Setari Cookie-uri

ce spuneti despre barbatul sagetator si femeia leu?

angels25
Postat pe 11 Februarie 2009 10:51
..sotul meu e sagetator! tinel bine in friu ,caci totul depinde de tine ..daca concurezi cu el totul va fi ok ..nu-i va placea sa te vada slaba sa-u inferioara fata de el ...le place femeile care sa-l surprinda si sa-l faca curios......solutia este aceasta -fii in ritm cu el copiazal ..adica fa ce face si el ,daca el este indiferent fata de tine fii si tu cu aceeasi raceala nu te lasa mai prejos ca el ..daca ochii lui privesc si alte femei priveste si tu barbatii .....asa el va vedea in tine persoana lui ..da-i si tu la fel ce e i-ti ofera ....va trebui sa cedeze pina la urma .si amintestei aceest lucru tot timpul ..ca tu faci doar ceea ce vezi la el si ce el te invata prin el .....si ca tu esti ca o coca maleabila pe care el o framinta asa cum va dorii dar sa aiba grija cum o va framinta ca sa creasca pentru ca aceea e pinea care va trebui sa o aveti ..la fel veti avea si viata
KSELENA31
Postat pe 16 Februarie 2009 17:31
Eu Sagetator, Ea Leu
Am suferit enorm

Apoi o alta Ea, tot LEU,
Am suferit la fel de mult....

Depinde foarte mult si de ascendent, dar destinul ti-l faci singur/a nu trebuie neaparat sa te ghidezi dupa zodii sau altceva, cel mai important e sa-ti asculti inima! Chiar daca am suferit mult stiu ca as face aceleasi alegeri... n-as schimba nimic din tot ce-a fost!
InDark
Postat pe 12 Martie 2009 21:27
buna seara:P
kndia
Postat pe 12 Martie 2009 21:30
Totally agree!
OneLastBreath
Postat pe 26 Martie 2009 12:00
......... cu ce a scris KSELENA31
OneLastBreath
Postat pe 26 Martie 2009 12:01
Eu, leoaica, el....sagetator.....3 ani si 4 luni impreuna, din care 3 ani in aceeasi casa......daca vei fi in stare sa ii treci cu vederea flirturile, sa nu il intrebi unde e , cu cine si ce face, sa accepti sa te insele, totul va fi in ordine......l-am iubit ca o nebuna, mai mult decat pe mine insami, doar ca atunci cand am inceput sa vad ce se intampla in jurul meu, l-am gasit cu alta......3 ani mi-a spus ca sunt nebuna, ca pe mine ma iubeste, dar sa tac.......la final mi-a spus ca decat una frumoasa, desteapta, sociabila, care stie sa se poarte si sa vorbeasca, dar care nu stie sa ii treaca cu vederea anumite "lucruri" si sa-l ierte, mai bine una mai urata, mai proasta, dar care tace.....la nici 8 luni dupa asta a avut nunta cu ea si la alte 4 luni ea era deja insarcinata!
Deci, daca stii si poti sa-l ridici pe un piedestal, sa-l divinizezi si sa nu iesi tu in evidenta mai mult decat in el in public (si stii cum este o leoaica), sa faci doar ca el si sa-l ierti, poate va merge....
Nu-mi ramane decat sa-ti urez bafta multa! mie nu mai imi trebuie politist sau sagetator (el este amandoua )
elenakarla
Postat pe 22 Aprilie 2009 14:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
2 berbeci au sanse la o relatie de durata ? ce credeti 10 De la: kudika085193 21 Noiembrie 2009 10:55
el taur eu capricorn.. 5 De la: dianapisy 7 Decembrie 2009 20:13
compatibilitate zodii 7 De la: Boca 6 Ianuarie 2010 10:30
Am o problema legata de anticonceptionalele Karissa! 8 De la: Ana_Robert_1 17 Noiembrie 2014 10:10
compatibilitate 9 De la: yumalai 9 Mai 2009 06:45