Setari Cookie-uri

"preacurvia" feminina vs. "potenta" masculina..??!!!

Persoanele care au o astfel de gandire sunt fie de la tara fie au o lipsa acuta de educatie civica !!
Cred ca persoanele care au mai multi parteneri sunt ori pe interes ori au fost dezamagiti candva in dragoste si atunci prefera decat sa se implice 100% intr-o relatie mai bine 20-30% in cateva relatii.
Oricum nu sunt de acord cu cei care au mai multi parteneri in aceeasi perioada,in primul rand isi bat joc de ei insisi si in al 2-lea rand isi bat joc de oameni care poate nu merita asta.
diana1981
Postat pe 16 Februarie 2009 17:03
mentalitatea asta s-a format in trecut....este foarte greu s-o schimbi si va dura mult timp pana cand socieatatea isi va schimba anumite mentalitati.

in trecut barbatul chiar era incurajat de societate sa fie cu cate mai multe femei.....un exemplu foarte clar sunt persoanele nobile din trecut :un exemplu clar in istoria chineza ...regi aveau n neveste n curteazane si n amante....cu toate facea sex cate una pe noapte.
anderson
Postat pe 16 Februarie 2009 17:09
Hello
Thanks for your message please can you send me your email address so that i can write and tell you more about my self I hope you approve so we can chat soon ok
nn_wllm
Postat pe 16 Februarie 2009 21:07
TEST!
ella_688_2008
Postat pe 16 Februarie 2009 21:26
De la: ella_688_2008, la data 2009-02-16 21:26:22TEST!


doi ...zece
doi...zece
patru ...patru

Postat pe 16 Februarie 2009 21:40
hmm...mentalitatea asta e de cand lumea si nu se va schimba doar pt ca traim intr-o epoca de evolutie si emancipare a femeii....avand in vedere ca rata divortului este mai mare decat rata casatoriilor e f probabil ca in viitor sa nu ne mai lovim de ideea de a a fi pura la casatorie :) vremurile au evoluat...informatia si tentatia sunt la tot pasul...dar cred ca ideea asta de egalitate a femeii cu barbatul in ceeace priveste nr de parteneri a cazut in extrema cealalta...fetele raman insarcinate de la 15 ani, boli cu duiumul, ca sa nu mai vb de depresiile tinerilor si tot asa...ok ...poate tu faci referire la femeile mature...deocamdata femeile de peste 25 de ani ink tin la anumite conduite pt ca educatia primita inca avea rigori...insa cele pana in 25 de ani militeaza pt mai multi parteneri doar pt ca deja au un numar si nu o cifra la activ si vor sa-si spele pacatele...nu tin cu barbatii insa o femeia va fi intottdeauna prada unui barbat chiar daca ea se lasa vanata...si in plus se zice ca barbatii gandesc cu cocoselul si atat...in schimb la femei e dureros caci noi nu avem un cocosel care sa o ia la goana dupa o fusta, ci vrem sa vedem cate eforturi face cocoselul pt noi :) noi avem creier si ei o jucarie...:)
ania18
Postat pe 16 Februarie 2009 22:18
asta e scuza lor
morticia_adams
Postat pe 16 Februarie 2009 23:20
Nu te speria, e de cand lumea pentru ca prostia e de cand lumea ... :d. Asa ca DONT WORRY, BEE HAPPY si atata tot. Prostii spun ce vor ei, sunt cu ale lor, oamenii inteligenti spun lucruri inteligente. Alegi sa te iei dupa ce spun prostii? Asa ca ... alegi sa crezi si sa faci ce vrei. Si sa fii iubita ! :d
roby1k
Postat pe 17 Februarie 2009 01:27
De la: ella_688_2008, la data 2009-02-16 21:26:22

TEST!


doi ...zece
doi...zece
patru ...patru

urcai din vale-n deal!

Da.....,Geo.......! TEST! am scris doua mesaje :unul aici si inca unul pe alt forum si pur si simplu nu s-a scris!
Nu stiu care este cauza!?...........din aceasta cauza am facut un test
Aici ma aflam in momentul acela!
Am crezut ca mi-au inchis aadresa...pt ca nu am mai scris pe aici.....nu stiu cum functioneaza acest site!
Da : doi..zece!
patru....patru
sase ...sase!
ella_688_2008
Postat pe 17 Februarie 2009 20:23
TEST
elisa_me
Postat pe 6 Martie 2009 01:27
bun.deci merge in cele din urma.
ok simt ca si acest topic va avea soarta celuilalt:"sotia e virgina".in curand nea mitica va descoperi si acest subiect si te va uimi si pe tine(daca mai era nevoie) cu ideile dumnealui.....
exemple:"sotia trebuie sa fie virgina altfel inseamna ca e murdara si nimic nu o va spala","sotul are voie sa aiba inainte de casatorie mai multe partenere...asta este un mic avantaj al barbatului","nu exista ca femeia sa fie virgina si barbatul la fel...daca i se cere cumva asta barbatului inseamna ca respectiva femeie are probleme psihice"etc...uite nea mitica...te am scutit de efort.nu i asa ca in final sunt fata buna?!(stiu vei spune ca ....nu)
elisa_me
Postat pe 6 Martie 2009 01:31
eheh, ce bafta pe Nea Mitica sa fie el asa celebru ...voi ii faceti un bine ca ii cantati in struna ..si reclama negativa este in fond ..tot o reclama ....vorba cea' '' reclama sufeltul comertului ''....Medeea, fii pe pace ca multe forumuri au aceasta ''trista soarta ''...si tu stii asta ....mai bine ca mine probabil !
Concluzie ...lasa-l pe Nea Mitica sa doarma linistit la etatea lui nu-i face bine sa-l prinda sughitzu' la ora asta ...sa fim mai pacifisti ..mai iubitori ..eu am o vorba '' De ce atata ura ''???
Hai mai bine sa te servesc cu un ceai ..de care preferi ..sau o ''ciucalata calda''???
__LL__
Postat pe 6 Martie 2009 01:42
lucyy,ii ft adevarat ce ai scrisssssss,dar eu cum sunt ft somnoros te invit la o cafe,
doresti???
luceafaru_iubirii
Postat pe 6 Martie 2009 07:39
De la: luceafaru_iubirii, la data 2009-03-06 07:39:11lucyy,ii ft adevarat ce ai scrisssssss,dar eu cum sunt ft somnoros te invit la o cafe,
doresti???


Doresc ..cum sa refuz eu o cafea ...??? Eu care mai bine ma bat singura decat sa beau cafea ...dar o ''ciucalata fierghinti'' aici chiar nu as zice nu !!!
Ms de invitantie, esti foarte amabil :)
__LL__
Postat pe 6 Martie 2009 17:04
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-06 01:42:13eheh, ce bafta pe Nea Mitica sa fie el asa celebru ...voi ii faceti un bine ca ii cantati in struna ..si reclama negativa este in fond ..tot o reclama ....vorba cea' '' reclama sufeltul comertului ''....Medeea, fii pe pace ca multe forumuri au aceasta ''trista soarta ''...si tu stii asta ....mai bine ca mine probabil !
Concluzie ...lasa-l pe Nea Mitica sa doarma linistit la etatea lui nu-i face bine sa-l prinda sughitzu' la ora asta ...sa fim mai pacifisti ..mai iubitori ..eu am o vorba '' De ce atata ura ''???
Hai mai bine sa te servesc cu un ceai ..de care preferi ..sau o ''ciucalata calda''???


fructe de padure.iti multumesc anticipat.esti o draguta:*
elisa_me
Postat pe 6 Martie 2009 21:00
De la: medeea01, la data 2009-03-06 21:00:56
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-06 01:42:13eheh, ce bafta pe Nea Mitica sa fie el asa celebru ...voi ii faceti un bine ca ii cantati in struna ..si reclama negativa este in fond ..tot o reclama ....vorba cea' '' reclama sufeltul comertului ''....Medeea, fii pe pace ca multe forumuri au aceasta ''trista soarta ''...si tu stii asta ....mai bine ca mine probabil !
Concluzie ...lasa-l pe Nea Mitica sa doarma linistit la etatea lui nu-i face bine sa-l prinda sughitzu' la ora asta ...sa fim mai pacifisti ..mai iubitori ..eu am o vorba '' De ce atata ura ''???
Hai mai bine sa te servesc cu un ceai ..de care preferi ..sau o ''ciucalata calda''???


fructe de padure.iti multumesc anticipat.esti o draguta:*


Oricand :*
__LL__
Postat pe 7 Martie 2009 22:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa raman langa el sau sa incep de la zero? 11 De la: pamela_1 23 Iunie 2009 12:55
Ne puteti ajuta cu SFATURI? 47 De la: kudika_24353 7 Ianuarie 2013 00:21
am nevoie de un sfat sincer 41 De la: rollo_balls 27 Decembrie 2013 17:35
Aveti incredere sa va lasati cel/cea mai bun/a prieten/a cu iubita/iubitul cat timp mergeti la cumparaturi 33 De la: roscatika23 5 Iunie 2009 08:40
AJUTOR URGENT !!! E posibil sa fiu insarcinata? :(( 29 De la: felixcat 9 Iulie 2009 13:48