Mai multe
Merci Ameli, pentru invitatie, dar abia pe 6 august intru in concediu....si deja am "ruta" bine stabilita!
|
||
|
rondina Postat pe 16 Iulie 2012 15:58 |
||
|---|---|---|
kissu ,e din ala care poti sa-i pui funtita? catelu
|
||
|
Ame_li Postat pe 16 Iulie 2012 15:59 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-16 15:58:28 oooo,pana pe 6 doar se indura al de sus si va da si voua ploaia mult asteptata
|
||
|
|
||
|
Ame_li Postat pe 16 Iulie 2012 16:01 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-16 16:01:35De la: rondina, la data 2012-07-16 15:58:28 Dap...asa speram si noi, cei greu paliti de canicula....
|
||
|
rondina Postat pe 16 Iulie 2012 16:08 |
||
buuuueeeeeeeiiiiiii pe 6 e ziua meaaaa ce-i galagia asta aici, ha? ia toata lumea la striptis da rondi o "tura de striptis"
|
||
|
muza_ta Postat pe 16 Iulie 2012 16:10 |
||
n-am cu cine sa ma joc
|
||
|
muza_ta Postat pe 16 Iulie 2012 16:23 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-16 16:10:07buuuueeeeeeeiiiiiii pe 6 e ziua meaaaa trebuie sa plec ,altfel m-as baga paaaaaaaa fetele
|
||
|
Ame_li Postat pe 16 Iulie 2012 16:24 |
||
O zi placuta, Ameli !
|
||
|
rondina Postat pe 16 Iulie 2012 16:26 |
||
ok byeeeeeee
|
||
|
muza_ta Postat pe 16 Iulie 2012 16:31 |
||
care este diferenta dintre bip si pib ?
|
||
|
kudika_11648 Postat pe 16 Iulie 2012 16:43 |
||
De la: kudika_11648, la data 2012-07-16 16:43:41care este diferenta dintre bip si pib ? ne pupam si noi azi?
|
||
|
muza_ta Postat pe 16 Iulie 2012 16:46 |
||
| nu | ||
|
kudika_11648 Postat pe 16 Iulie 2012 16:47 |
||
you broke my heart!
|
||
|
muza_ta Postat pe 16 Iulie 2012 16:50 |
||
De la: kudika_11648, la data 2012-07-16 16:43:41care este diferenta dintre bip si pib ? pib-ul este produsul intern brut, iar bip-ul este acela ce ti-l dau eu cand nu ma pupi. na tu ai vrut sa stii. |
||
|
muza_ta Postat pe 16 Iulie 2012 16:53 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-16 16:50:57 Numai din atata?!
|
||
|
rondina Postat pe 16 Iulie 2012 17:00 |
||
super glue...pentru orice fel de rupturi
|
||
|
kudika_11648 Postat pe 16 Iulie 2012 17:05 |
||
De la: kudika_11648, la data 2012-07-16 17:05:35super glue...pentru orice fel de rupturi Salut Ursule, cu ce te mai lauzi...in afara de super glue ala?!
|
||
|
rondina Postat pe 16 Iulie 2012 17:07 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-16 17:07:34mor...mor...de caldDe la: kudika_11648, la data 2012-07-16 17:05:35super glue...pentru orice fel de rupturi
|
||
|
kudika_11648 Postat pe 16 Iulie 2012 17:14 |
||
sugge-o tigane
|
||
|
kudika_11648 Postat pe 16 Iulie 2012 17:31 |
||
mulge-o pinguinule tiganesc
|
||
|
kudika_11648 Postat pe 16 Iulie 2012 17:39 |
||
Ma pregatesc sa pap ceva bun!
|
||
|
kudika_6837 Postat pe 16 Iulie 2012 17:41 |
||
De la: kudika_11379, la data 2012-07-16 17:43:10De la: kudika_6837, la data 2012-07-16 17:41:01Ma pregatesc sa pap ceva bun!sa fi sanatoasa,vz sa nu papi prostioare ca batel asta,lui ii place sa pape falusuri Iar aparusi ma pacaliciule sa stresezi mu*ierile?! |
||
|
_Zedd_ Postat pe 16 Iulie 2012 17:53 |
||
De la: kudika_11379, la data 2012-07-16 17:53:35si mai ridicate drk din genunchi nu ti ajunge cat ti am traso n bot lesinatule Sunteti geniali! Bine bine... dar acum care pe care...
|
||
|
_Zedd_ Postat pe 16 Iulie 2012 17:56 |
||
De la: kudika502750, la data 2012-07-16 17:53:44De la: kudika_11379, la data 2012-07-16 17:43:10De la: kudika_6837, la data 2012-07-16 17:41:01Ma pregatesc sa pap ceva bun!sa fi sanatoasa,vz sa nu papi prostioare ca batel asta,lui ii place sa pape falusuri Gym, vorbeste frumos cu ,,prietenul,, meu!!!
|
||
|
love_799 Postat pe 16 Iulie 2012 17:58 |
||
De la: love_799, la data 2012-07-16 17:58:57De la: kudika502750, la data 2012-07-16 17:53:44De la: kudika_11379, la data 2012-07-16 17:43:10De la: kudika_6837, la data 2012-07-16 17:41:01Ma pregatesc sa pap ceva bun!sa fi sanatoasa,vz sa nu papi prostioare ca batel asta,lui ii place sa pape falusuri Vai de tine si de el!
|
||
|
_Zedd_ Postat pe 16 Iulie 2012 18:01 |
||
Ploua in Bucuresti.... Yupiiiiiiiiii....yeeeeeeeiiii.... Sper sa o tina asa, toata noapteeeea !
|
||
|
rondina Postat pe 16 Iulie 2012 18:02 |
||
pinguinule tiganesc,ai baut si tu laturi din olita? ca esti cam palid la fata te-ai decolorat de la muls frare
|
||
|
kudika_11648 Postat pe 16 Iulie 2012 18:13 |
||
stai cu pirandele tale...Palmella si Emanuella...si pupa-le in kur tigane
|
||
|
kudika_11648 Postat pe 16 Iulie 2012 18:18 |
||
Hai sa va imprumut un ruj de la soramea... poate asa veti mai primii putina culoare... daca tot va plangeti ca sunteti palizi.
|
||
|
_Zedd_ Postat pe 16 Iulie 2012 18:18 |
||
De la: kudika502750, la data 2012-07-16 18:18:41Hai sa va imprumut un ruj de la soramea... poate asa veti mai primii putina culoare... daca tot va plangeti ca sunteti palizi.dupa ce te rujezi baga-l la pinguin in kur
|
||
|
kudika_11648 Postat pe 16 Iulie 2012 18:20 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Hey,Vrei un catel? | 1 | De la: zuraluca 8 Octombrie 2009 17:45 |
| Kudika va ureaza La multi ani! | 78 | De la: amigoss 8 Ianuarie 2010 23:18 |
| AI VOTAT AZI? | 2 | De la: yumalai 14 Iunie 2009 07:41 |
|
|
||
| anticonceptionale "harmonet " ? | 11 | De la: nicoleta4856 26 Mai 2009 19:21 |
| Fii tu insati | 13 | De la: -Dyna- 4 Martie 2015 12:50 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.