Setari Cookie-uri

Vrei sa castigi simplu si usor???

Vrei sa castigi bani? Nimic mai simplu. Ce poate fi mai frumos decat sa vinzi produse cosmetice de cea mai buna calitate la cele mai mici preturi din Romania si pe deasupra sa mai castigi si bani? Eu am descoperit intamplator aceasta afacere,fara sa mi-o prezinte cineva asa cum fac eu acum,dar mi-ar fi placut sa aflu de ea mai repede.
Ti-ai dorit vreodata sa fi prins o afacere, gen Avon/Oriflame, chiar de la inceput, cand nu stia nimeni de ei si puteai sa fii unul dintre lideri? Este vorba de Metropolitan.Compania comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe. Oferim produse de calitate la preturi mai mici decat companiile competitoare.Produsele contin ingrediente din Franta si Elvetia, si sunt ambalate in Polonia, Bulgaria, Turcia in recipiente din China.
Avantaje:
- procent de 25% - 30% din vanzarile tale
-la prima comanda primesti 2 cataloage si 10 testere de parfumuri
- transport gratuit la comenzi minime de 100 lei
- sistem transparent de acordare a bonusurilor.
Oferta lor o poti gasi pe www.ctg.ro
Daca doresti sa te inscrii la "codul reprezentantului care v-a recomandat' introdu codul meu: MNi1XJq4
Intra pe profilul meu si vei afla mai multe detalii.
Daca esti o fata destepta care vrea sa castige bani si sa isi cumpere cele mai ieftine si bune produse cosmetice ,cu siguranta macar te vei gandi la aceasta SANSA. TOTUL E GRATIS.INSCRIEREA NU COSTA NIMIC, NU AI O LIMITA PENTRU COMENZI...GANDESTE-TE!

ID-ul meu ninageta@yahoo.com

ninageta
Postat pe 4 Februarie 2011 21:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
marketing vanzari comert 1 De la: emilik8 4 Aprilie 2009 22:54
locuri de munca Spania 1 De la: kudika091962 17 Mai 2013 03:34
job part-time, la calculator, pe Internet 1 De la: viulia1 8 Mai 2010 01:32
VRETI SA CISTIGATI CITE 200-300$ PE LUNA? 12 De la: kudika003643 21 Ianuarie 2010 18:11
Te-a afectat criza financiara? 8 De la: freakbabe 25 Ianuarie 2010 17:37