Setari Cookie-uri

dumnezeu a luat un suflet bun

11 februarie 2009 o zi trista ,mult prea trista,Dumnezeu a mai luat pe cineva.Adrian P nu mai este printre noi.inca nu ma pot obisnuii cu acest gand.Adrian a fost prima mea dragoste de adolescenta si chiar daca el niciodata nu a stiut ce simteam pentru el speram ca el sa imi fure primul meu sarut.Prea timida si retrasa am ramas cu iubirea mea platonica dar cu speranta ca intr-o zi el va simti ceva pentru mine.Dar timpul a trecut eu mi-am gasit jumatatea insa durerea pe care am simtit-o in momentul in care am aflat vestea ma coplesit.
A lasat in urma multa tristete si durere in sufletele tuturor care l-au cunoscut.Ma uit la o poza cu el cand avea 15 ani si nu pot sa nu plang si sa ma simt neputincioasa de ce trebuie sa ii ia dumnezeu pe cei tineri si fara de pacate cand pe lume sunt o gramada de criminali pedofili, violatori care stau linistiti si au viitorul inainte pe cand noi ce viitor avem fara Adrian, mama lui ce viitor mai are fara adrian....... va spun eu unul trist pentru ca nu o sa fie moment din viata ei sa nu se gandeasca la copilul ei .Sora lui probabil visa la nunta ca ei ca fiind cea mai fericita zi din viata ei dar fara Adrian ,oricat timp va trece ,ea va simti lipsa lui acolo langa ea .
Nu e zi de cand sa dus sa nu ma gandesc la el deci cand era in viata nu il mai vazusem de o gramada de timp .oricum toti stim ca de acolo de sus ne vegheaza cel mai frumos inger.
Adrian odihnestete in pace


p.s. iar pentru noi care am ramas sa ne luptam cu viata tineti minte viteza ucide viata are prioritate ,daca nu va pasa de voi macar ganditiva la durerea pe care ati putea sa o pricinuiti celor dragi voua.
dcn_ela
Postat pe 19 Februarie 2009 11:26
mikela_my
Postat pe 25 Februarie 2009 12:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tratament revolutionar anticelulita 4 De la: kudika_35991 22 Iulie 2013 20:27
Vand LEG MAGIC si SUPER SHAPER noi-noute, sigilate 2 De la: kudika197417 17 Iunie 2010 23:51
Intrebare 1 De la: Yyana 21 Iulie 2009 03:42
produse cosmetice organice la preturi accesibile 9 De la: maria1980maria 29 Aprilie 2010 18:59
vergeturi 5 De la: annna_larysssa 10 Aprilie 2011 17:19