Setari Cookie-uri

nu stiu ce sa fac...

imi place de un tip care are o relatie de 4 ani cu o fosta prietena de-a mea.zic ca e fosta pentru ca am reusit sa ma bag intre ei si sa fie al meu macar pt cateva seri.dar am impresia ca a stat cu mine numai k eu ii ofeream ce ea nu ii oferea. a trecut aproape un an de cand nu am mai avut contact cu el si incerc sa-l fac sa mai treaca si pe la mine dar degeaba. nu vrea sa ma bage in seama.oare s-a folosit de mine?ii tot trimit mesaje ca ii ofer tot numai sa petreaca cateva clipe cu mine...nu mai stiu nici eu ce vreau...sa ma razbun pe ea pt ca el o iubeste pe ea sau chiar il iubesc si eu pe el, avand in vedere ca nu a fost primul baiat din viata mea.

Postat pe 7 Februarie 2009 23:26
chiar te injosesti trimitandu-i asfel de mesaje? putina demnitate nu strica nimanui.
dana_mv
Postat pe 7 Februarie 2009 23:29
Cred ca tipa se injoseste numai postand asa ceva...sincer! Cum naiba sa zici ca te-ai bagat intre ei...macar pt cateva seri...si a mai si pierdut o prietenie pt asta...deh...e JENIBIL! Mai roaga-te de el...fata mamii, ca ai toate sansele sa te mai f...a LA MELODIE poate! Niciodata, dar NICIODATA sa nu-ti mai tradezi prietenele pt o p--a. ok? de aia a ajuns inselatul asa de comun, din cauza tipelor ca tine. Ma faci sa-mi fie mie rusine de rusinea ta...
mrskattousa
Postat pe 7 Februarie 2009 23:33
De la: dana_mv, la data 2009-02-07 23:29:01chiar te injosesti trimitandu-i asfel de mesaje? putina demnitate nu strica nimanui.


Nu cunoaste...e greu ...cere gandire, auto-analiza...
mrskattousa
Postat pe 7 Februarie 2009 23:36
in primul rand nu e corect sa furi iubitii altora k mai sunt si alti barbati pe pamant...
in al doilea rand trebuie sa intelegi k acest barbat s-a folosit de tine pur si simplu, si faptul k tu te milogesti de el, il face sa se simta acum un mare MACHO cu toate k nu e nici pe departe...
in al treilea rand nici un barbat nu merita sa te injosesti pt el...dak te vroia atunci era cu tine, dar se pare k nu are acest gand...
iar 4 ai mai multe sanse sa te impaci cu prietena ta decat sa fii cu el:)
auralia
Postat pe 7 Februarie 2009 23:47
cred k e vb mai mult de obsesie decat de iubire si pana la urma nu poti sa te razbuni pe cineva k iubeste alta pers ?tu nu esti "capabila "sa iti gasesti o pers kre sa fie numai a ta?kre sa te merite...fi realista si incerca sa vezi lucrurile asa cum sunt...nu merita sa te injosesti
julybiah
Postat pe 7 Februarie 2009 23:49
god.....am trait sa citesc si asa o treaba spusa (scrisa) cu asa o nonsalanta....

...cum dracu poate cineva sa se injoseasca atat incat sa cerseasca favoruri sexuale de la iubitii 'prietenelor' sale?
_diana_
Postat pe 8 Februarie 2009 00:55
Unde esti adry adutza? esti ocupata cu mesaje?
mrskattousa
Postat pe 8 Februarie 2009 01:05
bine zis mrskattousa


uneori ma intreb... ce naiba au in cap fetisoarele astea?
serios... ma ia greatsa cand vad ce naiba posteaza p`aici...

in primu rand.. ma intreb.. draga. ".adry adutza " : tie chiar nu ti`e rusine de tine? de ceea ce faci? cum poti sa gandesti asa? chiar nu ai pic de demnitate?

off... defapt nu gandesti asta e clar
daca ai gandi.. ar fi ceva.. ai sti ca ceea ce faci nu e deloc bine
calypsso
Postat pe 13 Februarie 2009 12:33
nici nu e de mirare ca unii barbati au o parere asa de buna despre ei la cum se poarta unele fete
draga mea, mai sunt barbati pe lume, el tb sa te respecte si sa te iubeasca , nu tu sa te umilesti
EmilyB
Postat pe 13 Februarie 2009 12:37
De la: calypsso, la data 2009-02-13 12:33:44bine zis mrskattousa


uneori ma intreb... ce naiba au in cap fetisoarele astea?
serios... ma ia greatsa cand vad ce naiba posteaza p`aici...

in primu rand.. ma intreb.. draga. ".adry adutza " : tie chiar nu ti`e rusine de tine? de ceea ce faci? cum poti sa gandesti asa? chiar nu ai pic de demnitate?

off... defapt nu gandesti asta e clar
daca ai gandi.. ar fi ceva.. ai sti ca ceea ce faci nu e deloc bine


nu stie ce este aia rusine
uite asta zicea la alt topic
De la: adry_adutza, la data 2009-02-07 23:40:15poi in primul rand cred ca trebuie sa te gandesti la propria persoana mai intai, apoi la ceilalti. doar avem o sg viata, si daca a fi fericit inseamna a fi rau atunci ce conteaza...sincer pe mine nu ma intereseaza fericirea altora decat a mea....

eu ma gandesc cum o sa ii fie cand o sa se intoarca roata?
coffeeta
Postat pe 13 Februarie 2009 12:46
@ coffeeta
da... clar .. asta spune tot... :|
copila asta... "adry_adutza"... n`are mintea nici cat o nuca:|

ma rog...sunt curioasa daca are mai mult de 16-17 ani ...

calypsso
Postat pe 13 Februarie 2009 16:11
te crezi vreun personaj negativ din telenovele?pe bune, unii nu fac nici cel mai mic efort in viata asta pt a fi oameni.ce naiba e in creierul tau sau in inima ta sa gandesti si sa reactionezi asa?cred ca esti frustrata rau si o mare nefericita.ia fata si linisteste-te, fa ceva util cu tine, cu viata ta si lasa barbatii altora, iar cand vei avea nevoie de un suflet de prieten sa nu te intrebi unde-s sau ce s-a intamplat cu ei.sa-ti fi facut chiar nu stiu ce prietena ta, daca ai avea caracter nu ti-ai fi irosit atata timp ptr o razbunare, ce sa mai zic ca tu poate asa chiar simti sau gandesti de la sine putere.pe bune mesajul tau denota o mare prostie.iar omul prost si rau e limita nesimtirii ptr mine, nu prea se pot trece cu vederea, stii?grow up, femeie si daca nu stralucesti, macar nu fa umbra .ia o pauza si vezi ce-i in neregula cu tine si refa-ti viata si modul de a fi pana nu e prea tarziu pentru tine...naspa ca exista asemenea femei...sincer.in cazul asta, ce sa mai spunem de barbati?cand intr-o minte de femeie e atata gol?
miamia79
Postat pe 12 Martie 2009 19:16
De la: adry_adutza, la data 2009-02-07 23:26:33imi place de un tip care are o relatie de 4 ani cu o fosta prietena de-a mea.zic ca e fosta pentru ca am reusit sa ma bag intre ei si sa fie al meu macar pt cateva seri.dar am impresia ca a stat cu mine numai k eu ii ofeream ce ea nu ii oferea. a trecut aproape un an de cand nu am mai avut contact cu el si incerc sa-l fac sa mai treaca si pe la mine dar degeaba. nu vrea sa ma bage in seama.oare s-a folosit de mine?ii tot trimit mesaje ca ii ofer tot numai sa petreaca cateva clipe cu mine...nu mai stiu nici eu ce vreau...sa ma razbun pe ea pt ca el o iubeste pe ea sau chiar il iubesc si eu pe el, avand in vedere ca nu a fost primul baiat din viata mea.


Ohhhhhhhhhhhhhhhh Myyyyyyyyyyy Goooooooooooooddddddddd

astea oare nu au altceva mai bun de facut inafara sa doreasca barbatu` alteia???
mai ales ca are o relatie cu femei`sa de 4 ani.....
auzi si o mai fost si prietena cu ea...
mai bine deloc decat o prietena ca asta

Diavolyta_
Postat pe 12 Martie 2009 19:23
Poate nu o fii primul ei barbat dar sigur este al doilea iar primul cred ca a fost doar o experienta si nimic mai mult.Pacat ca iti indrepti farmcele spre barbati care datorita bunului simt ar trebuii sa iti fie inabordabili.Nu lua adliteram zicala "in dragoste si sex este permis orice" ca o sa ajungi sa.ti petreci timpul liber doar impreuna cu tine.
VisareInVant
Postat pe 12 Martie 2009 19:28
Este cat se poate de evident ca s-a folosit de tine si din ceea ce ai scris deduc ca esti o persoana total lipsita de caracter .
iulia75
Postat pe 12 Martie 2009 19:57
De la: adry_adutza, la data 2009-02-07 23:26:33imi place de un tip care are o relatie de 4 ani cu o fosta prietena de-a mea.zic ca e fosta pentru ca am reusit sa ma bag intre ei si sa fie al meu macar pt cateva seri.dar am impresia ca a stat cu mine numai k eu ii ofeream ce ea nu ii oferea. a trecut aproape un an de cand nu am mai avut contact cu el si incerc sa-l fac sa mai treaca si pe la mine dar degeaba. nu vrea sa ma bage in seama.oare s-a folosit de mine?ii tot trimit mesaje ca ii ofer tot numai sa petreaca cateva clipe cu mine...nu mai stiu nici eu ce vreau...sa ma razbun pe ea pt ca el o iubeste pe ea sau chiar il iubesc si eu pe el, avand in vedere ca nu a fost primul baiat din viata mea.
si va mai intrebati voi femeile de ce inseala barbatii??? ia ganditi-va,oare cate personaje ca duduia din cazul de fata exista in lume???
silviu_m74
Postat pe 12 Martie 2009 20:02
De la: silviu_m74, la data 2009-03-12 20:02:43
De la: adry_adutza, la data 2009-02-07 23:26:33imi place de un tip care are o relatie de 4 ani cu o fosta prietena de-a mea.zic ca e fosta pentru ca am reusit sa ma bag intre ei si sa fie al meu macar pt cateva seri.dar am impresia ca a stat cu mine numai k eu ii ofeream ce ea nu ii oferea. a trecut aproape un an de cand nu am mai avut contact cu el si incerc sa-l fac sa mai treaca si pe la mine dar degeaba. nu vrea sa ma bage in seama.oare s-a folosit de mine?ii tot trimit mesaje ca ii ofer tot numai sa petreaca cateva clipe cu mine...nu mai stiu nici eu ce vreau...sa ma razbun pe ea pt ca el o iubeste pe ea sau chiar il iubesc si eu pe el, avand in vedere ca nu a fost primul baiat din viata mea.
si va mai intrebati voi femeile de ce inseala barbatii??? ia ganditi-va,oare cate personaje ca duduia din cazul de fata exista in lume???


Eee..nu cred ca este asta motivul pentru care inselam.Cred ca suntem ori prost construiti genetic ori evoluati din punctul asta de vedere.Inca nu mi-am dat seama :)
VisareInVant
Postat pe 12 Martie 2009 20:07
De la: adry_adutza, la data 2009-02-07 23:26:33imi place de un tip care are o relatie de 4 ani cu o fosta prietena de-a mea.zic ca e fosta pentru ca am reusit sa ma bag intre ei si sa fie al meu macar pt cateva seri.dar am impresia ca a stat cu mine numai k eu ii ofeream ce ea nu ii oferea. a trecut aproape un an de cand nu am mai avut contact cu el si incerc sa-l fac sa mai treaca si pe la mine dar degeaba. nu vrea sa ma bage in seama.oare s-a folosit de mine?ii tot trimit mesaje ca ii ofer tot numai sa petreaca cateva clipe cu mine...nu mai stiu nici eu ce vreau...sa ma razbun pe ea pt ca el o iubeste pe ea sau chiar il iubesc si eu pe el, avand in vedere ca nu a fost primul baiat din viata mea.




vai,fierb hormonii in tine....e clar k te a folosit,iar acum nici pentru asta nu te mai vrea
cum adik ii oferi tot,poi ce faci aici,afaceri,negocieri,chestii
eu zic k nu e multumit momentan de ofertele tale,mai adauga ceva asa mai hard
SweetHappyButterfly
Postat pe 12 Martie 2009 20:10
Esti obsedata fetito,lasa baiatul in pace nu-l mai hartui.Daca te-ar fi placut sigur ar fi fost cu tine acum.Asta meritati voi astea care incercati sa furati barbatii altor femei
micutadaria
Postat pe 13 Martie 2009 07:51
mai este una ca tine pe aici, luativa de mana si impuscativa sau poate face-ti un club
smigal
Postat pe 13 Martie 2009 12:30
De la: smigal, la data 2009-03-13 12:30:22mai este una ca tine pe aici, luativa de mana si impuscativa sau poate face-ti un club


unde unde??
Diavolyta_
Postat pe 13 Martie 2009 12:34
De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-13 12:34:50
De la: smigal, la data 2009-03-13 12:30:22mai este una ca tine pe aici, luativa de mana si impuscativa sau poate face-ti un club


unde unde??

seria 7 si iubitul meu, tot pe acolo bate, acelasi aluat
smigal
Postat pe 13 Martie 2009 12:37
Doamne ,Doamne fata draga ai nevoie de un psiholog
ali_cia101
Postat pe 13 Martie 2009 12:44
De la: smigal, la data 2009-03-13 12:37:23
De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-13 12:34:50
De la: smigal, la data 2009-03-13 12:30:22mai este una ca tine pe aici, luativa de mana si impuscativa sau poate face-ti un club


unde unde??

seria 7 si iubitul meu, tot pe acolo bate, acelasi aluat



Diavolyta_
Postat pe 13 Martie 2009 12:49
Fatã viaþa nu este o telenovelã, tu cam iei toate lucrurile superficial ! Câþi ani ai ? 15 ?

Aici e forum de oameni mari :)

Cum adicã sã te rãzbuni pe ea pentru el o iubeºte pe ea ºi nu pe tine ?
ªi dacã o s-o scoþi din peisaj pe ea în vre-un fel, chiar crezi cã el o s-o uite a doua zi
ºi dupã aia o sã vadã de ce drãguþã, micã ºi alintatã eºti tu ?

toughy
Postat pe 17 Martie 2009 03:55
halal prietena poti fi ....rusine ca furi iubitii la altele...si bine imi pare ca nu te mai baga in seama ...meriti....din plin
pamela_1
Postat pe 25 Martie 2009 15:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum facem sa aducem barbatii la cursurile de dans ? 97 De la: kudika502979 16 Aprilie 2012 20:16
Voi gasi vreodata pe cineva care sa vrea sa ma pastreze? 40 De la: geo_reincarcat_iara 29 Aprilie 2010 22:06
Vine ziua indragostitilor,,, 4 De la: freakbabe 1 Februarie 2010 03:34
ROMANCA NEBUNA?+SE LEAGA DE SPANIOLII? 3 De la: FRN 9 Iunie 2010 19:50
Relatie discreta in Brasov 432 De la: kudika_1001304 12 Februarie 2016 12:09