Cosmeticiana ideala

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

tjanina2 Avatarul lui tjanina2

60 mesaje
Oras: bucuresti

In opinia mea trebuie sa fie curata, profesionista,amabila.Am fost anul trecut la cateva saloane si mi-a placut personalul de acolo.
DeeAmY2010 Avatarul lui DeeAmY2010

15 mesaje

parerea mea...o persoana ca toate persoanele care stie sa socializeze cu oamenii oferind sfaturi clientelor,care stie sa asculte si sa comunice cu persoana de langa ea,pt ca relatia client-cosmatician sa fie una de prietenie nu de superioritate sau inferioritate una fata de alta(angajat-client),o persoana in fata careia sa nu ai retineri sau inhibitii in ceea ce te priveste pe tine si corpul tau... si totodata sa-si cunoasca foarte bine meseria.
Raporteaza abuz de limbaj
basoc_corina Avatarul lui basoc_corina

1 mesaj

Cosmeticiana ideala trebuie sa fie o profesionista,care intelege exact ceea ce iti doresti (eu am intalnit ) si pleci de la ea intotdeauna cu zambetul pe buze .:)
all_beautyline Avatarul lui all_beautyline

6 mesaje
Oras: bucuresti

VA ASTEPTAM LA NOI LA SALON PT A VA GASI COSMETICIANA IDEALA SI PRETURI FOARTE MICI

SI MULTE ALTE OFERTE ACCESATI PE KUDICA ALL BEAUTY LINE PT MAI MULTE DETALI VA ASTEPTAM
Fosta membra Kudika.ro
Buna!
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesate, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa, tuturor!
kudika050455 Avatarul lui kudika050455

15 mesaje

pt mine - tb sa fie foarte curata in primul rand - nu tb sa raman cu iritatii, urme, bube, etc!
nu tb sa comenteze urat despre celelalte cosmeticiene la care am mai fost!
nu tb sa intre in detalii prea personale - sa-mi povesteasca viata ei si problemele cu sotul, etc!

tb sa ma intrebe pana intelege exact ce vreau de la ea si daca e cazul sa-mi explice de ce nu este o idee buna!

tb sa-mi sugereze tehnici de intretinere si sa-mi recomande produse.

poate pare sf .. in mintea mea o cosmeticiana inseamna mai mult decat o angajata igiena, e mai degraba un consultant ..