Setari Cookie-uri

:)

Valentine's day....anul asta a fost mai ciudat ca niciodata.Am inceput ziua cu o sesiune de shopping,dupa care am ajuns acasa am facut o baie luuuuunga shi relaxanta cu spuma,m'am imbracat cu hainutele noi pe care mi le cumparasem si m'am intalnit cu iubitul meu care urma sa imi dea vestea cea "buna" ...urma sa plece la Bucuresti pentru ca avea treaba...am petrecut impreuna cateva ore...ne'am plimbat,am ras,am glumit si ne'am spus lucruri frumoase dar venise timpul sa plece...iar daca inainte ash fi plans shi mi'ar fi parut rau de data aceasta am pus mana pe telefon shi mi'am sunat prietenele cele mai bune...iar seara ne'am intalnit la mine ...am facut paste...am baut vin shi am vorbit despre cat de putzine lucruri shtiu barbatzii despre noi si ne'am amuzat teribil pe seama lor ....Deci a fost un Valentine's day la puterea a2a zic eu...si cu iubitul dar si cu prietenele cele mai bune...:)
ElenushDePlush
Postat pe 16 Februarie 2009 14:52
bravo tie! asa si trebuie sa te distrezi, desi nu e nevoie numai de asemenea ocazii imprumutate de la alte tari ,gen Sf. valentin, ma avem si Dragobete, 1 martie,etc salutari si ne mai auzim
azalis
Postat pe 6 Martie 2009 08:59
Diavolyta_
Postat pe 27 Martie 2009 19:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un job bine platit 2 De la: donttouch 4 Februarie 2009 15:03
Nu pot sa intru in contul meu 12 De la: bestdevilinside 10 Ianuarie 2009 14:56
Camin privat Timisoara 1 De la: deea90 26 Noiembrie 2009 23:15
After sex: o problema de sanatate (pentru mine) 15 De la: lilutza09 17 August 2009 21:25
Eseu 1 De la: c_a_m_y2006 3 Noiembrie 2010 16:58