Setari Cookie-uri

caut prost

Vi-l imprumut contra cost.
lizucaus
Postat pe 16 Februarie 2009 18:37
De la: lizucaus, la data 2009-02-16 18:35:45Mi-am gasit prostul.Vreti si voi?


ti-l las tie ca vad ca ai depus efort nu gluma....
dandanaua_reloaded
Postat pe 16 Februarie 2009 18:39
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-16 18:39:34
De la: lizucaus, la data 2009-02-16 18:35:45Mi-am gasit prostul.Vreti si voi?


ti-l las tie ca vad ca ai depus efort nu gluma....



Lasami-l,ca nu ma supar.E al meu.
manoiu_elisabeta
Postat pe 16 Februarie 2009 18:41
no dragele mele cam cate sunteti pe metru patrat ca sunt deja 3 conturi noi..... care se pare ca sunt in cautare de prosti.....

fara intentii belicoase dar ma intrebam si eu care vrea vreun prost si de ce ????

dandanaua_reloaded
Postat pe 16 Februarie 2009 18:47
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-16 18:47:43no dragele mele cam cate sunteti pe metru patrat ca sunt deja 3 conturi noi..... care se pare ca sunt in cautare de prosti.....

fara intentii belicoase dar ma intrebam si eu care vrea vreun prost si de ce ????



Sa gateasca,sa spele,sa faca treburile casnice.Cu alte cuvinte sa ofere femeilor placere.Eu am auzit ca s-au nascut barbati,care doar pentru asta s-au nascut sa ofere femeilor placere.Si atunci,pe bune de ce sa le refuzam aceasta placere?Voi le-ati refuza aceasta dorinta?Eu una nu.Acum ma
mai gandesc,ce placeri vreau sa-mi ofere.In functie de ce cere situatia,sau starea de spirit.Voi?
lizucaus
Postat pe 17 Februarie 2009 18:59
De la: dulcik_p_bani, la data 2009-02-01 23:46:18salutare


Cauta,cauta!!
Sigur pe undeva este unul care cauta acelas lucru si te vede..
ella_c
Postat pe 17 Februarie 2009 19:06
cauta un continuare.vei gasi.cine se aseamana se aduna,stai linistita.
dana_mv
Postat pe 17 Februarie 2009 19:15
De la: donttouch, la data 2009-02-02 15:24:52
De la: vas25, la data 2009-02-02 15:21:10
De la: dulcik_p_bani, la data 2009-02-01 23:46:18salutare


si cat de dulcica pe bani esti tu?

cam ce sti sa faci de 100 EUR?

sa vad daca sunt prost sa tii dau



stie sa faca de toate si este asa de proasta incat o sa-ti dea si rest 99 de euro
............................................
erikahd2008
Postat pe 21 Februarie 2009 01:20
De la: lizucaus, la data 2009-02-17 18:59:00
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-16 18:47:43no dragele mele cam cate sunteti pe metru patrat ca sunt deja 3 conturi noi..... care se pare ca sunt in cautare de prosti.....

fara intentii belicoase dar ma intrebam si eu care vrea vreun prost si de ce ????



Sa gateasca,sa spele,sa faca treburile casnice.Cu alte cuvinte sa ofere femeilor placere.Eu am auzit ca s-au nascut barbati,care doar pentru asta s-au nascut sa ofere femeilor placere.Si atunci,pe bune de ce sa le refuzam aceasta placere?Voi le-ati refuza aceasta dorinta?Eu una nu.Acum ma
mai gandesc,ce placeri vreau sa-mi ofere.In functie de ce cere situatia,sau starea de spirit.Voi?




VAAAIIIII DRAGA,DAR TU ITI IEI BARBAT SAU MENAJERA???? SI CREZI K UN BARBAT CARE FACE TREBURI CASNICE E PROST???EEEE,DACA TU ESTI ASA COMODA SI NU STII SA FACI SI STIE UN BARBAT,ATUNCI LASA MA SA TI ZIC K PROASTA ESTI TU!!!! ASTEA S TREBURI DE FEMEIE,IAR IN CEL MAI FERICIT CAZ SARCINILE SE IMPART....CUM ADIK SA GATEASCA UN BARBAT??POI TU DC MAI EXISTI?DE DECOR???
SweetHappyButterfly
Postat pe 21 Februarie 2009 01:34
De la: portitza_, la data 2009-02-02 15:16:23
De la: dulcik_p_bani, la data 2009-02-01 23:46:18salutare


avem o gramada pe site..................de unde sa iti dau?
de la pisu...............de la virginitate.........sau de la orale si anale?ca avem dane
..........................................
erikahd2008
Postat pe 27 Februarie 2009 21:15
De la: dulcik_p_bani, la data 2009-02-01 23:46:18salutare

priveste draga in oglinda!.......
cinealtcineva
Postat pe 5 Martie 2009 11:47
Mie mi s-a parut amuzant postul fetei, nu stiu de ce s-au ambalat ceilalti.Dupa parerea mea un post de doua cuvinte nu merita ca raspuns un post lung.
beyonce_indragostita
Postat pe 27 Aprilie 2009 00:08
De la: _oktober_, la data 2009-02-02 01:06:31




mai fetelor offfffffffffff sunt aici sa va transmit un mesaj : fata asta cauta un PROST CA ia spus Llupul cel rau ca e o fata Proasta si ea crede ca cine se aseamana se aduna si acuma sincer : cine ar sta cu o proasta ??????????
Cosrect : UN PROST .
CONCLUZIA : E PREA PROASTA SA-SI CAUTE UN BAIAT DESTEPT !!!!!!!!
bebe_lush_ul
Postat pe 11 Mai 2009 14:54
De la: vas25, la data 2009-02-02 15:21:10
De la: dulcik_p_bani, la data 2009-02-01 23:46:18salutare


si cat de dulcica pe bani esti tu?

cam ce sti sa faci de 100 EUR?

sa vad daca sunt prost sa tii dau


Stai cuminte ca nu-i merita ! Dulcica pe banii ....cui? Mae si din oras cu mine; o exilez.
nocturnalia
Postat pe 11 Iunie 2009 11:33
cauta in continuare
Diavolyta_
Postat pe 11 Iunie 2009 11:35
Nici nu e-n stare sa recunoasca un baiat destept .Dar e posibil s-avem o surpriza, pt.ca de regula prostovanele au noroc .
nocturnalia
Postat pe 11 Iunie 2009 11:35
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-02-21 01:34:14
De la: lizucaus, la data 2009-02-17 18:59:00
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-16 18:47:43no dragele mele cam cate sunteti pe metru patrat ca sunt deja 3 conturi noi..... care se pare ca sunt in cautare de prosti.....

fara intentii belicoase dar ma intrebam si eu care vrea vreun prost si de ce ????



Sa gateasca,sa spele,sa faca treburile casnice.Cu alte cuvinte sa ofere femeilor placere.Eu am auzit ca s-au nascut barbati,care doar pentru asta s-au nascut sa ofere femeilor placere.Si atunci,pe bune de ce sa le refuzam aceasta placere?Voi le-ati refuza aceasta dorinta?Eu una nu.Acum ma
mai gandesc,ce placeri vreau sa-mi ofere.In functie de ce cere situatia,sau starea de spirit.Voi?




VAAAIIIII DRAGA,DAR TU ITI IEI BARBAT SAU MENAJERA???? SI CREZI K UN BARBAT CARE FACE TREBURI CASNICE E PROST???EEEE,DACA TU ESTI ASA COMODA SI NU STII SA FACI SI STIE UN BARBAT,ATUNCI LASA MA SA TI ZIC K PROASTA ESTI TU!!!! ASTEA S TREBURI DE FEMEIE,IAR IN CEL MAI FERICIT CAZ SARCINILE SE IMPART....CUM ADIK SA GATEASCA UN BARBAT??POI TU DC MAI EXISTI?DE DECOR???


Dar tu de ce existi sa tragi in plug?Hai sa zicem:nu sa gateasca,dar sa aiba bani sa ne luam menajera.Ceva gen Monica Columbeanu.Eu nu cred ca sunt proasta,daca prefer sa-mi faca menajul altcineva.Dar tu sigur esti si mai proasta ca mine,daca nu ti-ai dat seama ca faceam misto.Esti proasta rau,zau,si-ti mai permiti sa mai si jignesti,pe altii.Dar de mai sunt proaste ca tine care cad in plasa.Nu ai observat ca postarile mele nu au nici o noima,pentru ca subiectul topicului e de asa natura incat nu prea ai ce discuta referitor la el.Prostia e relativa...........Si ar mai fi multe de spus dar data viitoare,cand mai am chef de baza.Pana atunci impusca-te,desteapta pamantului.
lizucaus
Postat pe 11 Iunie 2009 21:10
De la: nocturnalia, la data 2009-06-11 11:35:51 Nici nu e-n stare sa recunoasca un baiat destept .Dar e posibil s-avem o surpriza, pt.ca de regula prostovanele au noroc .


Ete și?Ți-e ciudã?Și mie.
lizucaus
Postat pe 11 Iunie 2009 21:13
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-16 18:47:43no dragele mele cam cate sunteti pe metru patrat ca sunt deja 3 conturi noi..... care se pare ca sunt in cautare de prosti.....

fara intentii belicoase dar ma intrebam si eu care vrea vreun prost si de ce ????



No,draga mea.Se pare cã prostia e la putere în România.
lizucaus
Postat pe 11 Iunie 2009 21:14
ce tampenie de topic si va mai si certati pe aici.Tutelor!!! In afara de Lizucaus, care a facut o gluma tare, restu sunteti cu capu
adnana20
Postat pe 11 Iunie 2009 21:17
Ma tot gandeam in ultima vreme ca prostia se trage dintr-o radacina nobila. As sustine lucrul aceste bazandu-ma pe doua argumente.
Primul argument este de ordin ideologic. Asta inseamna ca din moment ce exista atata prostie printre noi, oamenii trebuie sa o aprecieze tare mult de o practica atata. Daca nu ar fi asa sa fie posibil ca si prostia sa fi fost supusa rasturnarii valorilor? Mi-aduc aminte de un examen de filosofie la un fost mare profesor care acum e doar profesor in care ma intreba ce este relativitatea. Bineinteles ca am incercat sa il conving sa vorbim despre interferentele religiei cu filosofia dar nu am reusit asa ca m-am vazut obligat sa ii dau un raspuns. Am afirmat, si aceasta de fata cu alti aproape 10 colegi, ca daca in urma cu 500 de ani faceai sex inainte de casatorie erai considerat cel mai mare pacatos si te-ar fi si ars pe rug, atunci acum daca nu faci sex in afara casatoriei esti cel putin un ciudat daca nu si altceva. La care profesorul rade si spune ca l-am prins. Cu ce? Acum prostie este Prostia iar Cinstea a devenit cinste.
Al doilea argument ce l-as aduce ideii ca prostia poate fi de vita nobila este ca din moment ce face atata galagie, prostia asta macar este destul de sincera sa spuna (celor ce vor sa o auda) ca ea vine si calca totul in picioare. In majoritatea cazurilor galagia este un semn al prostiei iar majoritatea cred ca aceasta galagie este un semn al altceva.
Se tot spunea ca daca prostia ar durea atunci ce s-ar intampla. Adevarul e ca ea intr-adevar doare iar strigatele ei se aud foarte bine. Dar aceste acromate zgomote capata o aura de misticism in urechile multora si atrage si privire si gandire.
Durerea cea mai mare apare insa cand totul se intampla in ograda noastra. Romania- politicieni care mostenesc de la matusi de 95 de ani milioane de euro. Strangem putin cercul. Cercul cultural- devine orbit de aspectul de comercialitate si creeaza numai opere vandabile. Mai apoape- penticostalii (nu spun ai cui) nu sunt in stare nici de un da hotarat si nici de un nu clar. Ei vor in continuare sa profite si sa nu fie responsabili. Si mai strans- tinerii devin tot mai interesati de curentul gandirii acestei lumi, si aceasta nu pentru ca ar fi penetrant si percutant ci pur si simplu pentru ca e cool. Am auzit ca acum e cool sa treci strada pe rosu. Doare. Si mai strans. Noi ca indivizi- cineva ne-a convins de prostia ca nu mai putem schimba nimic. Putem. Trebuie sa devenim constienti insa de valoarea atribuita de Dumnezeu noua.
lizucaus
Postat pe 11 Iunie 2009 21:20
ahhh...ce greseala am facut, mai sunt vre-o 2 intregi la cap.scuze, dar sunt si tuteeee!!!!
adnana20
Postat pe 11 Iunie 2009 21:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
consilier vanzari 1 De la: alexaoana 25 Octombrie 2009 15:02
buna 4 De la: ivaaa 21 Decembrie 2009 17:21
ID.uri de messenger 21 De la: kikimun 29 Septembrie 2009 17:47
ola 38 De la: Georgia99 25 Martie 2009 14:25
m-a inselat . il iert? 31 De la: kudika044610 19 Iulie 2009 20:02