sal

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent sal: (5 din 1 vot)

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

ce ziceti oamenilor dureaza iubirea la distanta eu una mias dori
Raporteaza abuz de limbaj
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: lylyana_4u2007, la data 2009-02-01 23:31:01ce ziceti oamenilor dureaza iubirea la distanta eu una mias dori

Cat de mare e distanta?
Fosta membra Kudika.ro
De la: lylyana_4u2007, la data 2009-02-01 23:31:01ce ziceti oamenilor dureaza iubirea la distanta eu una mias dori

pe termen lung,nu.
Placerea se poate sprijini pe iluzie, fericirea insa se intemeiaza pe adevar. (Chamfort )
Anissia27 Avatarul lui Anissia27

391 mesaje
Oras: timisoara

"oamenilor".... poti se-mi traduci asta??
Oana 2704
Fosta membra Kudika.ro
eu cred ca as rezista asa daca as fi nevoita sa plec din tara... dar cand l`am intrebat pe my baby mi`a spus ca relatia nu ar avea rost asa sincer nu`mi venea sa cred ce raspuns mi`a dat oricum asta este ... asta a fost mai demult oare dak il intreb acum sia schimbat parerea? voi ce credeti?
http://silver-glow.blogspot.com Daca ai probleme in relatie sau ai doar nevoie de un sfat trimite un e`mail la adresa you.helping@yahoo.com si vei primi raspunsul!
90701 Avatarul lui 90701

257 mesaje

Intre 2 iubiti, sansa pe termen lung tinde spre zero.
Intre 2 rude (parinti si copii) tinde spre plus infinit.

Sansele reale sunt sub 1% cu zero garantie!

Asta e viata, pacat sa pierzi timpul visand, deschide ochii, poate in preajma ta cineva adoarme cu gandul la tine si tu nu observi.
life-care.ro/consultant
Fosta membra Kudika.ro
De la: dulcik_p_bani, la data 2009-02-01 23:31:01ce ziceti oamenilor dureaza iubirea la distanta eu una mias dori

La mine a durat doi ani -el in Bucuresti, eu in Timisoara(aveam 18 ani pe atunci), apoi inca aproape 5 ani..iar dupa 7 ani n-a mai durat...distanta n-are treaba cu nimic, depinde de cat de hotarati sunt cei doi ca isi doresc relatia. Distanta nu e o problema, oamenii sunt.
If you see an animal in need... tell someone! Call the police!! Please report animal abuse!! It saves lives!!
_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

dureaza... numai ca tb sa ai grija daca merita aceea persoana...