sfat rapid urgent cat mai repede

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent sfat rapid urgent cat mai repede: (5 din 1 vot)

Fosta membra Kudika.ro
am parul saten inchis (adica il voi avea de maine ca ma vopsesc,oricum e culoarea mea naturata dar in urma unei prosti am 2 culori in cap si vreau sa-l uniformizez)si vreau sa-mi fac ceva mai inedit ..mai ciudat ..i147.photobucket.com/albums/r288/bia_is_here/9052.jpg ..si ma intereseaza ce culoare merge asortat cu saten inchis ..sau brunet..( as exclude rosu ) fara sa-mi distru parul .pt ca am s parul subtire... As aprecia cat mai repede daca mi-ati spune
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesata, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa!
Fosta membra Kudika.ro
De la: Cassey_, la data 2009-05-24 19:03:16

ai dreptate cassey si eu tot la fel cred
Sa fii prost, egoist si sa ai o sanatate buna sunt trei cerinte pentru a fi fericit, desi daca prostia lipseste celelalte nu mai conteaza.
Fosta membra Kudika.ro
De la: donttouch, la data 2009-05-24 19:11:19

donttouch, eu cred ca cassey doar isi facea reclama. asa au fost toate cele 10000000 de comentarii pe care le-a lasat astazi.
how the f.u.c.k. did you get to be borned so stupid!!!!
Fosta membra Kudika.ro
De la: l_diana_c, la data 2009-05-24 19:17:02
De la: donttouch, la data 2009-05-24 19:11:19

donttouch, eu cred ca cassey doar isi facea reclama. asa au fost toate cele 10000000 de comentarii pe care le-a lasat astazi.

stiu foarte bine ce face cassey de fapt cine n-o cunoaste pe mama omida a forumului nu-i asa cassey?
Sa fii prost, egoist si sa ai o sanatate buna sunt trei cerinte pentru a fi fericit, desi daca prostia lipseste celelalte nu mai conteaza.