Setari Cookie-uri

eu berbec ,el rac....merge?

sunt confuza si stiu ce alegere sa fac..imi e frica de faptul ca nu ne vom intelege si va iesi prost.tin la el de mult timp si vreau doar o parere :D
zazezg
Postat pe 18 Ianuarie 2009 12:22
De la: zazezg, la data 2009-01-18 12:22:17 sunt confuza si stiu ce alegere sa fac..imi e frica de faptul ca nu ne vom intelege si va iesi prost.tin la el de mult timp si vreau doar o parere :D

sentimentele sunt mereu mai presus de zodii
yumy
Postat pe 18 Ianuarie 2009 21:00
OFFFFFFFFFFF....FETITA...CARACTERUL TAU STA IN ZODIE? SAU CARACTERUL LUI?.....fi pamanteana ...lasa zodiile.......cand intalnesti o persoana trebuie mai intai de toate sa o cunosti, sa-i vezi caracterul de care spuneam mai sus, sa afli ce idealuri are persoana respectiva , ce-ti doresti tu de la viata si atunci vezi daca e compatibilitate .......NU TE MAI LUA DUPA ZODII.......daca nu existau zodiile te-ai mai fi gandit acum daca e potrivit pentru tine? ......sau incercai sa cunosti fiinta ce iti este draga.?...SI INCEARCA MAI INTAI SA AFLI CE SIMTI SI CE VREI TU.......si vei gasi singura raspunsul INDIFERENT DE ZODIILE IN CARE VA AFLATI..
ferero
Postat pe 12 Februarie 2009 07:07
multumesc de sfat..problema e ca acum el mi-a spus ca daca am fi intr-o relatie,nu crede ca ar tine la mine..ce sa fac? sa o las moarta?cred ca asta e unica solutie.
zazezg
Postat pe 12 Februarie 2009 19:38
draga mea...nu prea ...spre deloc !
o sa-l chinui ca pe dracu !
mai bine lasa-l sanatos ca daca nu-l omori il imbolnavesti sigur.
70365
Postat pe 10 Martie 2009 18:25
nu merge iubita...asta suge pana moare...daca il iei pe el o iei si pe "mamica"...!! vezi ca mai e un subiect deschis "barbatul rac " ...gasesti acolo tot ce vrei! esti prea energica si prea naiva pt un rac....:)
lauracris
Postat pe 16 Aprilie 2009 08:33
Eu sunt berbec, si sotul meu e rac...si relatia merge de minune de 8 ani...e adevarat ca e un pic mamos si ca se supara daca zic ceva de rau de maica-sa, insa soacra-mea e o dulce si nu prea am ce sa-i reprosez...din experienta pot sa-ti spun ca barbatii rac sunt niste familisti convinsi si se implica si in activitatile casnice (si nu vorbesc doar de sotul meu, ci si de alte persoane pe care la cunosc)...insa acest lucru poate diferi de la persoana la persoana. Oricum, nu trebuie sa te iei dupa zodii....daca voi va intelegeti bine, si simti ca el e THE ONE, atunci nu trebuie sa stai pe ganduri...multa bafta iti doresc
Aprilia82
Postat pe 16 Aprilie 2009 09:21
Cine ti-a zis tie ca berbecii sunt naivi? Berbecul este cea mai puternica zodie si berbecii sunt si foarte intuitivi. (adresat lui "lauracris")
someone_me
Postat pe 16 Aprilie 2009 11:44
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24226/Horoscop-Compatibilitati-prietenii-stiu-de-ce-/1.html

sau baga mare aici:

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24247/Despre-barbati-Cum-seduci-un-barbat-dupa-zodie-/1.html
Diavolyta_
Postat pe 16 Aprilie 2009 11:47
De la: lauracris, la data 2009-04-16 08:33:26nu merge iubita...asta suge pana moare...daca il iei pe el o iei si pe "mamica"...!! vezi ca mai e un subiect deschis "barbatul rac " ...gasesti acolo tot ce vrei! esti prea energica si prea naiva pt un rac....:)


vezi cum vorbesti de berbec da????
Diavolyta_
Postat pe 16 Aprilie 2009 11:48
offf Doamne.........berbecii ar trebui sa fuga de raci ca de dracul!!! E un dezastru.........tot se termina la un moment dat pentru ca ei sunt legati de mame si foarte influntabili de ele..........si.........daca mai sunt si niste mame posesive.............trageti voi concluziile!!! Vb din proprie experienta............eu sunt o berbecuta care a suferit enorm intr-o relatie de 5 ani cu un rac, si toate datorita mamei lui...........offf.................si din fericire acum sunt cu un berbecutz dulce si ne completam perfect!!!
kudika003317
Postat pe 16 Aprilie 2009 14:42
De la: someone_me, la data 2009-04-16 11:44:08Cine ti-a zis tie ca berbecii sunt naivi? Berbecul este cea mai puternica zodie si berbecii sunt si foarte intuitivi. (adresat lui "lauracris")


:)) berbeaca din mine, care il credea de cate ori cadea in genunchi si plangea cu lacrimi de crocodil :)) !!

sunt asa plictista de povestea asta ca nici n-are rost sa ti-o mai spun ! acum a devenit chiar comica ! noi berbecii ( daca e sa credem in zodiile astea) suntem sinceri si ii credem si pe ceilalti la fel ...numai caaaa... racii sunt f parsivi !! stii ..pana nu am cunoscut un rac nici macar nu stiam toate zodiile , mi se pareau o prostie dar cand am citit ca e singurul zodiac care umbla cu "mamicutza" de mana ...am lesinat de ras si am inceput sa le citesc....binenteles ca nu au cum sa fie adevarate in totalitate ! o zi buna ca doresc !

p.s. nu-ti mai spun de lista lungaaaa de femei din palmaresul lor !!! te ia groaza ...birrrrr ..parca ma ia si cu frig..pe caldurile astea ....
lauracris
Postat pe 16 Aprilie 2009 17:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
6 catei mici de o luna spre adoptie 2 De la: marry23 28 Iulie 2009 15:06
STIU CA VIATA E GREA DAR FERICIREA MEA UNDE E? 9 De la: diana1981 6 Mai 2009 16:22
Era pinguinului 10 De la: ___LL___ 1 Mai 2009 13:03
O iubire imposibila.... 14 De la: justforfun84 13 Decembrie 2011 12:55
sinuciderea...:-( 65 De la: Georgia99 5 Septembrie 2008 15:52