Setari Cookie-uri

decodificarea destinului...foarte tareee

Buna ziua!Daca doreste cineva sa ii vorbesc despre propriul sau destin personal si unic cu mare drag as sta la dispozitie.


buna ziuaaa!!!!Ce faceti???
Este vorba despre ceva nemaivazut si necrezut de nimeni.Aflarea destinului tau propriu si personal cu ajutorul meu .Voi o sa imi raspundeti clar..e vrajeala mai e si asta??:)Si eu..de altfel..Am pus la indoiala orice spuse ale diferitilor oameni care stiu anumite lucruri (ca si cum ar avea niste antene sa perceapa )ceva mai mult decat ceilalti care nu stiu sau care au trat cu indiferenta cunoasterea aceasta.Multi dintre noi nu ne dam seama dar ca existenta noastra nu e deloc intamplatore si chiar daca exista persoane care sunt nascute in aceeasi zi an luna nu au nici o treaba una cu cealalta.

Daca doreste cineva sa zic fel de om este sau ce urmeaza sa se intample cu el eu va voi spune numai de dvs. depinde sa faceti exact ceea ce trebuie si anume sa fiti mai buni mai increzatori in propria ersoana si sa va iubit intai pe dvs. si dupa aceea mult mai mult pe celalalt.

CA DORESC LA CAT MAI MULTE REALIZARI SI EVOLUTIA CODULUI VIETII DVS SA DECURGA CUM E DAT DE DUMNEZEU SI NU ALTFEL PRIN GRESELILE NOASTRE PRIN RAUTAI SCHIMBAM CURSUL...DEACCEEA TREBUIE SA STIM EXACT CAT DE VALOOSI SUNTEM UNDE NE SITUAM CARE ESTE VALOAREA NOASTRA ADEVARATA

INTREBATI-MA ORICE VA RASPUND CU DRAG FARA SA VA INTREB AMANUNTE DESPRE NIMIC LEGAT DE VOI.
MagnifiQue_GiRL
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:08
Vreau eu!
kristinaCT
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:12
buna , eu as vrea sa stiu mai multe daca se poate pt ca sunt pasionata de asa zisul mister al vietii. chiar nu trebuie sa-ti spun nik?
giorgianakatalyna
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:12

Salut!

Nu stiu daca sa cred sau nu, dar oricum curiozitatea invinge! Crezi ca imi poti spune ceva despre ce o sa mi se intample in partea sentimentala a existentei mele?!? Cred ca iti trebuie data nasterii (19.07.1986)...Multam' fain!

Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:14
CRISTINA cati ani ai data nasterii tale (zi,luna,an)
GIORGI LA FEL :) SI SA IMI SPUNETI DACA AM DREPTATE SAU NU OK??
MagnifiQue_GiRL
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:15
Data nastere 28.05.1970
kristinaCT
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:16
abia astept sa vad ce imi vei spune
kristinaCT
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:17
Interesant,as vrea si eu.Ma cam si aflu intr-o situatie mai ciudata cu cineva si nu stiu cum ar tb sa acvtionez...poate ma ajuti.Multumesc
RoxanaAdela
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:18
De crezut nu te cred :D
Insa te-as intreba 2 lucruri : ,,In ce domeniu voi lucra?'' si ,,Cati iubiti voi avea pana la cel ales?'' :))) sa vad daca le nimeresti

Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:18
Uite eu am 22 ani,si sunt nascuta pe 30.09.1986
RoxanaAdela
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:19
buna...foarte interesant....poi q ocazia asta as vreasi eu dk se poate si anume sa stiu dk ma voi impak q fostul meu(dupa care sufar si aqm/dk el este alesul meu)sau nush....voi intalni pe altcineva?!asa......ink ceva voi duce la bun sfarsit cele mai mari dorinte ale mele ....?!....22.10.89 merci mult de tot pupicei

Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:22
spunemi ce ma asteapta in urmatoarele 5luni,hai ca eu astept sunt foarte curios
nikhifor78
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:23
am uitatrebuie sami dau datele25.10.78
nikhifor78
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:24
sunt zodia scorpion, 12-11-1986. Numele meu e Anghel Raluca Maria si..ce altceva posa iti mai spun...k sa imi spui km ce viitor voi avea....pe plan financiar, social si al sanatatii.
raluk4coco
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:27
De la: florderosa, la data 2009-01-19 13:08:29Buna ziua!Daca doreste cineva sa ii vorbesc despre propriul sau destin personal si unic cu mare drag as sta la dispozitie.


buna ziuaaa!!!!Ce faceti???
Este vorba despre ceva nemaivazut si necrezut de nimeni.Aflarea destinului tau propriu si personal cu ajutorul meu .Voi o sa imi raspundeti clar..e vrajeala mai e si asta??:)Si eu..de altfel..Am pus la indoiala orice spuse ale diferitilor oameni care stiu anumite lucruri (ca si cum ar avea niste antene sa perceapa )ceva mai mult decat ceilalti care nu stiu sau care au trat cu indiferenta cunoasterea aceasta.Multi dintre noi nu ne dam seama dar ca existenta noastra nu e deloc intamplatore si chiar daca exista persoane care sunt nascute in aceeasi zi an luna nu au nici o treaba una cu cealalta.

Daca doreste cineva sa zic fel de om este sau ce urmeaza sa se intample cu el eu va voi spune numai de dvs. depinde sa faceti exact ceea ce trebuie si anume sa fiti mai buni mai increzatori in propria ersoana si sa va iubit intai pe dvs. si dupa aceea mult mai mult pe celalalt.

CA DORESC LA CAT MAI MULTE REALIZARI SI EVOLUTIA CODULUI VIETII DVS SA DECURGA CUM E DAT DE DUMNEZEU SI NU ALTFEL PRIN GRESELILE NOASTRE PRIN RAUTAI SCHIMBAM CURSUL...DEACCEEA TREBUIE SA STIM EXACT CAT DE VALOOSI SUNTEM UNDE NE SITUAM CARE ESTE VALOAREA NOASTRA ADEVARATA

INTREBATI-MA ORICE VA RASPUND CU DRAG FARA SA VA INTREB AMANUNTE DESPRE NIMIC LEGAT DE VOI.



vreau si eu!!! ti-am dat un mesaj privat! pup

Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:28
si bineinteles in dragoste.......pls chiar sunt extrem de curioasa!
raluk4coco
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:29
buna. ma intereseaza sa aflu despre ce mi se va intampla in continuare, cum va evolua relatia actuala samd. Mersi.
clara75
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:32
buna ziua si bine v-am gasit bineinteles apelez si eu la dvs cu rugamintea de a-ma ajuta sa aflu ceea ce mi rezerva viitorul pe plan sentimental ,financiar si profesional datle mele sunt urmatorele :sava claudia dana :28.08.1982 zodia fecioara ,loc de nastere zalau ,jud salaj
si as mai dori daca se poate si ptr colega mea :divan steluta data nasterii 23.05.1970 zodia gemeni loc nastere com soldanu jud calarasi,asteptam cu nerabdare raspunsul dvs.va multumim
claud1982
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:34
Esti mai mare cu doi ani decat mine nascuta in aceeasi zi.
Coincidenta mare!:)dar tu ai codul sufletului 5 iar eu 7 cu calcul
Daca pana acuma au fost numai incercari peste incercari nimic nu te-a multumit cum ai fi vrut tu cu privire la sufletul tau pereche.Iti doresti ceva cu totul si cu totul nemaintalnit de nici o fata,dar totusi crezi in visul tau.
ti-am calculat codul sufletului tau:5
INCAPATANATA CHELTUITORE SI CU PROBLEME IN RELATIILE INTIME.
Ai o vointa puternica,esti hotarata si tii la libertatea ta.Esti inteligenta ai sentimente profunde si o intuitie puternica si o buna energie fizica.Intelegatoare,progresista,si adaptabila iti place sa vezi dincolo de filtrele obisnuite.Si lucrurile ce tin de frumos.visezi cam mult si esti ratacitoare
ITI ESTE GREU SA RAMAI ATASATA DE CINEVA VREME MAI INDELUNGATA..IN IUBIRE VREI MULTA LIBERTATE SI INDEPENDENTA.TE CASATORESTI TARZIU AI COPII MAI PUTINI DEOARECE ESTI GREU DE TINUT INTR-O RELATIE.AI PROBLEME LA PLAMANI DIFICULTATI DE RESPIRATIE,POTI SA SUFERI DE AFECTIUNI ALE URECHII GATULUI ORI SA AI PROBL CU FICATUL SAU CONSTIPATIA.ESTI FRAGILA,DAR TRAIESTI MULT.

TOT NU MA CREZI???NU MAI ZIC CELOR CE NU AU INCREDERE CA NU POT VEDEA.
MagnifiQue_GiRL
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:34
De la: florderosa, la data 2009-01-19 13:08:29Buna ziua!Daca doreste cineva sa ii vorbesc despre propriul sau destin personal si unic cu mare drag as sta la dispozitie.


buna ziuaaa!!!!Ce faceti???
Este vorba despre ceva nemaivazut si necrezut de nimeni.Aflarea destinului tau propriu si personal cu ajutorul meu .Voi o sa imi raspundeti clar..e vrajeala mai e si asta??:)Si eu..de altfel..Am pus la indoiala orice spuse ale diferitilor oameni care stiu anumite lucruri (ca si cum ar avea niste antene sa perceapa )ceva mai mult decat ceilalti care nu stiu sau care au trat cu indiferenta cunoasterea aceasta.Multi dintre noi nu ne dam seama dar ca existenta noastra nu e deloc intamplatore si chiar daca exista persoane care sunt nascute in aceeasi zi an luna nu au nici o treaba una cu cealalta.

Daca doreste cineva sa zic fel de om este sau ce urmeaza sa se intample cu el eu va voi spune numai de dvs. depinde sa faceti exact ceea ce trebuie si anume sa fiti mai buni mai increzatori in propria ersoana si sa va iubit intai pe dvs. si dupa aceea mult mai mult pe celalalt.

CA DORESC LA CAT MAI MULTE REALIZARI SI EVOLUTIA CODULUI VIETII DVS SA DECURGA CUM E DAT DE DUMNEZEU SI NU ALTFEL PRIN GRESELILE NOASTRE PRIN RAUTAI SCHIMBAM CURSUL...DEACCEEA TREBUIE SA STIM EXACT CAT DE VALOOSI SUNTEM UNDE NE SITUAM CARE ESTE VALOAREA NOASTRA ADEVARATA

INTREBATI-MA ORICE VA RASPUND CU DRAG FARA SA VA INTREB AMANUNTE DESPRE NIMIC LEGAT DE VOI.


HAI CA-I TARE! ia zi-mi si mie draguta viitorul daca tot esti asa buna ... sunt nascuta pe 04.22.1980. DECI? la ce sa ma astept?
missalexandra
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:34
buna. vreau si io
de curand mi-am facut o crestere de buze, adica siliconare, si vreau sa stiu daca voi fi privit altfel cu buzele mai mari.
sunt nascut in data de : 6.9.1969, toamna

Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:35
De la: geo_tz, la data 2009-01-19 13:35:37buna. vreau si io
de curand mi-am facut o crestere de buze, adica siliconare, si vreau sa stiu daca voi fi privit altfel cu buzele mai mari.
sunt nascut in data de : 6.9.1969, toamna


portitza_Maria
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:36
cu riscul de a dezumfla balonu', luati o carte de numerologie si aflati de acolo
kitty_krieger
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:36
Scuze! 04.11.1980 am vrut sa scriu...
missalexandra
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:36
ARIANA IULIANA 19.07.1986

AM TIMP PT TOATA LUMEA DAR CINE ARE PROBLEME GRAVE NU COPILARII
MagnifiQue_GiRL
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:37
Buna,numele meu este Alina Alexandru,sunt nascuta in 29.08.1983.Ce imi poti spune,in special de relatia sentimentala pe care o am in prezent?
Multumesc.
alina_20012
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:37
De la: alinaalex, la data 2009-01-19 13:36:57Scuze! 04.11.1980 am vrut sa scriu...



induci destinu' in eroare!!!!?
pai se poate asa ceva!!

Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:37
De la: alina_20012, la data 2009-01-19 13:37:42 Buna,numele meu este Alina Alexandru,sunt nascuta in 29.08.1983.Ce imi poti spune,in special de relatia sentimentala pe care o am in prezent?
Multumesc.


o sa faci sex in curand!

Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:38
buna ziua si bine v-am gasit bineinteles apelez si eu la dvs cu rugamintea de a-ma ajuta sa aflu ceea ce mi rezerva viitorul pe plan sentimental ,financiar si profesional datle mele sunt urmatorele :sava claudia dana :28.08.1982 zodia fecioara ,loc de nastere zalau ,jud salaj
si as mai dori daca se poate si ptr colega mea :divan steluta data nasterii 23.05.1970 zodia gemeni loc nastere com soldanu jud calarasi,asteptam cu nerabdare raspunsul dvs.va multumim
se poate sa va rugam ca in clipa in care raspunde-ti mesajelor sa specificati ptr ce id este acel raspuns?multumim inca o data
claud1982
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:40
Florderosa, primul raspuns a fost pentru mine?
Nu ai specificat... Si nu stiu
kristinaCT
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ANIME-uri 3 De la: _iluzie_ 9 Iulie 2009 13:03
Spectacol pentru copii - „Piratul Jack și Insula Vrãjitã” 1 De la: kudika_994916 29 Octombrie 2015 13:25
Confort la cele mai mici preturi 1 De la: inventator 29 Decembrie 2008 10:49
Cum sa il aduk inapoi la mine???? 16 De la: eu_nicoleta 22 Noiembrie 2009 00:42
turism 3 De la: ciolyela 1 Noiembrie 2009 20:38