Setari Cookie-uri

Concurs: Alege-ti pantofii!

Kudika si www.papucei.ro te provoaca iar la concurs! Poti castiga o pereche de pantofi la alegere daca ne spui ce iti place la Papucei.ro.

Ce trebuie sa faci?

Tot ce trebuie sa faci este sa ne spui ce parere ai despre site-ul www.papucei.ro. Raspunsurile trebuie postate pe forumul Kudika, in cadrul acestui topic. Noi vom citi raspunsurile voastre si vom premia cel mai interesant post din acest topic.

Ce poti castiga?

Un voucher de 300 lei cu care iti poti achizitiona un produs de pe site-ul www.papucei.ro. Premiul nu poate fi schimbat in bani. Daca doresti un produs mai scump, poti plati diferenta. Daca iti alegi un produs mai ieftin, nu vei primi diferenta de bani.

Concursul se desfasoara in perioada 9 -16 februarie 2009.

Vor fi luate in considerare numai mesajele postate in cadrul acestui topic.

Despre Papucei.ro:

Brandul Papucei s-a nascut in toamna anului 2006. Atunci a fost lansat oficial situl www.papucei.ro.

Papucei se adreseaza in exclusivitate femeilor pasionate de fashion care vor sa iasa in evidenta in orice moment al zilei. Cu pricepere si pasiune, peste 250 de modele de incaltaminte, posete si curele au fost create in atelierul de la Iasi de catre designer-ul Angela Vasiliu.

In fiecare an Papucei isi prezinta colectiile la targuri internationale de incaltaminte la Paris, Milano, New York, Dubai, reusind astfel sa treaca granitele devenind renumiti peste tot in lume.

Colectia de toamna iarna aduce cateva noutati. Pe site-ul www.papucei.ro, au fost adaugate colectii ale unor designer-i renumiti, atat din tara cat si din strainatate. Colectia proprie a designer-ului Angela Vasiliu, care a realizat pana acum produsele mult admirate de voi pe site-ul www.papucei.ro poate fi intalnita acum la sectiunea brand-uri. Tot la aceasta sectiune puteti gasi si colectia unui renumit designer italian Mauro di Cecco, cunoscut pentru modelele sale cu un design unic si minimalist, dar si produse din colectia Papucei, cat si noua colectie Sepala by Mihaela Glavan.

Mult succes!






concursKudika
Postat pe 9 Februarie 2009 12:49
e he heeeeeeeeeeeeeeeee...............ce de amintiri am io legat de papuceeeeeeiiiiiiiiii.............si de primul concurs de pe Kudika legat de papuceeeeeeeeeiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!................asa au inceput anumite prietenii pe aici : una nu-si gasea papuci pe talp'soara ei micutaaaaaa..............nasa voia papucei cu puf in varffffff...............io trageam cu "carambul" la dosul celor care nu erau cumintiiiiiiiii..................eheeeeeeeeeeeeeeee.............ce vremuri !!!!...........ce distractie era !!!......... ............

si ce de pagini a scris atunci "Clanul lu' Papuc " !!!!!!!!!.............
etta
Postat pe 9 Februarie 2009 13:09
De la: etta, la data 2009-02-09 13:09:03 e he heeeeeeeeeeeeeeeee...............ce de amintiri am io legat de papuceeeeeeiiiiiiiiii.............si de primul concurs de pe Kudika legat de papuceeeeeeeeeiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!................asa au inceput anumite prietenii pe aici : una nu-si gasea papuci pe talp'soara ei micutaaaaaa..............nasa voia papucei cu puf in varffffff...............io trageam cu "carambul" la dosul celor care nu erau cumintiiiiiiiii..................eheeeeeeeeeeeeeeee.............ce vremuri !!!!...........ce distractie era !!!......... ............

si ce de pagini a scris atunci "Clanul lu' Papuc " !!!!!!!!!.............


fato participi la concurs sau depeni amintiri?
donttouch
Postat pe 9 Februarie 2009 13:10
pot sa postez declaratia ofilita pt papuci?
portitza_Maria
Postat pe 9 Februarie 2009 13:12
De la: portitza_, la data 2009-02-09 13:12:42pot sa postez declaratia ofilita pt papuci?


da si sa nu uiti halatul,este foarte important
donttouch
Postat pe 9 Februarie 2009 13:18
Dontyyyyyyyyy...........depan amintiri !!!!..............siiiiiiiiii............Daca doriti sa revedeti !!!.........cum spune si emisiunea cu pricina ............http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/18549/Concursul-LUA-MI-AI-PAPUCII-/Concursul-LUA-MI-AI-PAPUCII--pagina-1.html.............delectare placuta !!!......... ..........

mai concurs Kudika..........gaseste si tu alte subiecte,ca astea au cam fost fumate de mult !!!!!!!!!!!!............. ............ce fericit oi fii tu cand vezi ce de pretendenti ai !!!.............
etta
Postat pe 9 Februarie 2009 14:24
pe www.papucei .ro intrai.......si de tine ma impiedicai..........preturile peste cap ma lovira...dar papuceii cu ochiul imi facura..............
erati asa moi si speciali.......
usor venirati..si un sarut imi dadurati.........unde?nu stiu ca era intuneric.....dar de voi m-am indragostit......si tare mi-ati placut........
Din prima clipa i-am vrut…..dar tinea-i de ei cu dintii……..
Dar tot am reusit sa ii am……..piratarea site-ului te-a facut sa mi-i dai......

Dar tot am reusit sa ii am……..sarutul meu te-a facut sa te descalti……

Tu nu stii prin cate am trecut sa am acesti papuci……numa sarutul…..te-a facut sa mi dai……
Cand voi inchide ochii…..papucii vreau sa ii simt…..sa imi incalzeasca picioarele…
Cand sub pamant voi fi…..papucii sa ii simt……
Sa nu uiti ca ,cel mai mult iubesc acesti papuci….si unde voi fi …cu mine vor fi…..
Te iubesc ,papuc drag !!!!

A,sa nu uit......reduceri sunt?





portitza_Maria
Postat pe 10 Februarie 2009 09:25
De la: portitza_, la data 2009-02-10 09:25:53pe www.papucei .ro intrai.......si de tine ma impiedicai..........preturile peste cap ma lovira...dar papuceii cu ochiul imi facura..............
erati asa moi si speciali.......
usor venirati..si un sarut imi dadurati.........unde?nu stiu ca era intuneric.....dar de voi m-am indragostit......si tare mi-ati placut........
Din prima clipa i-am vrut…..dar tinea-i de ei cu dintii……..
Dar tot am reusit sa ii am……..piratarea site-ului te-a facut sa mi-i dai......

Dar tot am reusit sa ii am……..sarutul meu te-a facut sa te descalti……

Tu nu stii prin cate am trecut sa am acesti papuci……numa sarutul…..te-a facut sa mi dai……
Cand voi inchide ochii…..papucii vreau sa ii simt…..sa imi incalzeasca picioarele…
Cand sub pamant voi fi…..papucii sa ii simt……
Sa nu uiti ca ,cel mai mult iubesc acesti papuci….si unde voi fi …cu mine vor fi…..
Te iubesc ,papuc drag !!!!

A,sa nu uit......reduceri sunt?








da sunt reduceri portitzo da la halate

am sa tin minte promit cat de mult iubesti acesti papucei
donttouch
Postat pe 10 Februarie 2009 09:27
hai mha donty...dar nimeni nu a vrut sa posteze.........
portitza_Maria
Postat pe 10 Februarie 2009 09:29
Hai ca raspund eu la subiect
Nu pricep ce are mobila cu pantofii si posetele, iar preturile mi-au dat asa o durere de caaaap...bine ca n-am stat mult pe site. Modelele sunt frumoase in schimb, imi place grafica si se navigheaza usor; dar aceste lucruri ar trebui sa fie un dat al unui site de shopping, nu sa creasca pretul produselor.

Stiu, stiu, carcotasa ca de obicei...ce sa fac
kitty_krieger
Postat pe 10 Februarie 2009 11:48
As vrea sa raspund si eu la subiect..cred ca asta e de fapt primu meu post si ma bucur ca are legatura cu papuceii..Mie chiar imi place site-u..E usor de navigat..si ai de toate..Ma incanta mai ales ideea aceea de a contribui la crearea unei perechi de pantofi..si desi unele preturi sunt destul de piperate sunt si oferte rezonabile..Deja am pus ochii pe o pereche de cizme
Andreutzzza
Postat pe 12 Februarie 2009 23:37
Imi place site-ul www.papucei.ro deoarece este un site bine realizat in sensul ca este complex (nu cred ca cineva mai are vreo intrebare legat de produsele de pe site sau modalitatea de a intra in posesia unui produs sau altul- ai toate informatiile necesare la dispozitie), este usor de navigat, sunt produse accesibile ( de exemplu o pereche de cizme la pret in jur de 200 de lei mi se par... nu zic ieftine, dar nici scumpe nu-s, unde mai pui ca arata demential, pur si simpu mi-au furat ochii). Nu te plictisesti navigand site-ul deoarece sunt atatea modele de pantofi, cizme, genti etc... incat n-ai cum sa nu-ti gasesti perechea potrivita ( de papucei).



claudiaoo
Postat pe 13 Februarie 2009 14:29

Castigatoarea concursului nostru este clau_20042005 pentru mesajul de mai jos:

De la: clau_20042005, la data 2009-02-13 14:29:03Imi place site-ul www.papucei.ro deoarece este un site bine realizat in sensul ca este complex (nu cred ca cineva mai are vreo intrebare legat de produsele de pe site sau modalitatea de a intra in posesia unui produs sau altul- ai toate informatiile necesare la dispozitie), este usor de navigat, sunt produse accesibile ( de exemplu o pereche de cizme la pret in jur de 200 de lei mi se par... nu zic ieftine, dar nici scumpe nu-s, unde mai pui ca arata demential, pur si simpu mi-au furat ochii). Nu te plictisesti navigand site-ul deoarece sunt atatea modele de pantofi, cizme, genti etc... incat n-ai cum sa nu-ti gasesti perechea potrivita ( de papucei).



concursKudika
Postat pe 17 Februarie 2009 14:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga o rochie SenseLimitedEdition! 343 De la: concursKudika 5 Ianuarie 2015 20:39
Castiga unul dintre cele 5 seturi de premii Dr. Oetker! 667 De la: concursKudika 9 Iulie 2014 15:13
Concurs Lenor 16 septembrie - 31 octombrie 2009 3026 De la: gazabuburuza 8 Mai 2010 03:13
Concurs Moulinex 942 De la: Emma4 11 Ianuarie 2011 11:40
Concurs Love Etc 519 De la: concursKudika 29 Octombrie 2009 15:04