Setari Cookie-uri

Afacerea anului 2009

faceti reclama in alta parte... sunteti obsedati de asta
_dulcik_
Postat pe 18 Martie 2009 13:44
De la: _dulcik_, la data 2009-03-18 13:44:30faceti reclama in alta parte... sunteti obsedati de asta


exact
matracucu
Postat pe 18 Martie 2009 13:45
sincer pe fiecare topic apare cae unu/una care vai afacerea ... si tot asa.. le-ar tb un topic unde sa se desfasoare doar ei... peste tot numai reclame dar nu s-au saturat atat de asta
_dulcik_
Postat pe 18 Martie 2009 13:56
eu de exemplu citesc
_dulcik_
Postat pe 31 Martie 2009 21:21
De la: _dulcik_, la data 2009-03-31 21:21:03eu de exemplu citesc


e foarte bine ca faci acest lucru; pe cate site-uri am conturi deschise nu as mai avea timp de reclama daca citesc "termenii si conditiile". Daca mi se suspenda contul din viina mea imi asum acest risc
banifrumosi
Postat pe 1 Aprilie 2009 20:30
De la: banifrumosi, la data 2009-04-01 20:30:43
De la: _dulcik_, la data 2009-03-31 21:21:03eu de exemplu citesc


e foarte bine ca faci acest lucru; pe cate site-uri am conturi deschise nu as mai avea timp de reclama daca citesc "termenii si conditiile". Daca mi se suspenda contul din viina mea imi asum acest risc


Uite,iti reproduc o parte din termenii si conditiile de utilizare

Dvs. sunteti singurul responsabil pentru continutul mesajelor dvs. Pentru aceasta, trebuie sa stiti ca postarea sau transmiterea de comentarii prin intermediul platformelor de comunicatie puse la dispozitie de Site este supusa urmatoarelor limitari:

Nu puteti publica, transmite sau face referire la orice tip de mesaj care poate contine o forma unanim recunoscuta in societate ca fiind "publicitate" la diverse categorii de bunuri si servicii.
Nu puteti publica, transmite sau face referire utilizatorilor sau membrilor Siteului nici un fel de mesaj comercial nesolicitat, indiferent ca aceasta trimitere se face sau nu prin intermediul sistemelor de comunicatie puse la dispozitie de Site sau prin intermediul altor mijloace de comunicatie.
Nu puteti publica, transmite sau face referire in nici un fel la mesaje care contin recomandari de a cumpara sau de a nu cumpara un anumit produs sau serviciu. De asemenea, nu puteti publica sau face referire in nici un fel la mesaje care contin informatii confidentiale, indiferent ca acestea sunt sau nu prevazute cu mentiune a"confidential" sau cu orice alta mentiune de acest gen, sau la mesaje care au rolul de a afecta pretul, imaginea sau valoarea de piata al unui produs sau serviciu.
Nu puteti publica, transmite sau face referire in nici un fel la mesaje care contin texte ilegale, amenintatoare, abuzive, indecente, care incalca in oprice fel dreptul de autor sau alte drepturi pe care le are un tert.
Nu puteti publica, transmite sau face referire in nici un fel la mesaje care contin virusi sau orice alte secvente de cod care se dovedesc a fi distructive sau care pot intrerupe, elimina sau limita functionalitatea Siteului sau a oricaror alte sisteme informatice (hardware sau software).
Nu puteti colecta in nici un fel informatie indentificabila personal de la utilizatorii sau membri Siteului.
Nu puteti restrictiona sau elimina accesul unor alti utilizatori la platformele de comunicatie puse la dispozitie de Site.
Nu puteti publica, transmite sau face referire in nici un fel la mesaje a caror sursa este ascunsa.
Nu puteti publica, transmite sau face referire la nici un fel de "joc piramidal" sau orice alta activitate menita a insela increderea unor alte persoane, precum si orice activitati similare unor fapte in privinta carora s-a probat in trecut potentialul infractional.
Prin transmiterea mesajelor dvs. catre sau prin intermediul oricarui mijloc de comunicatie, sunteti de acord ca dumneavoastra sunteti singurul responsabil si veti despagubi Siteul pentru orice paguba, costuri sau limitari de profit care apar ca urmare a postarii, transmiterii sau referintei de de catre dvs. a unor mesaje al caror continut incalca prevederile limitarilor de la paragraful precedent.
Unii utilizatori pot intelege ca este mai simplu sa incalce regulile statuate in acest acord, si, drept urmare, unele dintre mesajele publicate pot prezenta o realitate inselatoare, incompleta, incorecta sau agresiv orientata spre alte categorii sociale. Ar trebui deci sa discerneti inainte de a folosi informatia cuprinsa in aceste mesaje pentru a face o investitie sau orice alta actiune care implica folosirea de fonduri sau resurse proprii sau alte unor terti. Imaginea prezentanta de mesajele publicate poate fi uneori diferita de realitate.



Asta ar trebui sa citeasca toti cei care fac reclama.
andreea1976
Postat pe 2 Aprilie 2009 16:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
VRETI SA CISTIGATI CITE 200-300$ PE LUNA? 12 De la: kudika003643 21 Ianuarie 2010 18:11
poate sa iubesca fara sa fie indragostit?? 13 De la: diana_desiree 4 Iunie 2009 10:53
sondaje de opinie 1 De la: deyutzyk 29 Aprilie 2010 16:49
Posibilitate de a face bani 2 De la: kudika502087 5 Martie 2012 21:35
AGENTII DE LOTTO 2 De la: Barbie30 4 Septembrie 2010 13:21