Setari Cookie-uri

Unde pot sa gasesc o inregistrare mai buna a filmului Twilight?Pt ca tot ce am gasit eu sunt decat Cam-uri.

De la: ann_lovinu, la data 2009-04-13 08:30:15mai fetelor nu e senzational, insa pt cele care il critica as vrea sa le rog sa inteleaga ca desi ca film e mediocru, povestea e chiar frumoasa, acum poate unele din noi sunt visatoare si mai apreciaza din cand in cand o poveste de dragoste :)
mie mi-a placut si tin sa-i multumesc lui lil_devil pt link!
mai bucurati-va si de placerile simple ale vietii :)


hehehe...cu placere!!!!!!!!!!!!
lil_devil
Postat pe 15 Aprilie 2009 17:28
De la: crishca, la data 2009-03-13 00:30:10
De la: FRANNNCE, la data 2009-03-12 15:47:36pe mine ma impresionat povestea de dragoste imposibila dintre un vampir si o muritoare,scenele romantice care au fost fantastice cu o deosebita incarcatura emotionala.pot spune ca e genul de film care (daca esti mai sensibila asa ca mine) te face sa versi cite o lacrima!


lacrimi????
ce te miri draga? uite ca asa ma facu pe mine mama de sensibila!
FRANNNCE
Postat pe 15 Aprilie 2009 17:35
De la: FRANNNCE, la data 2009-04-15 17:35:46
De la: crishca, la data 2009-03-13 00:30:10
De la: FRANNNCE, la data 2009-03-12 15:47:36pe mine ma impresionat povestea de dragoste imposibila dintre un vampir si o muritoare,scenele romantice care au fost fantastice cu o deosebita incarcatura emotionala.pot spune ca e genul de film care (daca esti mai sensibila asa ca mine) te face sa versi cite o lacrima!


lacrimi????
ce te miri draga? uite ca asa ma facu pe mine mama de sensibila!


eeee, Frannce,...cum iti mai merge operatia? ....am citit nu stiu pe unde ca ti-ai facut acea operatie...nu spun de care....hehehe...
Ai plans la Twilight?
lil_devil
Postat pe 15 Aprilie 2009 18:57
De la: lil_devil, la data 2009-04-15 18:57:49
De la: FRANNNCE, la data 2009-04-15 17:35:46
De la: crishca, la data 2009-03-13 00:30:10
De la: FRANNNCE, la data 2009-03-12 15:47:36pe mine ma impresionat povestea de dragoste imposibila dintre un vampir si o muritoare,scenele romantice care au fost fantastice cu o deosebita incarcatura emotionala.pot spune ca e genul de film care (daca esti mai sensibila asa ca mine) te face sa versi cite o lacrima!


lacrimi????
ce te miri draga? uite ca asa ma facu pe mine mama de sensibila!


eeee, Frannce,...cum iti mai merge operatia? ....am citit nu stiu pe unde ca ti-ai facut acea operatie...nu spun de care....hehehe...
Ai plans la Twilight?
mai facui operatie la dinti nu la alte alea.......;mai scrise unu pe privat cum merge cu implantul mamar.........eu ii zisei ca e dentar toata ziua! ............naspa ca nu pot sa rid cu gura pina la urechi! La film plinsei dreaq in sala de cinema.......(si nu eram singura oracaitoare)............am plins eu si cind am citit luceafarul..........cred ca de la iubiri imposibile mi se trage!
FRANNNCE
Postat pe 15 Aprilie 2009 19:02
De la: FRANNNCE, la data 2009-04-15 19:02:33
De la: lil_devil, la data 2009-04-15 18:57:49
De la: FRANNNCE, la data 2009-04-15 17:35:46
De la: crishca, la data 2009-03-13 00:30:10
De la: FRANNNCE, la data 2009-03-12 15:47:36pe mine ma impresionat povestea de dragoste imposibila dintre un vampir si o muritoare,scenele romantice care au fost fantastice cu o deosebita incarcatura emotionala.pot spune ca e genul de film care (daca esti mai sensibila asa ca mine) te face sa versi cite o lacrima!


lacrimi????
ce te miri draga? uite ca asa ma facu pe mine mama de sensibila!


eeee, Frannce,...cum iti mai merge operatia? ....am citit nu stiu pe unde ca ti-ai facut acea operatie...nu spun de care....hehehe...
Ai plans la Twilight?
mai facui operatie la dinti nu la alte alea.......;mai scrise unu pe privat cum merge cu implantul mamar.........eu ii zisei ca e dentar toata ziua! ............naspa ca nu pot sa rid cu gura pina la urechi! La film plinsei dreaq in sala de cinema.......(si nu eram singura oracaitoare)............am plins eu si cind am citit luceafarul..........cred ca de la iubiri imposibile mi se trage!



aaaaa, si eu tot implat mamar am crezut ca ti-ai pus... hihihih...stiu de la altcineva care si-a pus d-ala mamar ca in prima zi nu putea sa se screme(scuze ca vb asa)..hahaha ..ca o dureau muschii pieptului...

Tu zici ca nu poti sa razi..dar macar poti sa plangi?...stii tu.. cand te mai uiti la Twilight...sau alt film de genu'
lil_devil
Postat pe 15 Aprilie 2009 19:55
Filmul poate ca nu e extraordinar , dar cartile - toate 4, mi-au placut foarte mult. Sper ca scenariul pentru urmatoarele sa fie mai apropiat de carti - pt ca "Twilight" a fost destul de slabut la capitolul asta. E "o carte de povesti" - si desi la film nu am gasit nimic de plans - citind cartile (eu le am numai in engleza) - si ascultandu-le (varianta audio-book ) am devastat cutii intregi de servetele.
So - daca sunt amatori de irealism, ceva drama, romantism si dulcegarii, dar si actiune - pentru ca partea a 4-a exceleaza la capitolul asta dar si la umor in partea "povestita" de Jacob, merita.
iacovache
Postat pe 23 Aprilie 2009 12:30
a aparut o varianta de o f buna calitate pe strong DC++, eu una o am , insa e un film f slab , asa ca nu m-am obosit sa ma uit cand am derulat putin din el
annne_marrrie
Postat pe 15 Mai 2009 10:26
Apropo, va recomand un film bun, mie una imi place destul de mult, genul thriller-horror - The Uninvited
annne_marrrie
Postat pe 15 Mai 2009 10:29
Gasesti varianta DVDRIP pe radio fly
deea_20
Postat pe 15 Mai 2009 12:52
este cel mai frumos film ever
poate ca ei nu sunt niste actori f buni dar povestea compeanseaza f mult. merita sa il vezi si sa citesti cartile. eu acum abia astept twilight 2: new moon. daca vrei , poti sa il vezi si pe youtube dar nu ai subititrare.
louisa_elena
Postat pe 15 Mai 2009 22:05
buna sunt cosmina,si sunt de ceva timp in germania,este aici un site,www.kino.to inde apar filmele din cinematograf cu mult inainte sa intre in cinematografii.Acuma cu subtitrarea e mai nasol,trebuie sa o iei din alta parte sau daca stii engleza s-ar putea sa gasesti si in engleza filmul.
beyby25
Postat pe 16 Mai 2009 23:27
http://btjunkie.org/torrent/Twilight-DVDRip-XviD-DiAMOND-avi/39955e8b5dbdd9f3e790a3516c51a18c29c43ebbb61a
laura_moi
Postat pe 17 Mai 2009 12:17
pai ...poti sa gasesti pe http://filme-noi.page.tl pana mai acum 1 sapt merge...acum imi da o eroare ceva...nuj incearca...poate la tine merge...si eu aveam variante sare nu se vedeau bine...imaginea intunecata si nici sunetul nu era atat de bun... de pe site l-am luat si se vede sooper mijto :D oricm nu se compara cu DVD-ul. dupa ce am downloadat cam de vreo 10 ori filmu in sf l-am gasit pe cel care se vede cel mai bine... si nici nu e taiata partea cand se saruta :x
filmu e marfa... dar sa vezi cartile 8-> banuiesc ca nu ai citit nici una dintre ele nu? :d
eu sunt deja la cartea a 5-a unde actiunea este povestita din Perspectiva vampirului meu favorit 8-> edward
Aileen
Postat pe 17 Mai 2009 20:30
citeste Midnight Sun... e bestiala... perspectiva lui edward... e extraordinara...
Aileen
Postat pe 17 Mai 2009 20:32
citeste Midnight Sun... e bestiala... perspectiva lui edward... e extraordinara...
Aileen
Postat pe 17 Mai 2009 20:33
De la: Aileen, la data 2009-05-17 20:30:39pai ...poti sa gasesti pe http://filme-noi.page.tl pana mai acum 1 sapt merge...acum imi da o eroare ceva...nuj incearca...poate la tine merge...si eu aveam variante sare nu se vedeau bine...imaginea intunecata si nici sunetul nu era atat de bun... de pe site l-am luat si se vede sooper mijto :D oricm nu se compara cu DVD-ul. dupa ce am downloadat cam de vreo 10 ori filmu in sf l-am gasit pe cel care se vede cel mai bine... si nici nu e taiata partea cand se saruta :x
filmu e marfa... dar sa vezi cartile 8-> banuiesc ca nu ai citit nici una dintre ele nu? :d
eu sunt deja la cartea a 5-a unde actiunea este povestita din Perspectiva vampirului meu favorit 8-> edward


am gasit de mult varianta perfecta aacestui film pe torrentz.com. Am lasat link-ul pe prima pagina:
il mai dau o data: http://www.mininova.org/tor/2347852

oricum iti multumesc pt intentie.am citit primele doua,am ajuns si la a treia..dar intre timp au intervenit alte lucruri si n-am mai putut sa continui. Eu le am in engleza, pt ca nu sunt in romania ca sa le pot cumpara,si cu ocazia asta am mai invatat ceva engleza.E destul de obositor,pt ca unele cuvinte nu le stiu,si pe langa romanelele restective, mai trebuie sa citesc si dictionarul ...nu am invat atata engleza nici la scoala,cat am invatat acum,si intr-un timp atata de scurt..
lil_devil
Postat pe 19 Mai 2009 01:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Filme cu si despre adolescenti 12 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:53
Cei mai atractivi barbati din seriale! 4 De la: kudika_955196 8 Aprilie 2014 21:18
CE MELODII BUNE(noi sau vechi) MAI CUNOASTETI?. 21 De la: Gina1989 16 Iulie 2011 09:17
filme de dragoste 39 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:54
A vazut cineva Inger si demon? 15 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:54