Setari Cookie-uri

Ce faci in acest moment!?

De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14


am revenit



Siiiiiit,NU DERANJA!!! hai mai bine sa mergrm la etaj!!!
Titanika
Postat pe 19 Iunie 2012 00:27
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:27:30
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14


am revenit






bine ai revenit....
multumesc fain,dar ce faci TU?
criszoe
Postat pe 19 Iunie 2012 00:28
De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14


am revenit



Siiiiiit,NU DERANJA!!! hai mai bine sa mergrm la etaj!!!
Ce etaj,care etaj,unde ii etajul???
criszoe
Postat pe 19 Iunie 2012 00:29
De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14


am revenit



Siiiiiit,NU DERANJA!!! hai mai bine sa mergrm la etaj!!!






gata...gata...nu deranjez...hai la etaj...si...nu mai da si tu din casa...ca ce fac copchii...
eu_ovidiu
Postat pe 19 Iunie 2012 00:30
De la: muza_ta, la data 2012-06-18 21:11:42iubire? unde, unde?






stii tu...unde...nu mai intreba...asa-n gura mare...
eu_ovidiu
Postat pe 19 Iunie 2012 00:31
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:30:24
De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14


am revenit



Siiiiiit,NU DERANJA!!! hai mai bine sa mergrm la etaj!!!






gata...gata...nu deranjez...hai la etaj...si...nu mai da si tu din casa...ca ce fac copchii...
criszoe
Postat pe 19 Iunie 2012 00:32
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:31:52
De la: muza_ta, la data 2012-06-18 21:11:42iubire? unde, unde?






stii tu...unde...nu mai intreba...asa-n gura mare...
hmm... ....lasa asa...no coment...NOAPTE BUNA
criszoe
Postat pe 19 Iunie 2012 00:35
NOAPTE BUNA VA DORESC SI PURECI SA VA SARUTE.
criszoe
Postat pe 19 Iunie 2012 00:35
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:32:11
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:30:24
De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14


am revenit



Siiiiiit,NU DERANJA!!! hai mai bine sa mergrm la etaj!!!






gata...gata...nu deranjez...hai la etaj...si...nu mai da si tu din casa...ca ce fac copchii...





....bun venit...sau...noapte buna...daca ma parasesti...ca yo...tre` sa shed...treaz...
eu_ovidiu
Postat pe 19 Iunie 2012 00:39
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:29:24
De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14


am revenit



Siiiiiit,NU DERANJA!!! hai mai bine sa mergrm la etaj!!!
Ce etaj,care etaj,unde ii etajul???


vai mamica tu esti somnambula,iti lua mintile handralau aista hai ca dimineata ma trezesc la 6!!! LA NANIIII
Titanika
Postat pe 19 Iunie 2012 00:44
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:39:37
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:32:11
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:30:24
De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14


am revenit



Siiiiiit,NU DERANJA!!! hai mai bine sa mergrm la etaj!!!






gata...gata...nu deranjez...hai la etaj...si...nu mai da si tu din casa...ca ce fac copchii...





....bun venit...sau...noapte buna...daca ma parasesti...ca yo...tre` sa shed...treaz...
eu nu trebe sa stau ''treaz'' deci cum am constatat ca patul ma strica prin urmare si normal trebe sa ma conformez si ca constatare iti doresc sa stai treaz atat cat trebe si O NOAPTE USOARA.baci
criszoe
Postat pe 19 Iunie 2012 00:46
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:39:37
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:32:11
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:30:24
De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14


am revenit



Siiiiiit,NU DERANJA!!! hai mai bine sa mergrm la etaj!!!






gata...gata...nu deranjez...hai la etaj...si...nu mai da si tu din casa...ca ce fac copchii...





....bun venit...sau...noapte buna...daca ma parasesti...ca yo...tre` sa shed...treaz...


Schimbasi locu de munca ca sa ai timp de fete vai,vai vai,numai mama sa nu fi
Sa-ti dea Dzeu numai fete si sa-ti cumperi o sa vezi ce ghine ti-o fi
Titanika
Postat pe 19 Iunie 2012 00:49
De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:44:12
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:29:24
De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14


am revenit



Siiiiiit,NU DERANJA!!! hai mai bine sa mergrm la etaj!!!
Ce etaj,care etaj,unde ii etajul???


vai mamica tu esti somnambula,iti lua mintile handralau aista hai ca dimineata ma trezesc la 6!!! LA NANIIII


Pe la cuiburi se aduna,iaca aici si pasarele eu va zic acum si voua...NOAPTE BUNA
criszoe
Postat pe 19 Iunie 2012 00:49
doamnelor... ...ce sa fac?...daca n-am invatzat carte...amu`...iaca...tre sa muncesc... ....
apai...si asa...si iaca tot nu-i ghini....ca ma apostrofeaza lumea...cica ...umblu dapa fete...
eu_ovidiu
Postat pe 19 Iunie 2012 00:51
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:46:17
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:39:37
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:32:11
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:30:24
De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14


am revenit



Siiiiiit,NU DERANJA!!! hai mai bine sa mergrm la etaj!!!






gata...gata...nu deranjez...hai la etaj...si...nu mai da si tu din casa...ca ce fac copchii...





....bun venit...sau...noapte buna...daca ma parasesti...ca yo...tre` sa shed...treaz...
eu nu trebe sa stau ''treaz'' deci cum am constatat ca patul ma strica prin urmare si normal trebe sa ma conformez si ca constatare iti doresc sa stai treaz atat cat trebe si O NOAPTE USOARA.baci




multzam...si...daca zici ca...te strica...patu`...asa o fi...eu n-am de unde sa stiu...
eu_ovidiu
Postat pe 19 Iunie 2012 00:53
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:53:06
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:46:17
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:39:37
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:32:11
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 00:30:24
De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14


am revenit



Siiiiiit,NU DERANJA!!! hai mai bine sa mergrm la etaj!!!






gata...gata...nu deranjez...hai la etaj...si...nu mai da si tu din casa...ca ce fac copchii...





....bun venit...sau...noapte buna...daca ma parasesti...ca yo...tre` sa shed...treaz...
eu nu trebe sa stau ''treaz'' deci cum am constatat ca patul ma strica prin urmare si normal trebe sa ma conformez si ca constatare iti doresc sa stai treaz atat cat trebe si O NOAPTE USOARA.baci




multzam...si...daca zici ca...te strica...patu`...asa o fi...eu n-am de unde sa stiu...
dap daca ai observat si tu ca ma ''strica''ii clar ca ma STRIGA si musai sa merg la somn numai bine si ai grija de tine.

un bacio per ti
criszoe
Postat pe 19 Iunie 2012 00:58
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:49:19
De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:44:12
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:29:24
De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14


am revenit



Siiiiiit,NU DERANJA!!! hai mai bine sa mergrm la etaj!!!
Ce etaj,care etaj,unde ii etajul???


vai mamica tu esti somnambula,iti lua mintile handralau aista hai ca dimineata ma trezesc la 6!!! LA NANIIII


Pe la cuiburi se aduna,iaca aici si pasarele eu va zic acum si voua...NOAPTE BUNA



c e v a....imi caaaantaaaa,soooooomn usoooooor,pa-sa-re-leeee............... aaaaaaaaaaaaaadiiiiiioooooooooo coooopiiiiiiii,peee maaaaaaaiiiineeeeeeeeeee!!!
Titanika
Postat pe 19 Iunie 2012 01:01
De la: Titanika, la data 2012-06-19 01:01:09
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:49:19
De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:44:12
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:29:24
De la: Titanika, la data 2012-06-19 00:27:58
De la: criszoe, la data 2012-06-19 00:22:14


am revenit



Siiiiiit,NU DERANJA!!! hai mai bine sa mergrm la etaj!!!
Ce etaj,care etaj,unde ii etajul???


vai mamica tu esti somnambula,iti lua mintile handralau aista hai ca dimineata ma trezesc la 6!!! LA NANIIII


Pe la cuiburi se aduna,iaca aici si pasarele eu va zic acum si voua...NOAPTE BUNA



c e v a....imi caaaantaaaa,soooooomn usoooooor,pa-sa-re-leeee............... aaaaaaaaaaaaaadiiiiiioooooooooo coooopiiiiiiii,peee maaaaaaaiiiineeeeeeeeeee!!!
noapte buna si vise dulci











ps...in ritmul asta se face dimineata si noi tot .... NOAPTE BUNA ZICEM ,DAR GATA...
criszoe
Postat pe 19 Iunie 2012 01:03
eu acum chiar ma retrag...NOAPTE BUNA
criszoe
Postat pe 19 Iunie 2012 01:03
noapte buna...doamnelor... ....si yo...cu cine mai shed da vorba?
eu_ovidiu
Postat pe 19 Iunie 2012 01:06
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 01:06:46noapte buna...doamnelor... ....si yo...cu cine mai shed da vorba?

sunt aiiiici!!!
___906
Postat pe 19 Iunie 2012 01:28
da?....si...de ce stai dapa draperii?....nu cumva..... ??????
eu_ovidiu
Postat pe 19 Iunie 2012 01:33
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 01:33:59da?....si...de ce stai dapa draperii?....nu cumva..... ??????

... ,nu cumva,.. ce?????????????
___906
Postat pe 19 Iunie 2012 01:41
nu cumva.... ....fumati p`acolo?
eu_ovidiu
Postat pe 19 Iunie 2012 01:45
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 01:45:10nu cumva.... ....fumati p`acolo?

tocmai am stins-o...
dar de unde stiai...?
___906
Postat pe 19 Iunie 2012 01:48
ahaaaaaaaaa..........deci...pa la....sani...umblati...
eu_ovidiu
Postat pe 19 Iunie 2012 01:49
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 01:49:05ahaaaaaaaaa..........deci...pa la....sani...umblati...

ma cam strange sutienu...
___906
Postat pe 19 Iunie 2012 01:52
ia uita-te-n calendar...vezi...nu cumva..........??????
eu_ovidiu
Postat pe 19 Iunie 2012 01:53
De la: eu_ovidiu, la data 2012-06-19 01:53:28ia uita-te-n calendar...vezi...nu cumva..........??????

nuuuu... numai ce... ...mai e timp...
___906
Postat pe 19 Iunie 2012 01:55
mai e...pana dimi`...asa-i?
eu_ovidiu
Postat pe 19 Iunie 2012 01:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Asigura implanturile mamare biletul spre fericire sau drumul sigur spre suferinta? Tu ce crezi? Ti-ai asuma riscurile unei astfel de operatii estetice? Merita? Chiar nu exista Paradis fara sani siliconati ? 9 De la: FAT___FRUMOS 1 Februarie 2015 14:52
Ți se scoal� numai c�nd.... 8 De la: feeria_de_primavara 21 Ianuarie 2012 06:26
CONCURSUL PT MARIREA SANILOR 252 De la: allyflex 21 Februarie 2009 11:12
Schimbare username forum 66 De la: kudika_11826 15 Iulie 2012 17:51
vise 8 De la: dragalasa_g 14 Iulie 2012 16:41