Setari Cookie-uri

nu pot intelege

Buna! As vrea sa ma ajutati cu o parere. Sunt cu un tip de 3 ani, si pentru prima oara (acum cateva zile )i-am oferit ce isi dorea de mult timp(ma refer la sex oral pana la ejaculare). Dar am ramas uimita de reactia lui dupa. Mi-a spus ca sunt prostuta, pentru ca fac ce spune el. Nu am inteles ce a vrut sa spuna. Am insistat dar fara nici un rezultat. Am facut lucrul asta pentru ca il iubesc, avem o relatie f apropiata, ne respectam etc. Dar nu credeam ca este ceva rau sa-i oferi partenerului altceva. Credeti ca si-a schimbat parerea fata de mine?
crysty2
Postat pe 18 Ianuarie 2009 15:57
e el prost......asa ai vrut sa faci asa ai facut...si daca si a schimbat parerea e pt ca e un inadapttat...daca te a suparat nu i mai fa...pune i embargo...pune l sa iti faca el oral..ba chiar annilingus...si daca nu vrea...nu i mai oferi nimic
Teodutza84
Postat pe 18 Ianuarie 2009 16:16
probabil ala era un test din partea lui nu inteleg orikm atitudinea lui...probabil dpce ti a zis dupa inseamna k nu ii place k persoana de langa el sa faca ce vrea el tot timpul,adika sa fie mereu acolo pentru tot ce ii cere el...de obicei ei considera astfel de persoane un fel de marioneta....
SweetHappyButterfly
Postat pe 18 Ianuarie 2009 16:25
Daca tot spui ca aveti o relatie deschisa,atunci vorbeste cu el.
Nimeni de aici nu iti poate spune ce ii trece lui prin cap,doar el.Gaseste modul potrivit de a aborda discutia.
Comunicarea sta la baza unei relatii.
andreea1976
Postat pe 18 Ianuarie 2009 16:33
cred ca bancul asta ti se potriveste:

un cuplu tanar...tipul: iubito suntem impreuna de 2 ani ...ce zici imi faci si mie sex oral
tipa: nu

mai trec 10 ani ....tipul aceasi intrebare tipa tot nu

fac copii trec 20 de ani tipul: draga mea sotie...suntem impreuna de 32 de ani, te-am iubit te iubesc si te voi iubi in continuare dar te rog eu frumos fa-mi si mie un sex oral

tipa in final cedeaza insitentelor lui si-i face

la cateva zile dupa marele eveniment suna telefonul....sotul raspunde...era o amica de-a sotiei care cerea cu ea la care sotul: E PENTRU TINE M U I S T O.

anderson
Postat pe 18 Ianuarie 2009 16:39
urat din partea lui, nici eu nu as sti ce sa cred in situatia ta, cel mai bine pentru ce ti-a zis ar fi sa il tratezi cu indiferenta un timp...pana isi va cere iertare...sa nu mai faci nimic cu el..
iubi7a_lui
Postat pe 18 Ianuarie 2009 18:54
nu ai procedat bine de loc asta este problema noastra ii punem pe ei pe primul loc si am avut o relatie de 2 ani de zile si la fel de fiecare data aducea vb si de asta si refuzam categoric pt k te asigur de fapt ai simtito pe pielea ta la inceput nu este constient la fel ca si tine dar dupa ce ii faci...te vede ca pe celelalte care i-au faqt....ca pe o c..a nu te jignesc adik nu te fac c..a vb ipotetic,deci a fost mai degraba un test sau a considerat k ar trebui sa faceti si pasul acesta iar urmarile nu i-au fost pe plac cred k ar trebui sa te resemnezi si sa incerci sa fi indiferenta, nu cred k o sa mai aveti aceeasi relatie o sa intervina o raceala si o sa te jigneasca prin comportament dar cred k nici u nu o sa simti chiar bine in fata lui stiind k te considera altfel si totul doar ca saii faci lui pe plac.....chiar si dk ai fi vrut u trebuia sa iti interzici pt k lucrurile astea sunt ink tabu si josnice in zilele noastre doar cunostem mentalitatea romanului....considerate o victima ceea ce si esti...oferi tot si knd nu mai ai ce oferi esti lipsita de importanta app tare bancu deci luati aminte te poop si iti urez succes intro alta relatie pt k asta nu cred k mai are vreun sens..doar k sa alimenteze suferinta ta

Postat pe 19 Ianuarie 2009 06:58
poate ai facut-o asa de bine incat tipul a crezut ca ai experienta in asa ceva
anderson
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:48
De la: crysty2, la data 2009-01-18 15:57:07Buna! As vrea sa ma ajutati cu o parere. Sunt cu un tip de 3 ani, si pentru prima oara (acum cateva zile )i-am oferit ce isi dorea de mult timp(ma refer la sex oral pana la ejaculare). Dar am ramas uimita de reactia lui dupa. Mi-a spus ca sunt prostuta, pentru ca fac ce spune el. Nu am inteles ce a vrut sa spuna. Am insistat dar fara nici un rezultat. Am facut lucrul asta pentru ca il iubesc, avem o relatie f apropiata, ne respectam etc. Dar nu credeam ca este ceva rau sa-i oferi partenerului altceva. Credeti ca si-a schimbat parerea fata de mine?



normal ca te ia de proasta daca tu faci oral pt ca isi doreste el mult...trebuie sa vrei tu, sa iti doresti sa faci, nu sa bagi iubirea la inaintare ;) asa cum dragoste cu sila nu se face asa si sexul oral cu sila nu se face

Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:53
Sexul oral facut unui barbat nu este ceva normal.Spun lucrul acesta ca daca era ceva normal era acceptat de toti barbatii si fata in cauza nu era considerata o fata de doi bani.
Baiat_Rezervat
Postat pe 19 Ianuarie 2009 14:22
Va multumesc pentru raspunsurile date, in special iubi7A_lui pentru intelegere. Am vb cu el si mi-a spus ca m-a facut prostuta pentru ca pana acum ar fi trebuit sa-mi dau seama ca ma iubeste si nu trebuie sa fac anumite lucruri decat daca imi doresc si eu. Nu si-a schimbat parerea fata de mine si a facut si el ce am facut eu. De atunci este mult mai atent cu mine. Comportamentul lui s-a schimbat in bine.
crysty2
Postat pe 21 Ianuarie 2009 09:59
eu cred ca daca nu ar fii vrut cu adevarat asta ,ar fii avut timp sa zica stop pana sa ejaculeze....dar i-a placut...asa ca spune-i ca nemultumitului i se ia darul
andreea_garda
Postat pe 13 Martie 2009 21:23
cam prost iubitul tau... asta da dovada de nesimtire din partea lui...
_dulcik_
Postat pe 14 Martie 2009 11:12
Barbatii astia strica reputatia rasei ariene prin prostie........Iar in locul tau numai faptul ca te-a facut "proasta" si ii dadeam una peste bot.
VisareInVant
Postat pe 14 Martie 2009 11:19
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-01-19 14:22:00Sexul oral facut unui barbat nu este ceva normal.Spun lucrul acesta ca daca era ceva normal era acceptat de toti barbatii si fata in cauza nu era considerata o fata de doi bani.


Hai nu fara mishto acuma....pe bune?
VisareInVant
Postat pe 14 Martie 2009 11:54
iar oral??peste tot oral.....pppffff,si la ora asta va ganditi la oral fratilor?? suntem in POST!!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 14 Martie 2009 12:02
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-14 12:02:13iar oral??peste tot oral.....pppffff,si la ora asta va ganditi la oral fratilor?? suntem in POST!!!!


Pai tocmai asta este....discutia atrage prin faptul ca este interzisa
VisareInVant
Postat pe 14 Martie 2009 12:41
De la: andreea1976, la data 2009-01-18 16:33:12Daca tot spui ca aveti o relatie deschisa,atunci vorbeste cu el.
Nimeni de aici nu iti poate spune ce ii trece lui prin cap,doar el.Gaseste modul potrivit de a aborda discutia.
Comunicarea sta la baza unei relatii.


cooorrrreeect! andreea a pus puctul pe i - cred ca nu se mai poate adauga ceva care sa spuna mai mult! si eu zic la fel: vb cu el

mai am totusi o mica nedumerire: n-ai spus daca ai facut asta cu sila - caz in care nici un respect, drgoaste sau prietenie din lume nu te scuza c-ai facut-o! sau... poate nu ti-a displacut si atunci nu ne-ai spus tot!
kudika001442
Postat pe 14 Martie 2009 14:36
De la: crysty2, la data 2009-01-21 09:59:51Va multumesc pentru raspunsurile date, in special iubi7A_lui pentru intelegere. Am vb cu el si mi-a spus ca m-a facut prostuta pentru ca pana acum ar fi trebuit sa-mi dau seama ca ma iubeste si nu trebuie sa fac anumite lucruri decat daca imi doresc si eu. Nu si-a schimbat parerea fata de mine si a facut si el ce am facut eu. De atunci este mult mai atent cu mine. Comportamentul lui s-a schimbat in bine.


Alo ??? Voi cititi ce a zis fata???? E bine , se iubesc ...sunt fericiti ...ejaculeaza de zor care mai de care ...se respecta.. ce sa mai un happy ending veritabil demn de o telenovela siropoasa !!!!!!!!!!!!!
Bravo ...eh asa mai da !!!
__LL__
Postat pe 14 Martie 2009 14:49
hmmm oare ii da si el limbi??
Diavolyta_
Postat pe 14 Martie 2009 14:56
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-14 14:49:41
De la: crysty2, la data 2009-01-21 09:59:51u. Nu si-a schimbat parerea fata de mine si a facut si el ce am facut eu. De atunci este mult mai atent cu mine. Comportamentul lui s-a schimbat in bine.



Aoleu, ce ma fac eu cu voi ...pai zise fata ca face si el ce face si ea..adicatelea ...e reciproaca jmecheria..sa fie bot pentru toata lumea...liliii ce urat vorbesc :)))
__LL__
Postat pe 14 Martie 2009 14:59
.
OrizonturiDeschise
Postat pe 16 Martie 2009 11:23
.
OrizonturiDeschise
Postat pe 16 Martie 2009 11:25
De la: crysty2, la data 2009-01-18 15:57:07Buna! As vrea sa ma ajutati cu o parere. Sunt cu un tip de 3 ani, si pentru prima oara (acum cateva zile )i-am oferit ce isi dorea de mult timp(ma refer la sex oral pana la ejaculare). Dar am ramas uimita de reactia lui dupa. Mi-a spus ca sunt prostuta, pentru ca fac ce spune el. Nu am inteles ce a vrut sa spuna.......


Nu ai facut-o pentru ca ti-a spus el ci pentru ca AI VRUT TU, cu alte cuvinte tu i-ai facut un serviciu si el ar trebui sa-ti fie recunascator, iar daca nu stie sa te aprecieze pentru asta e problema lui si nu trebuie sa o iei ca pe ceva personal, cel putin asa vad eu situatia.

Va trebui sa vii cu o poveste mai buna data viitoare ca sa ne convingi ca esti prostuta.

OrizonturiDeschise
Postat pe 16 Martie 2009 11:25
se mai intampla ... sunt destui barbatii... care fac lucruri din astea...
_dulcik_
Postat pe 16 Martie 2009 21:18
De la: _dulcik_, la data 2009-03-16 21:18:23se mai intampla ... sunt destui barbatii... care fac lucruri din astea...


barbati care fac lucruri din astea.... adica ai cunoscut barbati care si-au facut oral singuri...sau cum?

P.S: daca DA, te rog sa detaliezi
OrizonturiDeschise
Postat pe 16 Martie 2009 21:37
De la: Alecsu, la data 2009-03-16 21:37:35
De la: _dulcik_, la data 2009-03-16 21:18:23se mai intampla ... sunt destui barbatii... care fac lucruri din astea...


barbati care fac lucruri din astea.... adica ai cunoscut barbati care si-au facut oral singuri...sau cum?

P.S: daca DA, te rog sa detaliezi


nu am cunoscut barbati care isi fac singuri sex oral...
_dulcik_
Postat pe 17 Martie 2009 21:50
parerea mea e ca iubirea nu consta in sex oral.dak il iubesti nu tre sa ii dovedesti facand sex oral ..asa ca fetelor lasati-va de sportul asta scarbos!!!
blondy_s
Postat pe 29 Mai 2009 22:20
Eu sunt de parere ca intr-o relatie mai ales foarte apropiata asa cum spui,sexul nu are limita,si sincera sa fiu cred ca si-a batut joc de tine,daca a zis ca esti prostuta da-ti si tu seama....
anabel24
Postat pe 29 Mai 2009 22:34
De la: anabel24, la data 2009-05-29 22:34:38 Eu sunt de parere ca intr-o relatie mai ales foarte apropiata asa cum spui,sexul nu are limita,si sincera sa fiu cred ca si-a batut joc de tine,daca a zis ca esti prostuta da-ti si tu seama....


s-a rezolvat problema!
l_diana_c
Postat pe 29 Mai 2009 22:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sexul neprotejat, cel mai probabil va fi initiat de fete 10 De la: perce_neige 11 Noiembrie 2010 19:50
Se poate sa fie sarcina? 6 De la: anacorina 2 Noiembrie 2013 13:50
Cand incepi sa ai relatii sexuale 32 De la: Tazmanian 9 Iulie 2009 22:31
Sexul de dimineatza! o minune 61 De la: felixcat 17 Martie 2011 11:25
ce vor de fapt femeile? 359 De la: Eva32 3 Septembrie 2011 02:34