Setari Cookie-uri

ab rocket

Fetelor merita ab rocket? l-ati incercat?
Claudia_si_punct
Postat pe 6 Februarie 2009 11:24
Eu am luat de aici http://www.tvtop.ro/ab-rocket.htm ab rocket si sunt multumit. Nu prea am mult timp liber la dispozitie, dar cand lucrez este chiar folositor. Mie imi place
pitox
Postat pe 9 Februarie 2009 23:31
Buna

Eu am cumparat de la www.euro-pc.ro sunt foarte multumita de aceste produs.Livrarea a fost rapida iar apartaul este la un pret bun.Am primit si un cadou din partea lor - un salon shaper pentru unghii si un mini massage facial.Daca nu are pe stoc se pot face si rezervari la ei pe site.
fynyflo
Postat pe 24 Februarie 2009 18:33
interesant.... eu cred ca merita luat si incercat
_dulcik_
Postat pe 24 Februarie 2009 21:30
De la: Claudia_si_punct, la data 2009-02-06 11:24:29Fetelor merita ab rocket? l-ati incercat?

desi nu sunt fata, raspund si eu. oricum pana la urma o sa faci cum crezi, si daca ti-l doresti o sa-l cumperi. dar nu este atat de eficient precum fac cei de la tv prezentarea, apoi orice aparat luat in casa...cu timpu se va pune prafu pe el, in sensu ca o sa faci la el doar la inceput apoi te plictisesti. si in al treilea rand....sa nu crezi ca daca faci la el, o sa ai abdomenul mult visat.(sper ca pt abd era aparatu). asa zisele sfaturi : ca vai clasicele abdomene iti dau dureri de spate si de ceafa, este in primul rand ca sa atraga cumparatorii. asa este, daca nu stii sa le faci, te poti accidenta, dar de la a spune ca , clasicele abd nu mai sunt eficiente, si ca ele pot fii inlocuite cu un aparat...este cale lunga. niciun culturist si niciun practicant de fitness, nu va apela la asa ceva.
Ronnie_Coleman
Postat pe 17 Iulie 2009 20:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dr.Ladislau Veres si faimoasele ceaiuri pentru slabit 15 De la: krisstyn 22 Aprilie 2013 08:40
SEMINEE PENTRU TOTI SI PE TOATE GUSTURILE!!!! 28 De la: donttouch 5 Iunie 2009 14:02
CASTIGA 3 SIROPURI FYT FORM CU CARE A SLABIT MAMA NATURA 1 De la: kudika381475 5 Aprilie 2011 10:55
ab rocket 5 De la: Ronnie_Coleman 17 Iulie 2009 20:28
Helpp me:D 4 De la: TIGRA 22 Decembrie 2010 16:20