Setari Cookie-uri

Relatie berbec-peste

Buna fetelor!

Am si eu nevoie de un sfat, o parere... Eu berbec, el peste... Initial am zis ca nu are nici o mare importanta zodiacul si ce zice el, dar de la o vreme incoace incep sa cred ca intr-adevar barbatul peste este "foarte alunecos". Daca initial el era cel care ma cauta mai tot timpul, acum sunt momente in care am senzatia ca nu mai insemn nimic pentru el. Problema in acest moment este ca eu m-am implicat in aceasta relatie mai mult decat as fi dorit, iar acum imi este destul de greu sa renunt, de aceea vreau sa va cer si voua sfatul.
gival
Postat pe 10 Februarie 2009 09:12
Daca stii cum sa il tii sa nu-ti alunece printre degete da ai sanse..dar daca nu...sau daca el e mai alunecos ...no way


eu sunt berbec ....si el a fost peste....crede-ma ca stiu cum sunt berbecii si nu ar suporta indiferenta pestilor.......

Postat pe 16 Februarie 2009 09:30
Exact asta ma dispera si pe mine. Momentan vad ca s-a mai dat pe brazda. Vedem cum o sa se comporte mai departe:) Ms de sfat!
gival
Postat pe 16 Februarie 2009 16:22
MA....relatia asta dintre berbec si pesti este f dificila...mai ales daca ea este berbec si el peste.
Ea este o femeie orgolioasa si posesiva el...don juan!
Si eu am avut o relatie cu un peste si asa actor nu am mai vazut!! (eu nu sunt berbec). Intrigi, minciuni, mizerii...de nu vreau sa mai am de aface cu vreun peste.
Fiecare cum crede...asta este parerea mea.
paula27
Postat pe 22 Mai 2009 18:51
o relatie interesanta
yumy
Postat pe 22 Mai 2009 19:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CUM SA CONDIMENTEZ RELATIA 9 De la: kudika514482 5 Noiembrie 2012 19:18
Cat timp voi mai fi singura? 93 De la: battleofwits 1 Mai 2011 10:04
O decizie nu chiar usoara 35 De la: lyn_ 21 August 2011 20:23
Libertatea de a fi insuti... 10 De la: joana_rise 21 August 2008 17:23
cum sa iti treaca dorul de cineva? 11 De la: brokenheart 14 Ianuarie 2011 20:20