CE VA ATRAGE CEL MAI MULT LA UN SALON DE INFRUMUSETARE SI CARE AR FI CERINTELE VOASTRE

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent CE VA ATRAGE CEL MAI MULT LA UN SALON DE INFRUMUSETARE SI CARE AR FI CERINTELE VOASTRE: (5 din 1 vot)

all_beautyline Avatarul lui all_beautyline

6 mesaje
Oras: bucuresti

SAU CE OFERTE ATI VREA SA AIBE ACEL SALON , ASTEPT RASPUNSURI
Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

un salon bun ar trebui sa aiba in primul rand oameni bine pregatiti, apoi produse de calitate cu care angajatii sa fie foarte familiarizati. ar trebui sa aiba o atmosfera calda si relaxanta, sa ti se ofere mereu putin mai mult decat te-ai asteptat sa primesti acolo. sa pleci de acolo relaxat si bine dispus, sa iti doresti sa vina repede ziua in care vei reveni.
miky_rr Avatarul lui miky_rr

5 mesaje

Eu consider ca personalul face imaginea unui salon. Degeaba sunt expuse diverse picturi, aranjamente florale, mobila de ultima moda daca angajatii sunt prosti dispusi, prea seriosi si anti-talent. Daca fetele isi dau tot interesul si depun suflet in ceea ce fac ca tu sa te simti excelent atunci si salonul capata o alta aliura. Eu asta urmaresc cand merg la un salon, si de obicei ma duc la True Color unde m-am imprietenit f repede cu fetele iar serviciile lor sunt de foarte buna calitate. Vi-l recomand, chiar se merita :):) www.truecolor.ro

1 mesaj

sper sa iti dea o reducere substantiala...la ce reclama le-ai facut...

1 mesaj

micky, ma scuzi dar nu ma pot abtine...am intrat si eu pe site-ul indicat de tine...si am citit asta: "Bucuresti, 26 februarie 2009 - True Color Beauty Salon, recent deschis pe Bulevardul Decebal"...pai cum ai avut tu timp sa iti dai seama si ca e buna cosmeticiana si ca...ca...ca? noi aici spunem despre ce am testat cu adevarat, adica vorbim despre coafeza de care suntem multumite ca ne-a facut pe noi etc...de ce va place nene sa ne intoxicati? in loc sa faci un bine cosmeticianei sau coafezei, daca ele chair sunt bune, stii care e rezultatul? omul se prinde ca e cacialma si chiar are efectul invers scontat de tine...of, of...si inca ceva: acelasi tip de postari ai avut si pe alte topicuri...ok, eu nu zic, poate tie chiar ti-a palcut salonul ala, si eu am unul de care sunt incantata..si de cosmeticiana, si de manichiurista si de coafeza, am si spus ca imi place de x-uleasca, tipa care ma coafeaza...ma supara genul asta de receptionista la salonul x care intra pe forumuri si posteaza doar ca sa faca reclama salonului unde lucreaza...e enervant. si crede-ma, niciuna dintre noi, cele care intram pe forumuri, nu suntem proaste, ne prindem ca e reclama, trust me!!!!! si observ ca mai sunt si altele ca tine, una angelica nu stiu cum...acelasi stil, enervant...chair ne prindem fetelor ca nu spuneti din proprie experienta ce spuneti!
vanesia Avatarul lui vanesia

37 mesaje

Am intrat la cateva saloane de infrumusetare si la cateva dintre ele nu am mai vrut sa ma intorc. Servicii de calitate, dar un personal ingrozitor: vulgare, te tutuiau din prima clipa, vorbeau urat de clienta x, nu tu un ceai, o revista, o vorba draguta. Mai bine lipsa!
Fosta membra Kudika.ro
De la: vanesia, la data 2009-03-24 11:45:37Am intrat la cateva saloane de infrumusetare si la cateva dintre ele nu am mai vrut sa ma intorc. Servicii de calitate, dar un personal ingrozitor: vulgare, te tutuiau din prima clipa, vorbeau urat de clienta x, nu tu un ceai, o revista, o vorba draguta. Mai bine lipsa!

Mda, asta n-am inteles-o nici eu... Oare de ce tin sa te tutuiasca, doar din cauza ca "am fete de varsta ta"?
miky_rr Avatarul lui miky_rr

5 mesaje

Silvia, nu asta a fost intentia mea. Eu ca studenta am intampinat o problema cand a fost vorba de saloane in Bucuresti. Nu stiam unde sa ma duc. Intram la primul salon pe care il intalneam. Eu am vrut sa fac o recomandare fetelor care au fost in situatia mea,sa mearga la sigur. Daca te duci la un tratament cosmetic e ideal sa mergi la un salon, daca vrei sa-ti tunzi varfurile poti sa mergi si la frizeria din fata blocului....si apropo, salonul e deschis inca din octombrie 2008. Intr-adevar am fost doar de 3 ori dar ma declar multumita. Poate ar fi fost mai bine ca detaliile sa le ofer printr-un mesaj privat celor interesate.

1 mesaj

Caut si eu sfaturi care sa ma ajute sau saloane la care sa merg. Obisnuiesc doar sa citesc ce scriu alte femei in legatura cu acest lucru ... si citesc pe tot ce scriu tot felul de femei pe diverse site-uri de profil.
Tot ce ce vad ca se discuta de obicei este : "am fost la red salon si m-au macelarit, nu ma mai duc in viata mea" .... he he! Si cu ce ne rezolva asta problemele! si vine o micky care spune ca a a fost la un salon de care a fost foarte multumita, serviciile sunt de calitate ... bla bla! nu ma intereseaza! Cu ce ma ajuta pe mine asta ? Pai ma informez si eu despre serviciile si preturile pe care le practica anumite saloane!
Concluzie! Foarte bine Micky ca esti orientata catre rezolvarea problemelor .. si nu catre aducerea altor probleme, asa ca daca mai ai saloane de care esti multumita sau saloane de care ai fost dezamagita ... te rog sa le pui pe forum ca sa stim si noi cele pe care chiar ne intereseaza sa mergem la un salon de calitate si cu preturi bune!

1 mesaj

hai, ma lasati? si tu, iti faci cont aici si prima postare este exact aceea prin care ii ei apararea respectivei care intra cu reclama la nu-s ce salon...in fine. fetele stiu sa selecteze informatia, ca sunt fete destepte. nu cred sa pice prea multe in plasa acetor postari cu continut fff ridicat de reclama cat despre voi...faceti nenica rclama, stiu sigur ca la mine functioneaza exact pe dos, adica acum chiar nu m-as duce acolo nici de-ar fi gratis totul :)
Dorina1 Avatarul lui Dorina1

67 mesaje

Aparatura de ultima generatie, personal calificat si amabil, sa ma simt rasfatata, raport bun calitate-pret.

1 mesaj

Pentru silvistefan: daca esti fata desteapta, asa cum insisti, citeste, selecteaza si treci mai departe. Ne-ai spus o data ce crezi, nici noi nu suntem proaste, am inteles.
vanesia Avatarul lui vanesia

37 mesaje

Dorina1, asta este ceea cecautam toate. Din pacate este aproape imposibil.
Dar mai cautam, nu? Si poate vom gasi sau am gasit deja.
Fosta membra Kudika.ro
Buna!
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesate, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa, tuturor!
StanMiha Avatarul lui StanMiha

4 mesaje
Oras: bucuresti

Personal bine pregatit in primul rand. Chiar daca au un cost putin peste medie, macar sa stiu ca ma lasa pe mana unor profesionisti.
gand-calator Avatarul lui gand-calator

8 mesaje

Personal bine pregatit si asta inseamna si capabil sa iti dea niste sfaturi avizate, nu neaparat sa fac exact ce vreit tu.
Si sa nu fie familiar exagerat. urasc "fratia" din saloanele pentru femei.Toate usntem iubita, pisi sau draga.... Bleah...
when nothing goes right....go left!