Setari Cookie-uri

buna....

vreau si eu o parere despre relatia dintre 2 tauri....:). pupici
ivanutza
Postat pe 8 Ianuarie 2009 19:49
De la: ivanutza, la data 2009-01-08 19:49:01vreau si eu o parere despre relatia dintre 2 tauri....:). pupici

Nu cunosc nici un taur... Imi pare nespus de rau ca nu te pot ajuta cu nimic
Full_Metal_Jacket
Postat pe 8 Ianuarie 2009 19:50
ms mult oricum ...:)
ivanutza
Postat pe 8 Ianuarie 2009 19:51
Taur - Taur

Taur si Taur. Asta da, relatie solida! Sunteti atât de posesivi amândoi, iar devotamentul este atât de important pentru fiecare, încât relatia ar putea dura mult (si bine).

Tie-ti place sa poti avea încredere într-un partener – iar într-un Taur ca si tine, sigur poti sa ai încredere! Taurilor le place sa aiba timp sa-si arate sentimentele, si fiindca sunteti amândoi atât de senzuali, de "tactili" (simtul formelor este foarte dezvoltat la Taur), o sa aveti momente de vis împreuna, cu siguranta.

Taurul este guvernat de Venus, asa ca amândurora va plac lucrurile elegante, de calitate, placerile vietii nu sunt de neglijat pentru nici unul dintre voi, fie ca este vorba de a mânca sau de a face dragoste. Cei ce sunt guvernati de planeta frumusetii au o nevoie aproape instinctiva de frumos în viata. Aici o sa va întelegeti perfect : amândurora va place confortul, sunteti practici, politicosi, toleranti, si împreuna formati o pereche pentru care stabilitatea este mai importanta decât orice.
_dulcik_
Postat pe 14 Martie 2009 10:45
Taur - Taur

Tocmai aici s-ar putea ivi o mica problema : prea multa stabilitate, prea multa nemiscare, lipsa de initiative mai mult sau mai putin nebunesti... Taurului nu îi place schimbarea, dar uneori ea este necesara si atât de benefica. Primul pas e mai greu.

V-ar trebui putin mai multa pasiune si simt al aventurii, iar pe acesta din urma chiar ca nu-l aveti nici unul. Iar daca mai ajungeti din când în când sa va si certati, e vai si amar, nici unul nu cedeaza, amândoi sunteti caposi si va urniti greu.

Taurilor ca voi le place sa aiba timp sa-si clarifice emotiile sau sa ia hotarâri, dar, uneori, asta pur si simplu nu este posibil. Însa, din fericire, între doi Tauri asta nu va fi o problema, fiecare îl întelege pe celalalt intuitiv, ca pe sine însusi.

Sexual, cu abilitatile voastre pentru forme si senzualitatea înnascuta, totul va fi perfect, dragostea va curge lin între voi, fara revarsari sau piedici. Dar, pâna la urma, dupa un timp, unul tot va trebui sa ia initiativa si sa mai aduca o raza de imaginatie în plus, altfel lucrurile vor deveni plicticoase.
_dulcik_
Postat pe 14 Martie 2009 10:45
Merge la fix,din toate punctele de vedere
lumimari
Postat pe 29 Iunie 2009 09:52
hmmmmm nu intodeauna
yumy
Postat pe 29 Iunie 2009 09:53
cred k va merge,eu nu pot dekt sa va urez bafta la aman2
lory_love
Postat pe 28 Iulie 2009 14:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tauroaicele...? 48 De la: kudika002180 23 Noiembrie 2009 16:49
eu pesti el skorpion.......va merge??????? 29 De la: alyn27 14 Iunie 2010 23:04
o recomandare va rog frumos 11 De la: marco918 16 Iunie 2011 23:26
leu-taur 7 De la: koryne_2007 9 Septembrie 2009 21:24
doi sagetatori ?!? 9 De la: maissa 11 August 2009 11:19