Setari Cookie-uri

de ce se comporta asa?

cu el mi am inceput viata sexuala...avea pe cineva la momentul respectiv.eu habar nu aveam,am aflat dupa. inainte de asta am fost impreuna 2 luni anul trecut am pastrat legatura prin tel.am fost fff trista cand am aflat adevarul, stiu ca trbuia sa rup orice legatura cu el,dar nu am facut asta ne am intalnit pe ascuns la insistentele lui...m am culcat cu el la insistentelui lui..... faceam ca dracu sa nu se atinga de mine dar tot obtinea ce vroia el ....am acceptat sa ma intalnesc pe ascuns asa stiam ca mi va trece dorul de el nu ma putaem apropia de el stiam ca e mincinos...sincer azi ma simpt bn chiar vreau sa mi gasesc pe altcineva aproape m am "vindecat",oare de ce nu ma lasa?(nu ca as vrea)dar nu pot sa continui asa....i am zis ca am pe altcineva tot ma cauta,odata i mi zice ca nu sunt buna sau ca nu stiu sa fac fata situatiei... dar tot ma cauta....atunci de ce insista sa ma culc cu el?(eu nu sunt dragastoasa cand ma inalnesc cu el,nu fac mare lucru sa l atrag...as vrea dar nu am nici experienta).multumesc nu vreau sa ma criticati nu sunt de acord cu astfel de relatii,sunt multumita ca am reusit sa mi dau singura seama ce om e....poate puteti sa ma ajuttati cu un sfat ....multumesc
happ
Postat pe 1 Februarie 2009 18:44
daca te lupti sa scapi de el ..anseamna ca ai gasit singura raspunsul......tinete la distanta....esti foarte vulnerabila an acest moment tia descoperit punctul slab si te manipuleaza cautati un prieten ...o prietena cu care sati petreci timpul liber....succes
erikahd2008
Postat pe 19 Februarie 2009 17:18
aii muuuuuuuuuuuuulta rabdare si lasa-l. Lasa-l sa te caute, nu ii raspunde. Dupa un timp se va plictisi. Apoi va incepe iar... si tot asa....
Poarta-te cu indiferenta, odata si odata se va plictisi.
Altceva... nu prea stiu.
Ai muulta rabdare si multa grija de tine.
ralukiss
Postat pe 19 Februarie 2009 17:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce parere aveti despre deep throat? 290 De la: anemona10 19 Iulie 2009 16:27
Sunt indragostita de seful meu.. 16 De la: kudika_964580 8 Mai 2014 15:36
va masturbati?cat de des? 29 De la: Dor_a 7 Ianuarie 2009 07:07
jkkk 36 De la: mitura 9 Ianuarie 2010 15:04
despre marele vot.... :D 1 De la: Dieggo 11 Iulie 2008 23:15