Mai multe
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:23:08De la: GHEISA_, la data 2012-06-14 20:21:01De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:19:43De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie. La fel si voua !!!
|
||
|
GHEISA_ Postat pe 14 Iunie 2012 20:25 |
||
|---|---|---|
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:23:32De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:21:36De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:20:15De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:15:34De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie. Normal,,doar trebe sa-mi vaz gineriliiiiiiii!!!Cu "enelu' " in dinti!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 14 Iunie 2012 20:25 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:23:32Clanta e la usa dar daca tu asa vrei fie.Ca la coasa o sa-i dauDe la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:21:36De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:20:15De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:15:34De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie.
|
||
|
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 14 Iunie 2012 20:26 |
||
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:24:00De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:19:25Vreau sa te vaz cum arati dupa pledul alaDe la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:15:14De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie. numai visatori pe aici....
|
||
|
muza_ta Postat pe 14 Iunie 2012 20:27 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:25:29De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:23:32De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:21:36De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:20:15De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:15:34De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie. lasa mami ca are el timp si de enel...nu-l pune pe fuga
|
||
|
muza_ta Postat pe 14 Iunie 2012 20:28 |
||
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:26:05De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:23:32Clanta e la usa dar daca tu asa vrei fie.Ca la coasa o sa-i dauDe la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:21:36De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:20:15De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:15:34De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie. mie tata mi-a zis sa fiu tare-n clanta, nu in gura
|
||
|
muza_ta Postat pe 14 Iunie 2012 20:28 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:27:00De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:24:00De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:19:25Vreau sa te vaz cum arati dupa pledul alaDe la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:15:14De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie. Bine .IASI tu afara. VEI VEDEA. Si acum va las ca trebuie sa merg sa pun curse.
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 14 Iunie 2012 20:30 |
||
|
[quote name='muza_ta' date='2012-06-14 20:28:05' > lasa mami ca are el timp si de enel...nu-l pune pe fuga [/quote]Stiu ca are timp,doar vrusei sa-l "spariu" o tara!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 14 Iunie 2012 20:31 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:28:46De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:26:05De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:23:32Clanta e la usa dar daca tu asa vrei fie.Ca la coasa o sa-i dauDe la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:21:36De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:20:15De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:15:34De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie. Fiti-ar tactu .Ce stie el ? E depasit comunistul.Tu sa fii tare-n scoica. Hai va las noapte cu scantei.
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 14 Iunie 2012 20:32 |
||
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:30:28De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:27:00De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:24:00De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:19:25Vreau sa te vaz cum arati dupa pledul alaDe la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:15:14De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie. La epuroi?????
|
||
|
MissRainbow Postat pe 14 Iunie 2012 20:32 |
||
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:30:28De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:27:00De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:24:00De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:19:25Vreau sa te vaz cum arati dupa pledul alaDe la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:15:14De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie. mai bine pui capcane...daca tot te dai rotund
|
||
|
muza_ta Postat pe 14 Iunie 2012 20:32 |
||
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:32:29De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:28:46De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:26:05De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:23:32Clanta e la usa dar daca tu asa vrei fie.Ca la coasa o sa-i dauDe la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:21:36De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:20:15De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:15:34De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie. La "380",Partenerule!!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 14 Iunie 2012 20:33 |
||
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:32:29De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:28:46De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:26:05De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:23:32Clanta e la usa dar daca tu asa vrei fie.Ca la coasa o sa-i dauDe la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:21:36De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:20:15De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:15:34De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie. ce stie tata? pai aici stie mama sa te lamureasca dar nu cred ca este interesata
|
||
|
muza_ta Postat pe 14 Iunie 2012 20:33 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:33:41De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:32:29De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:28:46De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:26:05De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:23:32Clanta e la usa dar daca tu asa vrei fie.Ca la coasa o sa-i dauDe la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:21:36De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:20:15De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:15:34De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie. Ce zice,ce zice???Il fac "KO" imediat!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 14 Iunie 2012 20:37 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:32:48De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:30:28De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:27:00De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:24:00De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:19:25Vreau sa te vaz cum arati dupa pledul alaDe la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:15:14De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie. Caprioaro ai grija pe unde pui bulansul sa nu strivesti becusorul
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 14 Iunie 2012 20:39 |
||
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:39:00De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:32:48De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:30:28De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:27:00De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:24:00De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:19:25Vreau sa te vaz cum arati dupa pledul alaDe la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:15:14De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie. @bulanasul
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 14 Iunie 2012 20:39 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:33:41De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:32:29De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:28:46De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:26:05De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:23:32Clanta e la usa dar daca tu asa vrei fie.Ca la coasa o sa-i dauDe la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:21:36De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:20:15De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:15:34De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie. Sigur nici eu.Dar nici dator nu raman
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 14 Iunie 2012 20:40 |
||
????? ramai cum vrei tu!
|
||
|
muza_ta Postat pe 14 Iunie 2012 21:01 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:37:39De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:33:41De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:32:29De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:28:46De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-06-14 20:26:05De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:23:32Clanta e la usa dar daca tu asa vrei fie.Ca la coasa o sa-i dauDe la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:21:36De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:20:15De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 20:15:34De la: muza_ta, la data 2012-06-14 20:13:49impachetez cadoaie. stai mami linistita, il am la degetul mic
|
||
|
muza_ta Postat pe 14 Iunie 2012 21:01 |
||
|
[quote name='muza_ta' date='2012-06-14 21:01:59' stai mami linistita, il am la degetul mic [/quote]Un ajutor matern,,nu strica,fata mea!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 14 Iunie 2012 21:04 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 21:04:28[quote name='muza_ta' date='2012-06-14 21:01:59' Un ajutor matern,,nu strica,fata mea!!! [/quote] pai replica aia cu "tata mi-a zis" e pt ca asa-mi place mie sa zic si pt ca da, ma laud cu tata, vrei sa incep sa ma laud si cu mama? urato! mama mi-a zis sa fiu cuminte numai ca pe ea nu prea o ascult tot aia cu tata e replica mea preferata
|
||
|
muza_ta Postat pe 14 Iunie 2012 21:07 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 21:07:23De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 21:04:28[quote name='muza_ta' date='2012-06-14 21:01:59' pai replica aia cu "tata mi-a zis" e pt ca asa-mi place mie sa zic si pt ca da, ma laud cu tata, vrei sa incep sa ma laud si cu mama? urato! mama mi-a zis sa fiu cuminte numai ca pe ea nu prea o ascult tot aia cu tata e replica mea preferata [/quote] Pai,vaz ca esti tare-n clanta,,nu trebe sa mai asculti si de muma-ta!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 14 Iunie 2012 21:10 |
||
nu, multumesc mie-mi place tare-n clanta
|
||
|
muza_ta Postat pe 14 Iunie 2012 21:12 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 21:12:18nu, multumesc Exact asta am spus,fata mea!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 14 Iunie 2012 21:14 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-14 21:14:06De la: muza_ta, la data 2012-06-14 21:12:18nu, multumesc scuzati mi-e foame, ma duc sa pap
|
||
|
muza_ta Postat pe 14 Iunie 2012 21:16 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-14 21:12:18nu, multumesc ce faceti mademoazelelor?
|
||
|
kudika_6668 Postat pe 14 Iunie 2012 21:16 |
||
Buna dimineata,doamnelor si domnilor!!! Este Vineri,se apropie weekendul,fie ca aceasta zi sa va umple de bucurie!!! Se anunta o zi cu soare si soare sa aveti pe chipuri si seninul sa va imbrace sufletele in Albastru de curcubeu!!!! Dragi doamne si domni,,,impletiti-va gandurile cu sperante de mai bine,,puneti in faptele voastre,daruire si bunatate,,,iubirile sa le imbratisati cu sinceritatea inimilor domniilor voastre!!! O zi de vis,,clipe in culoarea purpurei,,impliniri spre multumirea voastra!! Sa aveti spor la treaba,,sa va regasiti in fiecare gest de marinimie si sa parcurgeti ziua de astazi,,,razand din toata inima!!! Pap saleuri,sorb din cafeluta cu frisca si va scriu aceste randuri din toata inima!! Dragii mei,,,iubirile nu se viseaza,ci se traiesc cu toata fiinta!!! Din ea ne nastem,,in ea traim si cu ea,la brat,,ne savarsim destinele,,,pana la finalul sortit de Divinitate!! Fie ca aceasta zi sa o traiti numai iubind!!! Sa fiti binecuvantati cu ea si in ea!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 15 Iunie 2012 07:23 |
||
buna dimineata!
|
||
|
muza_ta Postat pe 15 Iunie 2012 07:36 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-15 07:36:27buna dimineata! Ha? Muza,ce ai patit,,parca te-am lasat dormind ca un pui in gaoace,fata mea???????? Buna dimineata sa fie si la tine,,spor la treaba si sa-mi prezinti rezultatele,da???
|
||
|
MissRainbow Postat pe 15 Iunie 2012 07:45 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-15 07:45:21De la: muza_ta, la data 2012-06-15 07:36:27buna dimineata! o viata am si pe aia o dorm? sa traiti sefa!
|
||
|
muza_ta Postat pe 15 Iunie 2012 07:49 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Topic nou | 507 | De la: kudika_988778 3 Mai 2016 21:13 |
| Casa de Productie Electro Star tel:0722.410.597 | 5 | De la: inocica 23 Septembrie 2008 12:20 |
| Dependenta de partener! | 17 | De la: Cassey 14 Mai 2009 21:42 |
|
|
||
| PT CONSTANTENI....Care stie ce se construieste pe Traian? | 31 | De la: dana21m2004 19 August 2009 23:05 |
| Nu stiu ce sa fac?! | 72 | De la: nico0025 16 Martie 2014 15:16 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.