Mai multe
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14 Siiiiiit,NU DERANJA!!! hai mai bine sa mergrm la etaj!!!
|
||
|
Titanika Postat pe 19 Iunie 2012 00:27 |
||
|---|---|---|
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:27:30multumesc fain,dar ce faci TU?De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14
|
||
|
criszoe Postat pe 19 Iunie 2012 00:28 |
||
De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58Ce etaj,care etaj,unde ii etajul???De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14
|
||
|
|
||
|
criszoe Postat pe 19 Iunie 2012 00:29 |
||
De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14 gata...gata...nu deranjez...hai la etaj...si...nu mai da si tu din casa...ca ce fac copchii...
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 19 Iunie 2012 00:30 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-06-18 21:11:42iubire? stii tu...unde...nu mai intreba...asa-n gura mare...
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 19 Iunie 2012 00:31 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:30:24De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14
|
||
|
criszoe Postat pe 19 Iunie 2012 00:32 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:31:52hmm...De la: muza_ta, la data 2012-06-18 21:11:42iubire? ....lasa asa...no coment...NOAPTE BUNA
|
||
|
criszoe Postat pe 19 Iunie 2012 00:35 |
||
NOAPTE BUNA VA DORESC SI PURECI SA VA SARUTE.
|
||
|
criszoe Postat pe 19 Iunie 2012 00:35 |
||
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:32:11De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:30:24De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14 ....bun venit...sau...noapte buna...daca ma parasesti...ca yo...tre` sa shed...treaz...
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 19 Iunie 2012 00:39 |
||
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:29:24De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58Ce etaj,care etaj,unde ii etajul???De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14 vai mamica tu esti somnambula,iti lua mintile handralau aista hai ca dimineata ma trezesc la 6!!! LA NANIIII
|
||
|
Titanika Postat pe 19 Iunie 2012 00:44 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:39:37eu nu trebe sa stau ''treaz''De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:32:11De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:30:24De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14 deci cum am constatat ca patul ma strica prin urmare si normal trebe sa ma conformez si ca constatare iti doresc sa stai treaz atat cat trebe si O NOAPTE USOARA.baci
|
||
|
criszoe Postat pe 19 Iunie 2012 00:46 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:39:37De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:32:11De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:30:24De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14 Schimbasi locu de munca ca sa ai timp de fete vai,vai vai,numai mama sa nu fi Sa-ti dea Dzeu numai fete si sa-ti cumperi o sa vezi ce ghine ti-o fi
|
||
|
Titanika Postat pe 19 Iunie 2012 00:49 |
||
De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:44:12De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:29:24De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58Ce etaj,care etaj,unde ii etajul???De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14 Pe la cuiburi se aduna,iaca aici si pasarele eu va zic acum si voua...NOAPTE BUNA
|
||
|
criszoe Postat pe 19 Iunie 2012 00:49 |
||
doamnelor... ...ce sa fac?...daca n-am invatzat carte...amu`...iaca...tre sa muncesc... ....apai...si asa...si iaca tot nu-i ghini....ca ma apostrofeaza lumea...cica ...umblu dapa fete...
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 19 Iunie 2012 00:51 |
||
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:46:17De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:39:37eu nu trebe sa stau ''treaz''De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:32:11De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:30:24De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14 multzam...si...daca zici ca...te strica...patu`...asa o fi...eu n-am de unde sa stiu...
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 19 Iunie 2012 00:53 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:53:06dapDe la: criszoe, la data 2012-06-19 00:46:17De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:39:37eu nu trebe sa stau ''treaz''De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:32:11De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:30:24De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14 daca ai observat si tu ca ma ''strica''ii clar ca ma STRIGA si musai sa merg la somn numai bine si ai grija de tine.un bacio per ti
|
||
|
criszoe Postat pe 19 Iunie 2012 00:58 |
||
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:49:19De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:44:12De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:29:24De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58Ce etaj,care etaj,unde ii etajul???De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14 c e v a....imi caaaantaaaa,soooooomn usoooooor,pa-sa-re-leeee............... aaaaaaaaaaaaaadiiiiiioooooooooo coooopiiiiiiii,peee maaaaaaaiiiineeeeeeeeeee!!!
|
||
|
Titanika Postat pe 19 Iunie 2012 01:01 |
||
De la: Titanika, la data 2012-06-19 01:01:09noapte buna si vise dulciDe la: criszoe, la data 2012-06-19 00:49:19De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:44:12De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:29:24De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58Ce etaj,care etaj,unde ii etajul???De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14 ps...in ritmul asta se face dimineata si noi tot .... NOAPTE BUNA ZICEM ,DAR GATA...
|
||
|
criszoe Postat pe 19 Iunie 2012 01:03 |
||
eu acum chiar ma retrag...NOAPTE BUNA
|
||
|
criszoe Postat pe 19 Iunie 2012 01:03 |
||
noapte buna...doamnelor... ....si yo...cu cine mai shed da vorba?
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 19 Iunie 2012 01:06 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 01:06:46noapte buna...doamnelor... sunt aiiiici!!!
|
||
|
___906 Postat pe 19 Iunie 2012 01:28 |
||
da?....si...de ce stai dapa draperii?....nu cumva..... ??????
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 19 Iunie 2012 01:33 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 01:33:59da?....si...de ce stai dapa draperii?....nu cumva..... ... ,nu cumva,.. ce?????????????
|
||
|
___906 Postat pe 19 Iunie 2012 01:41 |
||
nu cumva.... ....fumati p`acolo?
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 19 Iunie 2012 01:45 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 01:45:10nu cumva.... tocmai am stins-o... dar de unde stiai...?
|
||
|
___906 Postat pe 19 Iunie 2012 01:48 |
||
ahaaaaaaaaa..........deci...pa la....sani...umblati...
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 19 Iunie 2012 01:49 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 01:49:05ahaaaaaaaaa..........deci...pa la....sani...umblati... ma cam strange sutienu...
|
||
|
___906 Postat pe 19 Iunie 2012 01:52 |
||
ia uita-te-n calendar...vezi...nu cumva..........??????
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 19 Iunie 2012 01:53 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 01:53:28ia uita-te-n calendar...vezi...nu cumva..........?????? nuuuu... numai ce... ...mai e timp...
|
||
|
___906 Postat pe 19 Iunie 2012 01:55 |
||
mai e...pana dimi`...asa-i?
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 19 Iunie 2012 01:57 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Asigura implanturile mamare biletul spre fericire sau drumul sigur spre suferinta? Tu ce crezi? Ti-ai asuma riscurile unei astfel de operatii estetice? Merita? Chiar nu exista Paradis fara sani siliconati ? | 9 | De la: FAT___FRUMOS 1 Februarie 2015 14:52 |
| Ți se scoal� numai c�nd.... | 8 | De la: feeria_de_primavara 21 Ianuarie 2012 06:26 |
| CONCURSUL PT MARIREA SANILOR | 252 | De la: allyflex 21 Februarie 2009 11:12 |
|
|
||
| Schimbare username forum | 66 | De la: kudika_11826 15 Iulie 2012 17:51 |
| vise | 8 | De la: dragalasa_g 14 Iulie 2012 16:41 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.