SILUETA DE INVIDIAT

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
iti sugerez sa citesti termenii si conditiile de utilizare a site-ului si sa nu deschizi 10 topicuri cu acelasi subiect... n-am avut rabdare sa-l citesc pe asta....

dara-mi-te altele pe aceesi tema ...cu copy paste....

ai mila de sufletelul meu obosit de atata perversiune....

Raporteaza abuz de limbaj
you can kiss my kitty ass
angel_in_disguise Avatarul lui angel_in_disguise

428 mesaje
Oras: craiova

cine crezi k va citi asta pana la final?
Fosta membra Kudika.ro
e un mod de a face rost de bani ...parerea mea {reclama sufletul comertului ]
Pasarile aiurite Isi scot sufletul din ele Pribegind de doruri multe Calatoare printre stele S-a-mbatat padurea verde Nu mai e asa de calma, Tine luna lunguiata Ca pe-o inima in palma Nu-mi vezi sufletul cum iese In haotice cuvinte, Au innebunit salcamii Si tu vrei sa fiu cuminte?

428 mesaje

De la: rxdana, la data 2009-01-14 17:17:56e un mod de a face rost de bani ...parerea mea {reclama sufletul comertului ]

ce mai faci danutza?
Fosta membra Kudika.ro
bine ,tu?
Pasarile aiurite Isi scot sufletul din ele Pribegind de doruri multe Calatoare printre stele S-a-mbatat padurea verde Nu mai e asa de calma, Tine luna lunguiata Ca pe-o inima in palma Nu-mi vezi sufletul cum iese In haotice cuvinte, Au innebunit salcamii Si tu vrei sa fiu cuminte?

428 mesaje

cu sesiunea in principiu...ma lupt sa nu mai fac si a doua restanta! hai k mai vb in cafenea k suntem off topic aici
Fosta membra Kudika.ro
da ok
sweety_cornelia Avatarul lui sweety_cornelia

21 mesaje
Oras: brasov

desert_plant Avatarul lui desert_plant

92 mesaje

SLABESTI FARA REGIM,DIETA, EXERCITII SAU REACTII ADVERSE intre 5-7kg in urma folosirii tratamentului pentru slabit DESERT PLANT.
Nu imi voi scrie numai parerea ci si voi recomanda pentru toate acele d-re si doamne interesate de a slabi INTR-UN MOD NATURAL.slabeste intre 5-7kg in urma folosirii tratamentului pentr slabit DESERT PLANT.(..fara regim,fara exercitii,fara complicatii de orice natura si fara ca la sfarsitul tratamentului sa se instaleze acel yo-yo-un fel de bau-bau (si pe buna dreptate a celor care folosesc). pentru mai multe informatii folositi id: desert.plant
desert_plant Avatarul lui desert_plant

92 mesaje

pentru mai multe informatii id: desert.plant
Nu imi voi scrie numai parerea ci si voi recomanda pentru toate acele d-re si doamne interesate de a slabi INTR-UN MOD NATURAL.slabeste intre 5-7kg in urma folosirii tratamentului pentr slabit DESERT PLANT.(..fara regim,fara exercitii,fara complicatii de orice natura si fara ca la sfarsitul tratamentului sa se instaleze acel yo-yo-un fel de bau-bau (si pe buna dreptate a celor care folosesc). pentru mai multe informatii folositi id: desert.plant