Setari Cookie-uri

Ce faci in acest moment!?

De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:23:08
De la: GHEISA_, la data 2012-06-14 20:21:01
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:19:43
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie.



Il astept de ceva timp,unde este?????




Eu primesc si fara ambalaj, nu ma deranjeaza !



Corect!!O seara lina,darga mea prietena !!!!


La fel si voua !!!
GHEISA_
Postat pe 14 Iunie 2012 20:25
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:23:32
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:21:36
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:20:15
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:15:34
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie.



Ce impachetezi,Muza???????????

un album foto mare mareee :) mare cat inima mea merge?



Merge,dar cu cine?????????????Inelu',unde este??

ioi ce inel iar visezi mai mult ca mine


Normal,,doar trebe sa-mi vaz gineriliiiiiiii!!!Cu "enelu' " in dinti!!!!
MissRainbow
Postat pe 14 Iunie 2012 20:25
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:23:32
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:21:36
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:20:15
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:15:34
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie.



Ce impachetezi,Muza???????????

un album foto mare mareee :) mare cat inima mea merge?



Merge,dar cu cine?????????????Inelu',unde este??

ioi ce inel iar visezi mai mult ca mine
Clanta e la usa dar daca tu asa vrei fie.Ca la coasa o sa-i dau
PARTENERDEVIS
Postat pe 14 Iunie 2012 20:26
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:24:00
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:19:25
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:15:14
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie.

Bine ai venit acasa.Ai grija ca dau peste tine.;Abia astept momentul.

hmmm, multumesc? cum sa dai peste mine? adica ce-s eu
Vreau sa te vaz cum arati dupa pledul ala de la avatar.Sa vad tot tare-n gura esti si de aproape ?

numai visatori pe aici....
muza_ta
Postat pe 14 Iunie 2012 20:27
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:25:29
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:23:32
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:21:36
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:20:15
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:15:34
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie.



Ce impachetezi,Muza???????????

un album foto mare mareee :) mare cat inima mea merge?



Merge,dar cu cine?????????????Inelu',unde este??

ioi ce inel iar visezi mai mult ca mine


Normal,,doar trebe sa-mi vaz gineriliiiiiiii!!!Cu "enelu' " in dinti!!!!

lasa mami ca are el timp si de enel...nu-l pune pe fuga
muza_ta
Postat pe 14 Iunie 2012 20:28
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:26:05
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:23:32
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:21:36
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:20:15
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:15:34
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie.



Ce impachetezi,Muza???????????

un album foto mare mareee :) mare cat inima mea merge?



Merge,dar cu cine?????????????Inelu',unde este??

ioi ce inel iar visezi mai mult ca mine
Clanta e la usa dar daca tu asa vrei fie.Ca la coasa o sa-i dau

mie tata mi-a zis sa fiu tare-n clanta, nu in gura
muza_ta
Postat pe 14 Iunie 2012 20:28
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:27:00
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:24:00
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:19:25
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:15:14
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie.

Bine ai venit acasa.Ai grija ca dau peste tine.;Abia astept momentul.

hmmm, multumesc? cum sa dai peste mine? adica ce-s eu
Vreau sa te vaz cum arati dupa pledul ala de la avatar.Sa vad tot tare-n gura esti si de aproape ?

numai visatori pe aici....

Bine .IASI tu afara. VEI VEDEA.
Si acum va las ca trebuie sa merg sa pun curse.
PARTENERDEVIS
Postat pe 14 Iunie 2012 20:30
[quote name='muza_ta' date='2012-06-14 20:28:05'

>
lasa mami ca are el timp si de enel...nu-l pune pe fuga [/quote]



Stiu ca are timp,doar vrusei sa-l "spariu" o tara!!!!
MissRainbow
Postat pe 14 Iunie 2012 20:31
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:28:46
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:26:05
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:23:32
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:21:36
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:20:15
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:15:34
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie.



Ce impachetezi,Muza???????????

un album foto mare mareee :) mare cat inima mea merge?



Merge,dar cu cine?????????????Inelu',unde este??

ioi ce inel iar visezi mai mult ca mine
Clanta e la usa dar daca tu asa vrei fie.Ca la coasa o sa-i dau

mie tata mi-a zis sa fiu tare-n clanta, nu in gura

Fiti-ar tactu .Ce stie el ? E depasit comunistul.Tu sa fii tare-n scoica.
Hai va las noapte cu scantei.
PARTENERDEVIS
Postat pe 14 Iunie 2012 20:32
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:30:28
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:27:00
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:24:00
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:19:25
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:15:14
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie.

Bine ai venit acasa.Ai grija ca dau peste tine.;Abia astept momentul.

hmmm, multumesc? cum sa dai peste mine? adica ce-s eu
Vreau sa te vaz cum arati dupa pledul ala de la avatar.Sa vad tot tare-n gura esti si de aproape ?

numai visatori pe aici....

Bine .IASI tu afara. VEI VEDEA.
Si acum va las ca trebuie sa merg sa pun curse.



La epuroi?????
MissRainbow
Postat pe 14 Iunie 2012 20:32
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:30:28
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:27:00
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:24:00
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:19:25
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:15:14
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie.

Bine ai venit acasa.Ai grija ca dau peste tine.;Abia astept momentul.

hmmm, multumesc? cum sa dai peste mine? adica ce-s eu
Vreau sa te vaz cum arati dupa pledul ala de la avatar.Sa vad tot tare-n gura esti si de aproape ?

numai visatori pe aici....

Bine .IASI tu afara. VEI VEDEA.
Si acum va las ca trebuie sa merg sa pun curse.

mai bine pui capcane...daca tot te dai rotund
muza_ta
Postat pe 14 Iunie 2012 20:32
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:32:29
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:28:46
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:26:05
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:23:32
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:21:36
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:20:15
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:15:34
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie.



Ce impachetezi,Muza???????????

un album foto mare mareee :) mare cat inima mea merge?



Merge,dar cu cine?????????????Inelu',unde este??

ioi ce inel iar visezi mai mult ca mine
Clanta e la usa dar daca tu asa vrei fie.Ca la coasa o sa-i dau

mie tata mi-a zis sa fiu tare-n clanta, nu in gura

Fiti-ar tactu .Ce stie el ? E depasit comunistul.Tu sa fii tare-n scoica.
Hai va las noapte cu scantei.



La "380",Partenerule!!!!!
MissRainbow
Postat pe 14 Iunie 2012 20:33
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:32:29
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:28:46
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:26:05
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:23:32
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:21:36
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:20:15
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:15:34
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie.



Ce impachetezi,Muza???????????

un album foto mare mareee :) mare cat inima mea merge?



Merge,dar cu cine?????????????Inelu',unde este??

ioi ce inel iar visezi mai mult ca mine
Clanta e la usa dar daca tu asa vrei fie.Ca la coasa o sa-i dau

mie tata mi-a zis sa fiu tare-n clanta, nu in gura

Fiti-ar tactu .Ce stie el ? E depasit comunistul.Tu sa fii tare-n scoica.
Hai va las noapte cu scantei.

ce stie tata? pai aici stie mama sa te lamureasca dar nu cred ca este interesata
muza_ta
Postat pe 14 Iunie 2012 20:33
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:33:41
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:32:29
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:28:46
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:26:05
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:23:32
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:21:36
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:20:15
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:15:34
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie.



Ce impachetezi,Muza???????????

un album foto mare mareee :) mare cat inima mea merge?



Merge,dar cu cine?????????????Inelu',unde este??

ioi ce inel iar visezi mai mult ca mine
Clanta e la usa dar daca tu asa vrei fie.Ca la coasa o sa-i dau

mie tata mi-a zis sa fiu tare-n clanta, nu in gura

Fiti-ar tactu .Ce stie el ? E depasit comunistul.Tu sa fii tare-n scoica.
Hai va las noapte cu scantei.

ce stie tata? pai aici stie mama sa te lamureasca dar nu cred ca este interesata



Ce zice,ce zice???Il fac "KO" imediat!!!!
MissRainbow
Postat pe 14 Iunie 2012 20:37
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:32:48
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:30:28
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:27:00
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:24:00
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:19:25
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:15:14
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie.

Bine ai venit acasa.Ai grija ca dau peste tine.;Abia astept momentul.

hmmm, multumesc? cum sa dai peste mine? adica ce-s eu
Vreau sa te vaz cum arati dupa pledul ala de la avatar.Sa vad tot tare-n gura esti si de aproape ?

numai visatori pe aici....

Bine .IASI tu afara. VEI VEDEA.
Si acum va las ca trebuie sa merg sa pun curse.

mai bine pui capcane...daca tot te dai rotund

Caprioaro ai grija pe unde pui bulansul sa nu strivesti becusorul
PARTENERDEVIS
Postat pe 14 Iunie 2012 20:39
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:39:00
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:32:48
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:30:28
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:27:00
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:24:00
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:19:25
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:15:14
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie.

Bine ai venit acasa.Ai grija ca dau peste tine.;Abia astept momentul.

hmmm, multumesc? cum sa dai peste mine? adica ce-s eu
Vreau sa te vaz cum arati dupa pledul ala de la avatar.Sa vad tot tare-n gura esti si de aproape ?

numai visatori pe aici....

Bine .IASI tu afara. VEI VEDEA.
Si acum va las ca trebuie sa merg sa pun curse.

mai bine pui capcane...daca tot te dai rotund

Caprioaro ai grija pe unde pui bulansul sa nu strivesti becusorul

@bulanasul
PARTENERDEVIS
Postat pe 14 Iunie 2012 20:39
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:33:41
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:32:29
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:28:46
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:26:05
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:23:32
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:21:36
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:20:15
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:15:34
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie.



Ce impachetezi,Muza???????????

un album foto mare mareee :) mare cat inima mea merge?



Merge,dar cu cine?????????????Inelu',unde este??

ioi ce inel iar visezi mai mult ca mine
Clanta e la usa dar daca tu asa vrei fie.Ca la coasa o sa-i dau

mie tata mi-a zis sa fiu tare-n clanta, nu in gura

Fiti-ar tactu .Ce stie el ? E depasit comunistul.Tu sa fii tare-n scoica.
Hai va las noapte cu scantei.

ce stie tata? pai aici stie mama sa te lamureasca dar nu cred ca este interesata

Sigur nici eu.Dar nici dator nu raman
PARTENERDEVIS
Postat pe 14 Iunie 2012 20:40
????? ramai cum vrei tu!
muza_ta
Postat pe 14 Iunie 2012 21:01
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:37:39
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:33:41
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:32:29
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:28:46
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:26:05
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:23:32
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:21:36
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:20:15
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:15:34
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie.



Ce impachetezi,Muza???????????

un album foto mare mareee :) mare cat inima mea merge?



Merge,dar cu cine?????????????Inelu',unde este??

ioi ce inel iar visezi mai mult ca mine
Clanta e la usa dar daca tu asa vrei fie.Ca la coasa o sa-i dau

mie tata mi-a zis sa fiu tare-n clanta, nu in gura

Fiti-ar tactu .Ce stie el ? E depasit comunistul.Tu sa fii tare-n scoica.
Hai va las noapte cu scantei.

ce stie tata? pai aici stie mama sa te lamureasca dar nu cred ca este interesata



Ce zice,ce zice???Il fac "KO" imediat!!!!

stai mami linistita, il am la degetul mic
muza_ta
Postat pe 14 Iunie 2012 21:01
[quote name='muza_ta' date='2012-06-14 21:01:59'


stai mami linistita, il am la degetul mic [/quote]


Un ajutor matern,,nu strica,fata mea!!!
MissRainbow
Postat pe 14 Iunie 2012 21:04
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 21:04:28[quote name='muza_ta' date='2012-06-14 21:01:59'


stai mami linistita, il am la degetul mic



Un ajutor matern,,nu strica,fata mea!!! [/quote]
pai replica aia cu "tata mi-a zis" e pt ca asa-mi place mie sa zic si pt ca da, ma laud cu tata, vrei sa incep sa ma laud si cu mama? urato! mama mi-a zis sa fiu cuminte numai ca pe ea nu prea o ascult tot aia cu tata e replica mea preferata
muza_ta
Postat pe 14 Iunie 2012 21:07
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 21:07:23
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 21:04:28[quote name='muza_ta' date='2012-06-14 21:01:59'


stai mami linistita, il am la degetul mic



Un ajutor matern,,nu strica,fata mea!!!

pai replica aia cu "tata mi-a zis" e pt ca asa-mi place mie sa zic si pt ca da, ma laud cu tata, vrei sa incep sa ma laud si cu mama? urato! mama mi-a zis sa fiu cuminte numai ca pe ea nu prea o ascult tot aia cu tata e replica mea preferata [/quote]


Pai,vaz ca esti tare-n clanta,,nu trebe sa mai asculti si de muma-ta!!!
MissRainbow
Postat pe 14 Iunie 2012 21:10
nu, multumesc mie-mi place tare-n clanta
muza_ta
Postat pe 14 Iunie 2012 21:12
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 21:12:18nu, multumesc mie-mi place tare-n clanta



Exact asta am spus,fata mea!!!!
MissRainbow
Postat pe 14 Iunie 2012 21:14
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 21:14:06
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 21:12:18nu, multumesc mie-mi place tare-n clanta



Exact asta am spus,fata mea!!!!

scuzati mi-e foame, ma duc sa pap
muza_ta
Postat pe 14 Iunie 2012 21:16
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 21:12:18nu, multumesc mie-mi place tare-n clanta


ce faceti mademoazelelor?
kudika_6668
Postat pe 14 Iunie 2012 21:16
Buna dimineata,doamnelor si domnilor!!! Este Vineri,se apropie weekendul,fie ca aceasta zi sa va umple de bucurie!!! Se anunta o zi cu soare si soare sa aveti pe chipuri si seninul sa va imbrace sufletele in Albastru de curcubeu!!!! Dragi doamne si domni,,,impletiti-va gandurile cu sperante de mai bine,,puneti in faptele voastre,daruire si bunatate,,,iubirile sa le imbratisati cu sinceritatea inimilor domniilor voastre!!! O zi de vis,,clipe in culoarea purpurei,,impliniri spre multumirea voastra!! Sa aveti spor la treaba,,sa va regasiti in fiecare gest de marinimie si sa parcurgeti ziua de astazi,,,razand din toata inima!!!



Pap saleuri,sorb din cafeluta cu frisca si va scriu aceste randuri din toata inima!! Dragii mei,,,iubirile nu se viseaza,ci se traiesc cu toata fiinta!!! Din ea ne nastem,,in ea traim si cu ea,la brat,,ne savarsim destinele,,,pana la finalul sortit de Divinitate!! Fie ca aceasta zi sa o traiti numai iubind!!! Sa fiti binecuvantati cu ea si in ea!!!
MissRainbow
Postat pe 15 Iunie 2012 07:23
buna dimineata!
muza_ta
Postat pe 15 Iunie 2012 07:36
De la: muza_ta, la data 2012-06-15 07:36:27buna dimineata!



Ha? Muza,ce ai patit,,parca te-am lasat dormind ca un pui in gaoace,fata mea???????? Buna dimineata sa fie si la tine,,spor la treaba si sa-mi prezinti rezultatele,da???
MissRainbow
Postat pe 15 Iunie 2012 07:45
De la: MissRainbow, la data 2012-06-15 07:45:21
De la: muza_ta, la data 2012-06-15 07:36:27buna dimineata!



Ha? Muza,ce ai patit,,parca te-am lasat dormind ca un pui in gaoace,fata mea???????? Buna dimineata sa fie si la tine,,spor la treaba si sa-mi prezinti rezultatele,da???

o viata am si pe aia o dorm?
sa traiti sefa!
muza_ta
Postat pe 15 Iunie 2012 07:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Topic nou 507 De la: kudika_988778 3 Mai 2016 21:13
Casa de Productie Electro Star tel:0722.410.597 5 De la: inocica 23 Septembrie 2008 12:20
Dependenta de partener! 17 De la: Cassey 14 Mai 2009 21:42
PT CONSTANTENI....Care stie ce se construieste pe Traian? 31 De la: dana21m2004 19 August 2009 23:05
Nu stiu ce sa fac?! 72 De la: nico0025 16 Martie 2014 15:16