Setari Cookie-uri

eu varsator...el varsator!!!!!!!!

varsator+varsator.......cine are idee de aceasta compatibilitate? ....sau nu exista?...nu merge?
daria3106
Postat pe 9 Ianuarie 2009 18:54
Eu si sotul meu suntem amandoi Varsatori. Mie personal imi pare ca relatia noastra este pe drumul cel bun. Bineinteles, ca in orice relatie exista si certuri, dar noi nu putem sta certati. Niciunul dintre noi nu poate tine supararea pe celalalt mai mult de o zi, maxim.
Asa ca, daca esti sceptica in privinta compatibilitatii...eu zic ca, unde este iubire, este si compatibilitate, chiar daca horoscopul nu acorda prea multe sanse cuplului nostru de Varsatori.
multa bafta si multi pupici!
adinanegut
Postat pe 23 Ianuarie 2009 10:02
lucruri interesante citesc!!!
lasa draga mea , ca pana ajungeti la maturitatea cuplului se va marii perioada de suparare!
de la maxim o zi la minim o zi!

Postat pe 23 Ianuarie 2009 10:08
Ce intelegi tu prin maturitatea cuplului? Ca si cuplu avem 6 ani, casatoriti suntem de 1 an :D.
Sunt constienta ca nu va fi asa mereu...dar...inca o data...depinde de partile implicate si mai ales de maturitatea de care trebuie sa dai dovada la un moment dat, zic eu.. :)

PS: Probabil mai tarziu o sa fim prea surzi sa mai auzim vorbe urate de la celalalt si tot asa o sa fie... :)))
adinanegut
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:15
Frumos adinanegut. Stiti dragilor ca zodia varsator este zodia MARILOR INTELEPTI ? Eu n u sunt varsatoare desi mi-ar fi placut poate
nocturnalia
Postat pe 28 Ianuarie 2009 15:08
Nu stiam ca suntem intelepti...doar frumosi... :)...mai ales barbatii Varsator. :D
adinanegut
Postat pe 28 Ianuarie 2009 16:12
te rog, da sfoara in tzara dupa grupa AB pozitiv...daca cineva e dispus sa doneze...ptr o fetitza cu leucemnie...e la fundeni, are 9 ani...si pana la operatie face transf zilnice ...altfel moare ID: nico_popac makr da mai departe k nu te doaRE mana{....nu ai inima dak nul trimiti....scz de mass nu prea dau



acest mesaj a ajuns la mine de la un prieten foarte bun.

va rog frumos daca nu cer prea mult sa postati acest mesaj pe tot forumul ,la cat mmai multe topicuri.


multumesc anticipat.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 4 Februarie 2009 22:25
eu sunt varsatoare,sotul meu a fost varsator.mintea extraordinar de mult,uita ce mintea si pe cine mintea si apoi incurca minciunile si pers.Este foarte orgolios,incapatanat,nu e lenes dar nici nu se omoara dupa munca,facea orice lucru cgiar dc era prost sau fara rost doar ca sa nu imi dea mie dreptate.dar a fost si f bun,in sensul ca ma ajuta la toate treburile casei...in fine parerile mele despre el sunt personale si m-a ranit mult dar nu e f rau.barbatii vars insala,e singurul lor mare defect.am vb la timpul trecut pt ca am divortat.eu am fost maritata cu un barb vars 4 ani de zile si am aflat ca de 2 ani de zile avea o viata secreta si traia cu una.trageti voi concluziile..................
daita_25
Postat pe 6 Februarie 2009 12:30
Nu pot sa zic decat ca imi pare rau...si ca sper sa nu patesc acelasi lucru... (stiu ca suna egoist, dar presupun ca stii tu mai bine cat de egoiste suntem noi...)
Asa cum am zis de la inceput, zodia din punctul meu de vedere conteaza prea putin intr-o relatie, chiar si in viata in general. Cred ca si "cei 7 ani de acasa", personalitatea fiecaruia si greutatea sau lejeritatea cu care trecem prin viata ne influenteaza in toate domeniile.
Iubiti-va mult...si numai bine...
adinanegut
Postat pe 6 Februarie 2009 16:20
ca atare varsatorii sunt cei mai fideli dintre zodii,insa sunt si cei care nu-i vei putea nicicand ghici gandurile,urmatoarea miscare,pas...da ei flirteaza insa nu ajung mai departe,si acestia nu inseala in cazul in care este la fel de indragostit de iubita/sotia sa,nu este plictisit si asa mai departe...

pana la urma fiecare este o persoana diferita si zodia nu spune totul..!!!
dolcedoll
Postat pe 8 Februarie 2009 11:45
Nu merge deloc, fereste-te de relatia cu un alt varsator

Postat pe 8 Februarie 2009 12:24
Corect, foarte corect spus...flirteaza, dar nu trece mai departe de atat...Este foarte adevarat!
adinanegut
Postat pe 12 Februarie 2009 17:30
De la: Georgia99, la data 2009-02-08 12:24:47Nu merge deloc, fereste-te de relatia cu un alt varsator




ma duc sa-i spun sotiei ca nu ne potrivim zodiacal!
sper sa nu ma trezesc cu vreo doua , chiar trei, palme!

Postat pe 12 Februarie 2009 17:32
De la: Georgia99, la data 2009-02-08 12:24:47Nu merge deloc, fereste-te de relatia cu un alt varsator


nu prea cred georgia.......eu cred ca au o compatibilitate cum rar intalnesti.....acuma na,cine stie..????
matracucu
Postat pe 12 Februarie 2009 17:58
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-02-04 22:25:26te rog, da sfoara in tzara dupa grupa AB pozitiv...daca cineva e dispus sa doneze...ptr o fetitza cu leucemnie...e la fundeni, are 9 ani...si pana la operatie face transf zilnice ...altfel moare ID: nico_popac makr da mai departe k nu te doaRE mana{....nu ai inima dak nul trimiti....scz de mass nu prea dau



acest mesaj a ajuns la mine de la un prieten foarte bun.

va rog frumos daca nu cer prea mult sa postati acest mesaj pe tot forumul ,la cat mmai multe topicuri.


multumesc anticipat.
Lucky_best_girl
Postat pe 26 Mai 2009 20:50
eu sunt varsatoare, sora mea e varsatoare, iar parintii mei sunt varsatori. sunt impreuna de 25 de ani si se inteleg foarte bine. certuri au existat ca peste tot, insa mici, niciodata nu au avut probleme grave de cuplu. ce pot sa spun despre ei este ac sunt foarte uniti , se iubesc si se respecta si si-au cladit o familie care are la baza principii. sunt foarte afectuosi. asa ca nu zic ca nu trebuie sa ne raportam la horoscop si compatibilitati, dar nu la modul absolut.
kudika_ady
Postat pe 27 Mai 2009 09:53
De la: daria3106, la data 2009-01-09 18:54:16 varsator+varsator.......cine are idee de aceasta compatibilitate? ....sau nu exista?...nu merge?



mere 100%.............
just_heaven
Postat pe 27 Mai 2009 09:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu balanta- el varsator 36 De la: _oktober_ 25 Noiembrie 2010 09:20
parul meu distrus de o nebuna :((( help!!! 21 De la: bebelusaflory 17 Februarie 2010 12:10
cum sa uit?!? 209 De la: kudika366204 11 Februarie 2011 17:37
eu scorpion el gemeni 28 De la: yumalai 22 Mai 2009 14:32
eu 8 De la: miss_darine 21 Octombrie 2009 20:05