Setari Cookie-uri

23 septembrie= balanta sau fecioara??

sunt nascuta pe data de 23 septembrie....la ora 22 si 20 min!! eu ma simt balanta.............insa totusi in foarte multe horoscopuri gasesc ca acesta data face parte din zodia fecioarei!! ce puteti sa spune-ti....considerati ca sunt balanta sau totusi fecioara!! aveti si voi asa cazuri?? oare pe noi nu ne caracterizeaza 2 zodii?
stellutza
Postat pe 28 Ianuarie 2009 21:59
si eu sunt nascuta tot pe 23 septembrie, iar de cand sunt... stiu ca sunt zodia balanta... faza cum ca pe 23 este ultima zi din fecioara am auzit-o acum, de curand, poate cativa ani(maxim)... acum informatii gasim prin extrem de multe mijloace, cel mai simplu este de cautat pe internet... s-au inventat tot felul de horoscoape, iar in unele ai sa vezi ca difera data la care incepe o noua zodie... dupa cum cred ca ai mai gasit... vezi ca balanta incepe si pe 22septembrie si pe 24septembrie, insa daca vei cauta mai mult vei gasi foarte multe materiale in care vei gasi inceputul balantei fiind pe 23septembrie... asta e de cand lumea... pana si bunica mea stie de 23sept fiind tot inceputul balantei, deci cred k te-am lamurit si vei putea sta mai linistita acum ... daca nu... mai cerceteaza... si mai vii cu noutati :)... iar daca tot nu te lamuresti, poti citi horoscopul si la zodia fecioarei si la cea a balantei... cred ca asa e cel mai simplu :*
skippy
Postat pe 17 Februarie 2009 15:45
BALANTA clar...dar cu puternice influente din fecioara Mama era nascuta pe 23 sept si avea o manie cu curatenia...in rest, balanta pana in maduva oaselor
Andreea87
Postat pe 5 Septembrie 2009 13:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum pot fi 2 barbati gemeni atat de diferiti..... 4 De la: motzko 23 Aprilie 2010 21:44
Nebunia schimbarii zodiilor :(( 208 De la: ViSuRi_DuLcI 9 Martie 2010 18:11
eu capricorn el rac 4 De la: cooloana 8 Aprilie 2011 08:09
sa ce? ai dreptate 3 De la: anastasia_m 7 Ianuarie 2011 17:28
eu pesti...el gemeni?! 28 De la: kijutza 6 Iunie 2010 22:49