Setari Cookie-uri

buna ...

am fost blonda.. si acuma sunt shatena.. dar parul meu e distrus e ars.. de la vopseaua blonda.. si amu`s o luna ma`m vopsit satena.. dar acum vreau inapoi bloda... dar dak ma fac blonda iara imi ard parul`.. miati putea oferi masca sau balsam sau cva sampon sau orice... doar sa`mi revina parul`?
beatriss
Postat pe 15 Februarie 2009 15:32
Nici nu vrei sa sti prin ce a trecut parul meu..de la brunet la blond intr'o singura zi....intradevar nu arata prea bine dar mi'am luat sampon,balsam s masca de la l'oreal profesional absolut repair..chiar face minuni...si daca mai folosesti si cate o masca o data pe saptamana din un galbenus de ou,ulei de masline,ulei de ricin si vitamina A cu atat mai bine...si bineinteles sa'ti tunzi varfurile o data la 2 luni cel tarziu....ar mai fi buna si o masca de le amway pt regenerare,par degrada..nu e scumpa...cam 50 de lei..eu lucrurile astea le folosesc...si parul meu chiar arata bine..eu vopsindu'ma cam o data la 3 saptamani blond foarte foarte deschis..platinat...acum succes....
andreea_x
Postat pe 16 Februarie 2009 14:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pls dati-mi un sfat sau o parere baieti si fete;ma deranjeaza nasul meu 6 De la: mitura 9 Iunie 2010 19:37
Ce credeti despre "One Tree Hill"? 9 De la: kudika86 13 Septembrie 2009 13:35
Par mai bogat si mai stralucitor 7 De la: balrog 14 Martie 2011 13:52
VINO IN SHOWROOM-UL NOSTRU DE EXTENSII 1 De la: mihaella_filip 21 August 2009 15:02
stiti care e secretul uni par frumos? 1 De la: marius20046ro 20 Decembrie 2008 21:21