fracturi

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

elle24elena Avatarul lui elle24elena

78 mesaje

buna !picior rupt cu 2 operatii .cum depasiti aceasta perioada mai ales cand va raman si 2 cicatrici mari pe picior si stii ca te asteapta si a treia operatie la mine moralul e la pamant
Raporteaza abuz de limbaj
CoPiLaSh_DrAgUtZ Avatarul lui CoPiLaSh_DrAgUtZ

12 mesaje
Oras: bucuresti

pai.....in primul rand incurajeaza te singura!!!!dc cu moralul la pamant????stii cum e speranta moare ultima...asha k..legat de cicatrice eu zik sa nu iti faci prob,important este sa reuseaca operatia.succes si capata curaj!!!!!
bebelusha18 Avatarul lui bebelusha18

23 mesaje
Oras: iasi

buna elena.....cum a zis si copilasul dragut de mai sus trebuie sa te incurajezi singura, organismul se recupereaza mai bine cand starea de spirit este mai buna...iar in privinta cicatricilor...iti poti face o operatie estetica....multa sanatate si capul sus.....
Fosta membra Kudika.ro
buna
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesate, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa, tuturor!