Setari Cookie-uri

de ce se comporta asa?

cu el mi am inceput viata sexuala...avea pe cineva la momentul respectiv.eu habar nu aveam,am aflat dupa. inainte de asta am fost impreuna 2 luni anul trecut am pastrat legatura prin tel.am fost fff trista cand am aflat adevarul, stiu ca trbuia sa rup orice legatura cu el,dar nu am facut asta ne am intalnit pe ascuns la insistentele lui...m am culcat cu el la insistentelui lui..... faceam ca dracu sa nu se atinga de mine dar tot obtinea ce vroia el ....am acceptat sa ma intalnesc pe ascuns asa stiam ca mi va trece dorul de el nu ma putaem apropia de el stiam ca e mincinos...sincer azi ma simpt bn chiar vreau sa mi gasesc pe altcineva aproape m am "vindecat",oare de ce nu ma lasa?(nu ca as vrea)dar nu pot sa continui asa....i am zis ca am pe altcineva tot ma cauta,odata i mi zice ca nu sunt buna sau ca nu stiu sa fac fata situatiei... dar tot ma cauta....atunci de ce insista sa ma culc cu el?(eu nu sunt dragastoasa cand ma inalnesc cu el,nu fac mare lucru sa l atrag...as vrea dar nu am nici experienta).multumesc nu vreau sa ma criticati nu sunt de acord cu astfel de relatii,sunt multumita ca am reusit sa mi dau singura seama ce om e....poate puteti sa ma ajuttati cu un sfat ....multumesc
happ
Postat pe 1 Februarie 2009 18:44
pt ca ii permiti...
pt ca nu stii ce vrei...
_oktober_
Postat pe 1 Februarie 2009 19:43
se foloseste de tine si atat.nu te iubeste deloc.nu vreau sa fiu nici rea,nici dura cu tine,stiu ca nu de asta ai nevoie acum,dar e mai bine sa stii adevarul.nu te lasa prinsa in jocul lui.lasa-l si nu te uita in urma.nu merita.
dana_mv
Postat pe 2 Februarie 2009 10:21
De la: happ, la data 2009-02-01 18:44:21cu el mi am inceput viata sexuala...avea pe cineva la momentul respectiv.eu habar nu aveam,am aflat dupa. inainte de asta am fost impreuna 2 luni anul trecut am pastrat legatura prin tel.am fost fff trista cand am aflat adevarul, stiu ca trbuia sa rup orice legatura cu el,dar nu am facut asta ne am intalnit pe ascuns la insistentele lui...m am culcat cu el la insistentelui lui..... faceam ca dracu sa nu se atinga de mine dar tot obtinea ce vroia el ....am acceptat sa ma intalnesc pe ascuns asa stiam ca mi va trece dorul de el nu ma putaem apropia de el stiam ca e mincinos...sincer azi ma simpt bn chiar vreau sa mi gasesc pe altcineva aproape m am "vindecat",oare de ce nu ma lasa?(nu ca as vrea)dar nu pot sa continui asa....i am zis ca am pe altcineva tot ma cauta,odata i mi zice ca nu sunt buna sau ca nu stiu sa fac fata situatiei... dar tot ma cauta....atunci de ce insista sa ma culc cu el?(eu nu sunt dragastoasa cand ma inalnesc cu el,nu fac mare lucru sa l atrag...as vrea dar nu am nici experienta).multumesc nu vreau sa ma criticati nu sunt de acord cu astfel de relatii,sunt multumita ca am reusit sa mi dau singura seama ce om e....poate puteti sa ma ajuttati cu un sfat ....multumesc



..........m doare inceputul povestii tale.nu inteleg femeile/fetele de ce nu incearca sa aiba relatii cu barbatii liberi,fara obligatii....si se baga mereu intr-o relatie deja construita.....u ai zis ca la inceput nu stiai dar knd ai aflat ai continuat sa t vezi cu el...
.........ce ati facut voi mia facut si mie prietenul meu cu o X,.......si am suferit enorm......deci gandestete ca acum ......iti meriti soarta,knd suferi tu gandesti ..knd ii faci pe altii sa sufere.....nu mai gandesti,scuze de doi lei....

...........si io nu incerc sa te critic.....dar lasa okii larg deschisi...
nirvana_cukramel
Postat pe 7 Februarie 2009 21:06
Linisteste-te in primul rand. Fara procese de constiinta, ca nu face bine la stima de sine. Hotaraste-te sa nu-l mai vezi, sa nu-i mai raspunzi la provocari, indeparteaza-te. De la distanta (in timp sau in km) se vede altfel problema. Si inca ceva: problemele in dragoste trebuie rezolvate ca orice alta problema, cu simt de raspundere, cautand solutii. Asta inseamna sa-ti iei in serios viata, macar uneori.
sorady
Postat pe 16 Februarie 2009 14:21
De la: happ, la data 2009-02-01 18:44:21cu el mi am inceput viata sexuala...avea pe cineva la momentul respectiv.eu habar nu aveam,am aflat dupa. inainte de asta am fost impreuna 2 luni anul trecut am pastrat legatura prin tel.am fost fff trista cand am aflat adevarul, stiu ca trbuia sa rup orice legatura cu el,dar nu am facut asta ne am intalnit pe ascuns la insistentele lui...m am culcat cu el la insistentelui lui..... faceam ca dracu sa nu se atinga de mine dar tot obtinea ce vroia el ....am acceptat sa ma intalnesc pe ascuns asa stiam ca mi va trece dorul de el nu ma putaem apropia de el stiam ca e mincinos...sincer azi ma simpt bn chiar vreau sa mi gasesc pe altcineva aproape m am "vindecat",oare de ce nu ma lasa?(nu ca as vrea)dar nu pot sa continui asa....i am zis ca am pe altcineva tot ma cauta,odata i mi zice ca nu sunt buna sau ca nu stiu sa fac fata situatiei... dar tot ma cauta....atunci de ce insista sa ma culc cu el?(eu nu sunt dragastoasa cand ma inalnesc cu el,nu fac mare lucru sa l atrag...as vrea dar nu am nici experienta).multumesc nu vreau sa ma criticati nu sunt de acord cu astfel de relatii,sunt multumita ca am reusit sa mi dau singura seama ce om e....poate puteti sa ma ajuttati cu un sfat ....multumesc


peste un timp,cand vei cunoaste un barbat adevarat o sa te minunezi singura cum ai acceptat un asemenea individ.Daca se purta frumos cu tine ,altfel ar fi stat treaba.Dar asa si cu ....... si fara suflet in rai...
Timp pierdut,sentimente irosite....
ella_c
Postat pe 16 Februarie 2009 14:24
intrebare : daca un om te cauta tu trebuie neaparat sa te lasi gasita?

daca te suna nu-i raspunde....daca tot te deranjeaza schimba-ti nr de telefon,

daca iti trimite mailuri schimba-ti adresa sau nu-i raspunde la ele.

ideea este ca daca vrei cu timpul tipul va intelege ca nu vrei sa mai stii de el si o va lasa balta, conteaza sa nu-i faci jocul.
anderson
Postat pe 16 Februarie 2009 14:50

E un fel de "lasa-ma ..ca vreau"
ella_c
Postat pe 16 Februarie 2009 19:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va rog HELP! 7 De la: voicumagdalena 6 Noiembrie 2009 21:10
Iubitului meu ii e rusine in pat 131 De la: lexxya88 18 Mai 2013 09:46
urgent! 1 De la: allessa1721 2 Aprilie 2009 22:48
buna fetelor 33 De la: midi_junkiex 5 Ianuarie 2009 16:53
Varianta de examen 69. Subiectul 13. Cititi cu atentie textul de mai jos. 9 De la: Baiat_virgin 15 Aprilie 2013 00:06