Setari Cookie-uri

Daca`i satisfacem prea mult si`o iau in cap???

Cel putin eu sunt foarte atenta la nevoile partenerului meu inkt am ajuns sa`l cunosc pe deplin sa zik asa cam stiu ce vrea si cand vrea si k o partenera buna ii satisfac poftele.Dar oare dak vede k sunt prea atenta cu el si la nevoile lui v`a crede k`s moarta dupa el si o sa si`o ia in cap???Voi ce credetzi is curioasa mai ales ce cred barbatii despre asta..:D
andra_lov3
Postat pe 13 Ianuarie 2009 22:01
Eu am numai prieteni barbati si iti pot spune ca da...si-o iau in cap daca ii satisfaci intru totul.Bineinteles, exista si exceptii care intaresc regula, aceia intorcand placerea inzecit. Poate ca nu se vede la inceput ca li se ingroasa pielea, dar mai tarziu nu o sa se mai ascunda pentru simplul motiv ca il iubesti si ii arati asta cu fiecare ocazie facandu-i toate poftele. Eu zic ca ar trebui sa faci ce iti este si tie comod, nu numai lui. Parerea mea.
ablazancadar
Postat pe 13 Ianuarie 2009 23:29
El raspunde cu aceeasi atentie si grija nevoilor tale ?
luchianramona
Postat pe 14 Ianuarie 2009 08:59
imi face si el poftele dar nu asa des cum ii fac eu lui si nu chiar fff mult cele sexuale lui ii place mai mult sa fie dominat si sa preiau eu initiativa...el o preia fff rar doar knd ii arat o lenjerie noua :))
andra_lov3
Postat pe 14 Ianuarie 2009 12:36
Putin cam egoist prietenul tau ...
Si eu sunt de aceeasi parere ca si-o iau in cap daca le faci pe plac tot timpul ...
Cateodata mai trebuie sa si sa merite ce primesc
my_melody
Postat pe 15 Ianuarie 2009 11:52
da probabil este cam egoist dar sincer nu stiu ce este cu mine oare ii normsal sa ma simt cel mai bine knd el se simte bine....si sa`l pun pe el intotdeauna pe primult loc (nevoile lui ) si sa fac orice sa`i fiu pe plac ???
andra_lov3
Postat pe 15 Ianuarie 2009 12:32
categoric nu-i bine pt tine....daca si el ar fi la fel pt tine ar fi perfect....nu-l pune pe primul loc...trebuie sa munceasca singur ca sa ajunga acolo..nu-i oferi totul pe tava...o sa fi surprinsa cand poate urmatoarea lui prietena va fi opusul tau si el se va chinui sa o cucereasca...barbatilor le place sa fie in continua vanatoare...sa fi misterioasa si sa se chinuie sa te cucereasca...prietenul tau,in opinia mea, se complace momentan in relatia asta in care ii sunt satisfacute toate placerile fara a fi nevoit sa le faca si el la randul lui si iti vinde gogosii din astea ca ii place sa fie dominat...si cred ca tu il iubesti extrem de mult si el nu iti raspunde cu aceleasi sentimente...nu intotdeauna da rezultate sa-i faci pe plac...nu mereu el ajunge sa te iubeasca daca incerci sa fii perfecta pt el...ai uitat de tine, de nevoile tale, de sentimentele tale pt ca lupti prea mult sa-l faci sa te iubeasca...
ania18
Postat pe 16 Februarie 2009 22:25
De la: agurida18, la data 2009-02-16 22:25:58categoric nu-i bine pt tine....daca si el ar fi la fel pt tine ar fi perfect....nu-l pune pe primul loc...trebuie sa munceasca singur ca sa ajunga acolo..nu-i oferi totul pe tava...o sa fi surprinsa cand poate urmatoarea lui prietena va fi opusul tau si el se va chinui sa o cucereasca...barbatilor le place sa fie in continua vanatoare...sa fi misterioasa si sa se chinuie sa te cucereasca...prietenul tau,in opinia mea, se complace momentan in relatia asta in care ii sunt satisfacute toate placerile fara a fi nevoit sa le faca si el la randul lui si iti vinde gogosii din astea ca ii place sa fie dominat...si cred ca tu il iubesti extrem de mult si el nu iti raspunde cu aceleasi sentimente...nu intotdeauna da rezultate sa-i faci pe plac...nu mereu el ajunge sa te iubeasca daca incerci sa fii perfecta pt el...ai uitat de tine, de nevoile tale, de sentimentele tale pt ca lupti prea mult sa-l faci sa te iubeasca...



fack, mai ca-mi vine sa cred ce-ai scris! cu asa ardoare ai folosit cliseele!

Postat pe 16 Februarie 2009 22:48
clar ca da
morticia_adams
Postat pe 16 Februarie 2009 23:19
clar ca da
morticia_adams
Postat pe 16 Februarie 2009 23:19
sincer ai perfecta dreptate il iubesc extrem de mult si de aia`mi place sa fac orice pt el....sa se simta iubit si adorat la maxim ...chiar dak el se comporta urat
andra_lov3
Postat pe 17 Februarie 2009 22:31
si daca ea nu simte ca depune efort in a-l satisface si pur si simplu se simte bine facand asta?
DeeaCatalina
Postat pe 23 Februarie 2009 12:21
devine o obisnuinta si o sa i se para k totul i se cuvine
lacrasar
Postat pe 23 Februarie 2009 16:42
Ehhhh....daca as avea o femeie sa imi indeplineasca toate poftele....daca as avea...dar nu am....

mie unul,mi-ar placea din ce in ce mai mult...
BogdanPaul
Postat pe 27 Februarie 2009 13:16
De la: andra_lov3, la data 2009-01-13 22:01:02Cel putin eu sunt foarte atenta la nevoile partenerului meu inkt am ajuns sa`l cunosc pe deplin sa zik asa cam stiu ce vrea si cand vrea si k o partenera buna ii satisfac poftele.Dar oare dak vede k sunt prea atenta cu el si la nevoile lui v`a crede k`s moarta dupa el si o sa si`o ia in cap???Voi ce credetzi is curioasa mai ales ce cred barbatii despre asta..:D


Cum de am scapat eu topicul asta??Asa intrebare inteligenta...
pai mai andra ,bucura-te !putine femei ajung sa-si satisfaca partenerii pe deplin!Cu cat el e mai fericit cu atat te va "ferici" si el pe tine...
ella_c
Postat pe 27 Februarie 2009 13:21
De la: andra_lov3, la data 2009-01-13 22:01:02Cel putin eu sunt foarte atenta la nevoile partenerului meu inkt am ajuns sa`l cunosc pe deplin sa zik asa cam stiu ce vrea si cand vrea si k o partenera buna ii satisfac poftele.Dar oare dak vede k sunt prea atenta cu el si la nevoile lui v`a crede k`s moarta dupa el si o sa si`o ia in cap???Voi ce credetzi is curioasa mai ales ce cred barbatii despre asta..:D

Cum adica "ca o partenera buna ii satisfac toate poftele" ? Daca stai mereu sa te intrebi cam ce si-ar dori si incerci sa-i intri in "gratii" nu mi se pare normal...e ceva natural sau te "chinui" sa-i faci aceste "pofte" ? pentru ca daca nu-ti face placere si o faci numai pentru el...gresesti....si nici nu ma intereseaza care ar fi parearea lui...pur si simplu gresesti fata de tine insati....
Tie iti face placere ceea ce faci ? el iti face tie "poftele" ?
Din punctul meu de vedere "poftele" partenerilor ar trebui sa coincida....ca doar nu o sa initiezi o negociere pentru fiecare pozitie....
ocs
Postat pe 27 Februarie 2009 13:24
pai sincer sunt unele lucruri kre le fac numai pt el ...k mie n`au cum sa`mi faca placere ....el nu se prea straduieste sa`mi faca mie poftele sau ceea ce`mi place dar ma multumesc cu faptul k este atent la nevoile mele uneori ...si imi place knd il vad fericit ...si pt mn aia este cea mai mare placere sa`l vad p el fericit...si ai dreptate uneori uit d dorintele mele ...
andra_lov3
Postat pe 27 Februarie 2009 15:22
De la: BogdanPaul, la data 2009-02-27 13:16:49Ehhhh....daca as avea o femeie sa imi indeplineasca toate poftele....daca as avea...dar nu am....

mie unul,mi-ar placea din ce in ce mai mult...


uite ca altzii au norocu asta ...dar oare stiu sa`l aprecieze asa cum l`ar aprecia cineva kre nu are parte de asa ceva?...nu prea crede k totul ii se cuvine :D
andra_lov3
Postat pe 27 Februarie 2009 15:23
dap, n-am vazut macar unul care sa nu si-o ia in cap...
Lexy87
Postat pe 4 Martie 2009 15:39
Daca`i satisfacem prea mult si`o iau in cap???


si-o scot din cap
portitza_Maria
Postat pe 5 Martie 2009 13:27
De la: portitza_, la data 2009-03-05 13:27:14Daca`i satisfacem prea mult si`o iau in cap???


si-o scot din cap


si-o dau la cap
matracucu
Postat pe 5 Martie 2009 13:30
Buna,
ai multa grija pentru ca va fi mai mult decat suficient pentru el si va considera ca il sufoci... si atunci nu vei mai fi "suficienta" si ... va cauta alta pentru a vedea daca toate fetele "ofera" la fel iar tu vei suferi foarte mult.
Grija de care povestesti poate ca vine din necesitatea Karmica pe care trebuie sa o acoperi din alta viata... mai multe nu stiu sa -ti spun, deci ai mare grija ce faci! Si tine-ne la curent cu evolutia relatiei tale...
carmen24
Postat pe 26 Martie 2009 20:45
fetelor va plictisiti asa mult?
Marlen2006
Postat pe 26 Martie 2009 21:06
eu sunt de parere ca daca aveti o relatie serioasa ...si de durata chestia asta nu il face decat sa te doreasca din ce in ce mai mult si sa nu-si mai doreasca pe altcineva din moment ce tu il satisfaci in totalitate
catalyyna
Postat pe 27 Martie 2009 17:46
eu cred ca daca il satisfaci prea mult in pat la un moment dat se satura si va dori sa mai incerce si cu alta sa isi imbogateasca experienta de mascul asa ca de ce tie frica nu scapi tot te va insela odata si odata
ilyescorina
Postat pe 28 Martie 2009 21:42
De la: ilyescorina, la data 2009-03-28 21:42:45eu cred ca daca il satisfaci prea mult in pat la un moment dat se satura si va dori sa mai incerce si cu alta sa isi imbogateasca experienta de mascul asa ca de ce tie frica nu scapi tot te va insela odata si odata

Asta asa e...Si ca sa fim total "aiurea", parerea mea e ca nu e bine nici nici...daca esti prea....serviabila, se plictiseste si se duce la alta sau, mai rau, te ia si pe tine ca sa-ti arate dragostea eterna ce ti-o poarta si ca el iti e fidel , daca esti a dracu si nu faci alea alea...cica traiesti in sec. 17 pe vremea lu' mamaie si tataie....Asa ca eu fac doar ce-mi face placere si cand imi face placere, dar sunt pregatita sa-mi asum riscurile....Oricum ar fi, totul este o intamplare.
pisicuta_danapaula
Postat pe 2 Mai 2009 17:13
Daca o femeie mi-ar face toate placerile, tot ceea ce-mi doresc... si nu numai din puct de vedere sexual, ar primi in mod cert acelasi tratament de la mine. Dar, din pacate, nu cred sa existe o astfel de femeie!
Si, in general, un barbat bine tratat de femeia de langa el va reactiona in sensul reciprocitatii.
In schimb, o femeie careia i se satisfac toate dorintele, tinde sa ceara din ce in ce ai mult, chiar si imposibilul. Iar in momentul in care nu mai reusesti sa-i satisfaci vreuna dintre aceste "dorinte" te va parasi sau te va insela.
Deci raspunsul este: Nu, barbatii nu si-o iau in cap!
In schimb femeile aflate intr-o astfel desituatie si-o iau in cap.... sau unde vor ele...
UnOmObisnuit
Postat pe 3 Mai 2009 17:00
daca si-o ia in cap , asta e ! nu trebuie sa te cenzurezi k sa il tii !
sab628
Postat pe 3 Mai 2009 20:14
mmm daca ii dai tot timpul ce vrea la un moment dat o sa se plictiseasca ... e mai bine sa ii dai si mai putin ca de se obisnuieste
_dulcik_
Postat pe 4 Mai 2009 00:10
e bine sa-l cocolosesti dar sa fii si fata desteapta in acelasi timp,ca sa-ti manance din palma!
deea_20
Postat pe 4 Mai 2009 01:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pt.BAIETI/BARBATI 70 De la: simonycik 5 Octombrie 2009 15:29
15 fetisuri, potential fatale 3 De la: adyna2905 10 Februarie 2011 09:16
un sfat 93 De la: ipahebirowtnod 22 Noiembrie 2010 20:31
10 motive sa fi femeie,10 motive sa fi barbat 15 De la: izza7373 23 Ianuarie 2009 15:32
Sex oral 236 De la: pupaundeajunge 11 Aprilie 2011 08:43