri de ca;itate pt ca sunt totusi bune pentru ca sunt aduse din afara si desi le-au purtat altii arata bine insa pauza nu am ajuns noi atat de rau s apurtam lucruri de la altii mai bine sarim oleaca granita si ne luam ceva bun de la italieni.
Si in grecia se fabrica haine bune eu knd am fost mi-am luat niste haine superklumea
yumy
Postat pe 7 Aprilie 2009 05:43
De la: extensii4u, la data 2009-04-07 00:45:41v-ati gandit vreodata cate lucruri frumoase si delicate gasiti pe siteurile de haine vintage sau pur si simplu siteurile de SH???

va invit sa vizitati unul dintre cele mai noi siteuri de acest gen, care va ofera o varietate de produse pentru toate gusturile si pt toate buzunarele....
hainute si accesorii pentru doamne si domnisoare cochete!!

asa k dk vrei sa ai un aer vintage viziteaza siteul nostru si poate vei gasi gentuta de mul timp visata!! preturi fff accesibile, chiar negociabile unele!!

cu un singur click puteti gasi obiectul de mult cautat si in max o saptamana il puteti avea acasa...

va astept sa-mi vizitati micul magazin online

http://our-vintage.blogspot.com/


sincer am intrat si chiar nu mi s-a parut nimic interesant
_dulcik_
Postat pe 7 Aprilie 2009 21:58
In tara gasesti blugi f buni si f moderni la GUESS. Eu sunt foarte incantata de tot ce produce Guess. Nu stiu exact unde gasesti magazinul, dar sunt sigura ca este in Buc. La Mall Baneasa parca. Dar daca tot te-au convins fetele sa treci granita, cauta 7 For all Mankind Jeans, True Religion...branduri din state...mai de fitze asa...
mrskattousa
Postat pe 7 Aprilie 2009 22:50
incearca Tiffosi...daca esti din Buc e in Unirea sau Mall Baneasa...Bafta!
trix_darcy
Postat pe 10 Aprilie 2009 19:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Decoratiuni Exotice 1 De la: celest77 9 Septembrie 2008 12:34
Fetelor, de maine incepe Expo Ideal Mariaj!! 1 De la: alexandran_1987 29 Ianuarie 2009 14:14
Zu&Za Handmade 1 De la: Zu_Za_Handmade 6 August 2010 22:09
magazin debenhams.com 10 De la: Diavolyta_ 20 Mai 2009 16:49
Kenvelo- cateva intrebari pentru un mic studiu (la fac) 6 De la: thadoogback 10 Ianuarie 2011 16:45