Setari Cookie-uri

eu taur , el varsator

buna.....eu sunt taur iar partenerul e varsator. am auzit de multe ori ca cele 2 zodi se cam bat cap in cap dar ca daca ei sunt in stare sa se accepte unii pe altii atunci relatia poate dura o vesnicie , doar ca vor fi multe neintelegeri inte ei. e adevarat? e cineva in aceasta situatie?
kata0587
Postat pe 9 Ianuarie 2009 08:06
Buna! Eu sunt Varsator si sotul meu Taur! Avem 20 de ani de casatorie, ne-am casatorit la 21 de ani si, slava Domnului, e bine.
Vik
Postat pe 9 Ianuarie 2009 08:24
buna,eu sunt varsator si el era taur.dar degeaba orice le-ai face ,nimic nu le convine ,sunt falsi ,mincinosi ,profitori ,numai gura e de ei in rest nimic.mie mi-au trebuit citeva zile sa imi dau seama ce fel de om este.
mihaelamihaela32
Postat pe 17 Ianuarie 2009 07:32
ei,ei,ei!
Dar c conteaza c zodie esti sau el?
Ce ,mai e si cu zodiile astea?
Asta ar trebui sa fie k un hobby, ca citesti ca n-ai c face dar nu sa iti dicteze viata!!
Tu esti stapana propriei vieti si traiesti dupa legile pe kre ti le faci cu mana ta!
Si gata!
Mintea pe ker o ai tti-a fost data sa o dirijezi spre folosultau si al celui la ker tii si nu invers!
Daca tu crezi ca se bata kp in kp, deja ai decis cv in nefolosul tau si al celui de langa tine cu kre iti imparti zllele:cum poti sa te gandesti la prostii? Nu e viata si asa destul de grea?
Mai gandeste-te: caci rar vezi oameni impreuna si dupa 10 ani dar dupa 20!!
Deci voi aveti cv c nu tre pierdut:incredera , da?
Nu lupta impotriva propriei persoane, mai bn in acelasi timp fa cv util, sau pregateste cv bun , sau meri la o sala de gimnastica dar nu pune vina pe horoscop ca n-ai c face!
Umple-ti viata cu activitati kre te pot relaxa si vei vedea totul intr- alta lumina, dar nu sta tot mereu gandind la rau, caci te va ajunge din urma si nu cred ca sata vrei ptr tine si el :)
Iubeste cand ai pe cine nu cand nu ai, si vei vedea rzulataul venind de la sine.
pupici
dezsi_dianna
Postat pe 17 Ianuarie 2009 17:03
Buna , si eu sunt in situatia asta ....eu taur el varsator ...este groaznic pt. ca varsatori sunt cu gura mare sunt fricosi si suparati pe viata mai mereu .... cine are o astfel de relatie sa se mai gandeasca ....parerea mea ....
levi
Postat pe 16 Iulie 2009 10:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cuplu varsator - varsator 1 De la: simonadraga 30 Decembrie 2009 14:08
poze si informati despre egiptul antic va rog 8 De la: dakar_dakina 23 Iunie 2009 11:59
hey 1 De la: anduu 30 Iulie 2010 15:59
timpu decide sau eu? 8 De la: mitura 27 Decembrie 2009 12:44
trasaturile barbatului rac le stie ceva?? 11 De la: 16 Aprilie 2012 12:12