Setari Cookie-uri

podoaba capilara

Buna. Citesc de ceva vreme forumul dar nu am postat nimic pana acum pentru ca, in general, am gasit aici raspunsuri la multe din intrebarile mele legate de diverse subiecte. Acum insa am sa va rog sa ma ajutati cu cateva sfaturi. Am 20 de ani, arat bine si sunt si frumusica la fata ...in mare sunt multumita de aspectul meu, foarte multumita as spune. Singurul lucru care ma dezavantajeaza este parul. E rar, cu firul subtire si cretz si nu va spun cata munca am cu el sa stea cat de cat. Pe langa faptul ca imi cade in draci. Consider ca e un mare minus pentru mine faptul ca nu am un par frumos, normal macar. Am incercat fel de fel de solutii si sampoane dar fara rezultat iar pana la urma ajung din nou sa-l tund. De vopsit ma vopsesc cam o data pe an si intr-adevar folosesc placa si uscatorul de par dar nu foarte des. Ce tratamente cunoasteti? Ma puteti ajuta in vreun fel?
karlabruneta
Postat pe 18 Februarie 2009 23:01
De la: karlabruneta@yahoo.com, la data 2009-02-18 23:01:56Buna. Citesc de ceva vreme forumul dar nu am postat nimic pana acum pentru ca, in general, am gasit aici raspunsuri la multe din intrebarile mele legate de diverse subiecte. Acum insa am sa va rog sa ma ajutati cu cateva sfaturi. Am 20 de ani, arat bine si sunt si frumusica la fata ...in mare sunt multumita de aspectul meu, foarte multumita as spune. Singurul lucru care ma dezavantajeaza este parul. E rar, cu firul subtire si cretz si nu va spun cata munca am cu el sa stea cat de cat. Pe langa faptul ca imi cade in draci. Consider ca e un mare minus pentru mine faptul ca nu am un par frumos, normal macar. Am incercat fel de fel de solutii si sampoane dar fara rezultat iar pana la urma ajung din nou sa-l tund. De vopsit ma vopsesc cam o data pe an si intr-adevar folosesc placa si uscatorul de par dar nu foarte des. Ce tratamente cunoasteti? Ma puteti ajuta in vreun fel?



mai ca sa nu fiu rautacioasa(cum am fost toata ziua) iti zic k si parul meu este moale si rar si nu sta deloc,si pe deasupra mai e si foarte drept,nu am nevoie de placa,dar nu am volum si sta pleostit,macar tu il ai cret deci ai si volum poti sa iti iei un tratament pentru par uscat si daca ti l indrepti putin cu placa poate se aseaza mai bine...
iar problema cu caderea poate fi bazata pe stres,oboseala,deci nu ar fi indicat sa iti dai cu tot felul de chestii..mananca multe mere,si legume in general...:)
SweetHappyButterfly
Postat pe 18 Februarie 2009 23:12
Buna@! Asa avea si cumnata mea pana si-ainceput viata sexuala...dupaa inceput sa i se indeseasca. Poate este o chestie hormonala. Mama pentru a i se indesi parul freca pielea capului cu usturoi. si dimineata se spala pe cap. Chair a functionat la ea. Nu stiu ce sa zic...
aanalis
Postat pe 19 Februarie 2009 14:39
uite,eu zic sa il pui pe bigudiuri de scai,mai mari si vei rezolva problema.Odata ca-ti intinde firul de par si ii da si volum,plus de asta vei avea un fel de bucle mari care nu vor sta lipite de cap.Eu zic sa incerci.
matracucu
Postat pe 19 Februarie 2009 14:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pot sa ma vopsesc fara sa ma decolorez??? 4 De la: ralucutza852001 16 Octombrie 2013 19:59
Ondulator de par 8 De la: balrog 14 Martie 2011 14:27
Cum se obtin cele mai bune suvite? 12 De la: balrog 14 Martie 2011 15:11
vreau sa cumpar 2 perii rotative rowenta:una noua si una folosita 4 De la: kudika359267 29 Ianuarie 2011 00:30
petnru un par frumos 69 De la: balrog 14 Martie 2011 15:03