Guma zoftpt marirea sanilor

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Guma zoftpt marirea sanilor: (4.3 din 12 voturi)

Pagini: 1 2 3 4 5 >> Sari la pagina:
criss_angel2 Avatarul lui criss_angel2

4 mesaje

A folosit cineva? Si daca da,ce rezultate ati avut?
mhl_dragu Avatarul lui mhl_dragu

3 mesaje
Oras: constanta

nu nu am folosit dar mar interesa in mod special.
Raporteaza abuz de limbaj
Alee_Annie Avatarul lui Alee_Annie

14 mesaje
Oras: bucuresti

vay foarte tare.exista si asa cva ? :D de unde se poate lua?
Alee_Annie Avatarul lui Alee_Annie

14 mesaje

hehe..m-am interesat si am vazut ceva "Guma Zoft Breast pentru marirea sanilor pe cale naturala, fara riscuri si eforturi!" -deci,pentru marirea sanilor ;;) si "Guma Zoft Hoodia este un avansat suprimant al apetitului, un sprijinitor al metabolismului, cresterea energiei si arderea grasimii toate in unul. De ce guma de mestecat Zoft Hoodia este atat de eficace in ajutarea pierderii kilogramelor ? Acest 100% natural pur sud african produs are la baza hoodia care mareste efortul pierderii greutatii ." genial
Claudya10 Avatarul lui Claudya10

22 mesaje

daca este si pt. pierderea greutatii cum poate sa mareasca si sanii? se stie ca atunci cind pierzi in greutate, in primul rind , ti se micsoreaza si sanii. cred ca e o prosteala, la fel ca alte preparate gen: marar, anticonceptionale...., care au un efect atit timp cit le folosesti, de fapt produc nu o marire a sanilor ci o usoara angoarjare a lor. eu zic sa nu incercati tot felul de prostii numai pt. ca scrie 100% natural sau ca nu produce efecte secundare, in timp si fitoestrogenii pot produce cancer- ii contine de ex. tinctura de marar.
Fosta membra Kudika.ro
Nu am folosit dar mar interesa de unde se cumpara
O SOTIE SI O MAMICA DRAGA
ligia30 Avatarul lui ligia30

7 mesaje
Oras: alba-iulia

Foarte tareee!!!Am ras cu lacrimi.Guma pentru marirea sanilor Cine poate crede asa ceva?Poate marirea maxilarelor de la atata mestecat in speranta....
ligia30 Avatarul lui ligia30

7 mesaje
Oras: alba-iulia

azi maine vom auzi de guma de mestecat pentru marirea penisului sa vedeti atunci ce vor mai mesteca barbatii
zgombilici Avatarul lui zgombilici

7 mesaje
Oras: brasov

stiati ca barbatilor le plac mult mai mult fetele cu sanii mici si fermi, decat fetele cu sanii mari. Decat sa mestecati guma "pt marirea sanilor" mai bine cautati cateva exercitii fizice pentru a capata fermitate. Astea chiar functioneaza in timp, si vor fi mult mai apreciate.
spoiled_fuzzy Avatarul lui spoiled_fuzzy

15 mesaje
Oras: vaslui

Exista doua feluri de gume Zoft: Guma Zoft Hoodia care este pentru slabit si Guma Zoft Breast care este pentru marirea sanilor insa doar pentru ai "recapata" pe acei din adolescenta deci este recomandata femeilor de peste 35-40 de ani care probabil au alaptat ... rezulta ca nu vor face cine stie ce minuni Guma Zoft Breast. Deci nu le amestecati nu au legatura una e pentru slabit si nu iti cresc sanii de la ea iar cealalta e pentru cresterea sanilor si nu slabesti consumand-o
Cinghy Avatarul lui Cinghy

11 mesaje
Oras: hunedoara

Si oare de unde se pot procura...si la ce pret sunt?...p mine m-ar interesa cele pt slabit...
nu vreti so stiti..:))
G_Bogdan Avatarul lui G_Bogdan

874 mesaje

De la: zgombilici, la data 2009-02-08 10:46:53stiati ca barbatilor le plac mult mai mult fetele cu sanii mici si fermi, decat fetele cu sanii mari. Decat sa mestecati guma "pt marirea sanilor" mai bine cautati cateva exercitii fizice pentru a capata fermitate. Astea chiar functioneaza in timp, si vor fi mult mai apreciate.
Bun venit in Romania. Fixati-va ceasul cu 50 de ani in urma. Va multumim!
nebunicizapaciti Avatarul lui nebunicizapaciti

4 mesaje

[MDa..la cate chestii se inventeaza n ziua d azi...nu ma mir k s-a inv si prostia asta..intradev dekt sa pierdem timpu cu mestecatu gumelor mai bn ne concentram asupra unor exercitii simple pt fermitatea sanilor..chestiile astea sunt doar k sa ti mai ia un ban dak esti fraiera si crezi..doar nu te astepti sa mesteci o pastila d guma si sa creasca..iti dai seama dak bagi tot pachetu in gura c se int:)) :-j
catalexis Avatarul lui catalexis

13 mesaje
Oras: ploiesti

pe cand o guma care sa ma faca blonda natural si cu okii verzi???
c‚nd ursii toamnei de culoare aerului de arip„ obrazului de pod de palm„ Ómi uitai ursirea de uitare
Fosta membra Kudika.ro
SANII SE MARESC DACA CONSUMI DE LA O VARSTA MAI FRAGEDA OUA DE PREPELITA,ADIKA BEI CATE UNUL PE ZI...ALEA AJUTA SI INALTIMEA SI SUNT RECOMANDATE IN MAI MULTE CHESTII....
spoiled_fuzzy Avatarul lui spoiled_fuzzy

15 mesaje
Oras: vaslui

Ma intreb ce gust au gumele astea ... daca is oribile de nu le poti tine 5 minute in gura dai banii degeaba si le tii in dulap ca iti provoaca Oh God :-j ... mai bine oua de prepelita :))
marionn Avatarul lui marionn

7 mesaje

F BUNE LA GUST , ASTA ESTE SINGURA CALITATE A LOR

7 mesaje

NU AU NICI UN EFECT , DOAR ANTICONCEPTIONALELE ITI UMFLA SANUL , DAR SUNT F PERICULOASE PT SANATATE
cocoanca Avatarul lui cocoanca

6 mesaje
Oras: tulcea

suna atat de simplu guma pentru cresterea sanilor...dar sa nu uitam ca guma de mestecaqt iti imbolnaveste stomacul..recomand dusurile alternative(apa rece alternand cu cea calda)la nivelul sanilor...efect garantat fara efecte secundare asupra sanatatii .
Fosta membra Kudika.ro
De la: spoiled_fuzzy, la data 2009-02-08 11:26:04Exista doua feluri de gume Zoft: Guma Zoft Hoodia care este pentru slabit si Guma Zoft Breast care este pentru marirea sanilor insa doar pentru ai "recapata" pe acei din adolescenta deci este recomandata femeilor de peste 35-40 de ani care probabil au alaptat ... rezulta ca nu vor face cine stie ce minuni Guma Zoft Breast. Deci nu le amestecati nu au legatura una e pentru slabit si nu iti cresc sanii de la ea iar cealalta e pentru cresterea sanilor si nu slabesti consumand-o

pe bune??Chiar cresc?

Sincer ,daca as sti ca-mi cresc sanii mi-as lua chiar maine...cu toate ca am restrictii datorita crizei fianciare

Placerea se poate sprijini pe iluzie, fericirea insa se intemeiaza pe adevar. (Chamfort )
ankutza172005 Avatarul lui ankutza172005

6 mesaje

si eu cred ca mi-as cumpara vreo 10 gume din alea....cred ca si in somn le-as mesteca!!!!!
dar.... sincer, ma indoiesc ca exista aceste gume
ankutza172005 Avatarul lui ankutza172005

6 mesaje

totusiiiiiiiiiiiiiiii daca cineva incearca aceste gume fermecate si au vreun efect sa ma anunte si pe mine
AlinaMarinescu Avatarul lui AlinaMarinescu

4 mesaje

"recomand dusurile alternative(apa rece alternand cu cea calda)la nivelul sanilor...efect garantat fara efecte secundare asupra sanatatii ."
DE ACORD!
miha00 Avatarul lui miha00

13 mesaje

De la: junkey, la data 2009-02-09 09:33:58"recomand dusurile alternative(apa rece alternand cu cea calda)la nivelul sanilor...efect garantat fara efecte secundare asupra sanatatii ."
DE ACORD!

ABSOLUT!!!!
sanatate_sexuala Avatarul lui sanatate_sexuala

5 mesaje

gasiti produsele pe net!

in special pe www.zoft.ro
m0nicutza Avatarul lui m0nicutza

2 mesaje
Oras: craiova

...ihihihihi...ce discutii interesante... ...... dar astea sunt numai povesti..trebuie sa te multumesti cu ce ti`a dat naturai....
sa_ti_zambeasca_norocul Avatarul lui sa_ti_zambeasca_norocul

2 mesaje

Salutare!
Nu am folosit guma Zoft,
vad ca nimeni nu spune cum este, probabil un experiment.
De ce nu ne spune parerea cineva care a folosit-o?
Eu folosesc altceva cu efecte vizibile.
Crema gel cu efect de push-up,
nu are efecte secundare si sunt f. multumita
gusbitik Avatarul lui gusbitik

2 mesaje

si de unde se poate lua aceasta guma?
alexandraprecub Avatarul lui alexandraprecub

29 mesaje

Guma se poate lua de pe www.zoft.ro, la sectiunea comanda sau sunand la 0744569069.

7 mesaje

NU ARE NICI UN EFECT , ESTE BUNA LA GUST ATAT
Pagini: 1 2 3 4 5 >> Sari la pagina: