Setari Cookie-uri

Cosmeticiana ideala

In opinia mea trebuie sa fie curata, profesionista,amabila.Am fost anul trecut la cateva saloane si mi-a placut personalul de acolo.
tjanina2
Postat pe 13 Ianuarie 2009 11:08
parerea mea...o persoana ca toate persoanele care stie sa socializeze cu oamenii oferind sfaturi clientelor,care stie sa asculte si sa comunice cu persoana de langa ea,pt ca relatia client-cosmatician sa fie una de prietenie nu de superioritate sau inferioritate una fata de alta(angajat-client),o persoana in fata careia sa nu ai retineri sau inhibitii in ceea ce te priveste pe tine si corpul tau... si totodata sa-si cunoasca foarte bine meseria.
DeeAmY2010
Postat pe 13 Ianuarie 2009 12:37
Cosmeticiana ideala trebuie sa fie o profesionista,care intelege exact ceea ce iti doresti (eu am intalnit ) si pleci de la ea intotdeauna cu zambetul pe buze .:)
basoc_corina
Postat pe 14 Ianuarie 2009 09:08
VA ASTEPTAM LA NOI LA SALON PT A VA GASI COSMETICIANA IDEALA SI PRETURI FOARTE MICI


SI MULTE ALTE OFERTE ACCESATI PE KUDICA ALL BEAUTY LINE PT MAI MULTE DETALI VA ASTEPTAM
all_beautyline
Postat pe 25 Februarie 2009 19:00
Buna!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 17:06
pt mine - tb sa fie foarte curata in primul rand - nu tb sa raman cu iritatii, urme, bube, etc!
nu tb sa comenteze urat despre celelalte cosmeticiene la care am mai fost!
nu tb sa intre in detalii prea personale - sa-mi povesteasca viata ei si problemele cu sotul, etc!

tb sa ma intrebe pana intelege exact ce vreau de la ea si daca e cazul sa-mi explice de ce nu este o idee buna!

tb sa-mi sugereze tehnici de intretinere si sa-mi recomande produse.

poate pare sf .. in mintea mea o cosmeticiana inseamna mai mult decat o angajata igiena, e mai degraba un consultant ..
kudika050455
Postat pe 10 Iulie 2009 11:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
salon piercing ploiesti 2 De la: Cassey 13 Mai 2009 17:04
HELP!!!Unde sa ma duc pentru un pensat profesional?? 33 De la: roxyjustus 7 Iunie 2016 18:26
EXCLUSIVESALON !!!Preturi super bune si servicii de calitate! 2 De la: Cassey 13 Mai 2009 17:04
Salon de infrumusetare 2 De la: Barbie30 5 Iulie 2010 12:02
Papillon Salon - merita sa mergeti sa incercati serviciile 3 De la: kudika226898 4 Octombrie 2010 19:47