Setari Cookie-uri

Guma zoftpt marirea sanilor

A folosit cineva? Si daca da,ce rezultate ati avut?
criss_angel2
Postat pe 2 Februarie 2009 17:53
nu nu am folosit dar mar interesa in mod special.
mhl_dragu
Postat pe 8 Februarie 2009 08:25
vay foarte tare.exista si asa cva ? :D de unde se poate lua?
Alee_Annie
Postat pe 8 Februarie 2009 08:32
hehe..m-am interesat si am vazut ceva "Guma Zoft Breast pentru marirea sanilor pe cale naturala, fara riscuri si eforturi!" -deci,pentru marirea sanilor ;;) si "Guma Zoft Hoodia este un avansat suprimant al apetitului, un sprijinitor al metabolismului, cresterea energiei si arderea grasimii toate in unul. De ce guma de mestecat Zoft Hoodia este atat de eficace in ajutarea pierderii kilogramelor ? Acest 100% natural pur sud african produs are la baza hoodia care mareste efortul pierderii greutatii ." genial
Alee_Annie
Postat pe 8 Februarie 2009 08:43
daca este si pt. pierderea greutatii cum poate sa mareasca si sanii? se stie ca atunci cind pierzi in greutate, in primul rind , ti se micsoreaza si sanii. cred ca e o prosteala, la fel ca alte preparate gen: marar, anticonceptionale...., care au un efect atit timp cit le folosesti, de fapt produc nu o marire a sanilor ci o usoara angoarjare a lor. eu zic sa nu incercati tot felul de prostii numai pt. ca scrie 100% natural sau ca nu produce efecte secundare, in timp si fitoestrogenii pot produce cancer- ii contine de ex. tinctura de marar.
Claudya10
Postat pe 8 Februarie 2009 09:24
Nu am folosit dar mar interesa de unde se cumpara
malina_duta2001
Postat pe 8 Februarie 2009 10:05
Foarte tareee!!!Am ras cu lacrimi.Guma pentru marirea sanilor Cine poate crede asa ceva?Poate marirea maxilarelor de la atata mestecat in speranta....
ligia30
Postat pe 8 Februarie 2009 10:08
azi maine vom auzi de guma de mestecat pentru marirea penisului sa vedeti atunci ce vor mai mesteca barbatii
ligia30
Postat pe 8 Februarie 2009 10:11
stiati ca barbatilor le plac mult mai mult fetele cu sanii mici si fermi, decat fetele cu sanii mari. Decat sa mestecati guma "pt marirea sanilor" mai bine cautati cateva exercitii fizice pentru a capata fermitate. Astea chiar functioneaza in timp, si vor fi mult mai apreciate.
zgombilici
Postat pe 8 Februarie 2009 10:46
Exista doua feluri de gume Zoft: Guma Zoft Hoodia care este pentru slabit si Guma Zoft Breast care este pentru marirea sanilor insa doar pentru ai "recapata" pe acei din adolescenta deci este recomandata femeilor de peste 35-40 de ani care probabil au alaptat ... rezulta ca nu vor face cine stie ce minuni Guma Zoft Breast. Deci nu le amestecati nu au legatura una e pentru slabit si nu iti cresc sanii de la ea iar cealalta e pentru cresterea sanilor si nu slabesti consumand-o
spoiled_fuzzy
Postat pe 8 Februarie 2009 11:26
Si oare de unde se pot procura...si la ce pret sunt?...p mine m-ar interesa cele pt slabit...
Cinghy
Postat pe 8 Februarie 2009 11:42
De la: zgombilici, la data 2009-02-08 10:46:53stiati ca barbatilor le plac mult mai mult fetele cu sanii mici si fermi, decat fetele cu sanii mari. Decat sa mestecati guma "pt marirea sanilor" mai bine cautati cateva exercitii fizice pentru a capata fermitate. Astea chiar functioneaza in timp, si vor fi mult mai apreciate.
G_Bogdan
Postat pe 8 Februarie 2009 11:51
[MDa..la cate chestii se inventeaza n ziua d azi...nu ma mir k s-a inv si prostia asta..intradev dekt sa pierdem timpu cu mestecatu gumelor mai bn ne concentram asupra unor exercitii simple pt fermitatea sanilor..chestiile astea sunt doar k sa ti mai ia un ban dak esti fraiera si crezi..doar nu te astepti sa mesteci o pastila d guma si sa creasca..iti dai seama dak bagi tot pachetu in gura c se int:)) :-j
nebunicizapaciti
Postat pe 8 Februarie 2009 12:30
pe cand o guma care sa ma faca blonda natural si cu okii verzi???
catalexis
Postat pe 8 Februarie 2009 13:53
SANII SE MARESC DACA CONSUMI DE LA O VARSTA MAI FRAGEDA OUA DE PREPELITA,ADIKA BEI CATE UNUL PE ZI...ALEA AJUTA SI INALTIMEA SI SUNT RECOMANDATE IN MAI MULTE CHESTII....
SweetHappyButterfly
Postat pe 8 Februarie 2009 14:00
Ma intreb ce gust au gumele astea ... daca is oribile de nu le poti tine 5 minute in gura dai banii degeaba si le tii in dulap ca iti provoaca Oh God :-j ... mai bine oua de prepelita :))
spoiled_fuzzy
Postat pe 8 Februarie 2009 19:29
F BUNE LA GUST , ASTA ESTE SINGURA CALITATE A LOR
marionn
Postat pe 8 Februarie 2009 19:35
NU AU NICI UN EFECT , DOAR ANTICONCEPTIONALELE ITI UMFLA SANUL , DAR SUNT F PERICULOASE PT SANATATE
marionn
Postat pe 8 Februarie 2009 19:36
suna atat de simplu guma pentru cresterea sanilor...dar sa nu uitam ca guma de mestecaqt iti imbolnaveste stomacul..recomand dusurile alternative(apa rece alternand cu cea calda)la nivelul sanilor...efect garantat fara efecte secundare asupra sanatatii .
cocoanca
Postat pe 8 Februarie 2009 22:56
De la: spoiled_fuzzy, la data 2009-02-08 11:26:04Exista doua feluri de gume Zoft: Guma Zoft Hoodia care este pentru slabit si Guma Zoft Breast care este pentru marirea sanilor insa doar pentru ai "recapata" pe acei din adolescenta deci este recomandata femeilor de peste 35-40 de ani care probabil au alaptat ... rezulta ca nu vor face cine stie ce minuni Guma Zoft Breast. Deci nu le amestecati nu au legatura una e pentru slabit si nu iti cresc sanii de la ea iar cealalta e pentru cresterea sanilor si nu slabesti consumand-o


pe bune??Chiar cresc?

Sincer ,daca as sti ca-mi cresc sanii mi-as lua chiar maine...cu toate ca am restrictii datorita crizei fianciare



ella_c
Postat pe 8 Februarie 2009 23:03
si eu cred ca mi-as cumpara vreo 10 gume din alea....cred ca si in somn le-as mesteca!!!!!
dar.... sincer, ma indoiesc ca exista aceste gume
ankutza172005
Postat pe 9 Februarie 2009 01:12
totusiiiiiiiiiiiiiiii daca cineva incearca aceste gume fermecate si au vreun efect sa ma anunte si pe mine
ankutza172005
Postat pe 9 Februarie 2009 01:14
"recomand dusurile alternative(apa rece alternand cu cea calda)la nivelul sanilor...efect garantat fara efecte secundare asupra sanatatii ."
DE ACORD!
AlinaMarinescu
Postat pe 9 Februarie 2009 09:33
De la: junkey, la data 2009-02-09 09:33:58"recomand dusurile alternative(apa rece alternand cu cea calda)la nivelul sanilor...efect garantat fara efecte secundare asupra sanatatii ."
DE ACORD!


ABSOLUT!!!!
miha00
Postat pe 9 Februarie 2009 09:40
gasiti produsele pe net!

in special pe www.zoft.ro
sanatate_sexuala
Postat pe 9 Februarie 2009 09:41
...ihihihihi...ce discutii interesante... ...... dar astea sunt numai povesti..trebuie sa te multumesti cu ce ti`a dat naturai....
m0nicutza
Postat pe 9 Februarie 2009 12:35
Salutare!
Nu am folosit guma Zoft,
vad ca nimeni nu spune cum este, probabil un experiment.
De ce nu ne spune parerea cineva care a folosit-o?
Eu folosesc altceva cu efecte vizibile.
Crema gel cu efect de push-up,
nu are efecte secundare si sunt f. multumita
sa_ti_zambeasca_norocul
Postat pe 9 Februarie 2009 12:59
si de unde se poate lua aceasta guma?
gusbitik
Postat pe 9 Februarie 2009 13:22
Guma se poate lua de pe www.zoft.ro, la sectiunea comanda sau sunand la 0744569069.
alexandraprecub
Postat pe 9 Februarie 2009 13:42
NU ARE NICI UN EFECT , ESTE BUNA LA GUST ATAT
marionn
Postat pe 9 Februarie 2009 16:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am celulita 42 De la: Inna30 26 Februarie 2010 17:19
vergeturile 28 De la: OanaTrifu 12 Aprilie 2012 11:00
Magazin virtual Oriflame 1 De la: sweet_mihaela 21 Martie 2011 22:09
JUCARIILE ECOLOGICE 2 De la: kr3atzza 7 Aprilie 2010 12:24
Este cineva? 5 De la: LiveFromHell 12 Februarie 2013 17:38