Setari Cookie-uri

super manichiurista

buna,

voiam sa impartasesc cu voi o experienta super super super de care am avut parte de curand la o tipa elena de la un salon de pe langa romana, chiar langa ASE la 1 minut. am fugit de la un seminar si cum nu aveam ce sa fac am zis sa merg la o mani rapida....deci tipa este super tare! o cheama Elena si am ramas chiar impresionata...deci daca vreti sa incercati cand nu aveti ce face prin romana va recomand cu caldura!
PS nu incurajez chiulul dar din cand in cand e sanatos :)
traiesteclipa007
Postat pe 19 Februarie 2009 13:02
ne dai si amanunte k sa intelegem de ce a fost super super super? si detalii despre unde se afla aceasta super manichiurista? :D
pinkpussy10
Postat pe 25 Februarie 2009 14:59
pai in primul rand nu mi-a mai trantit manutele intr-un borcan de apa pentru a imi inmuia cuticulele ... pana sa mi se incretesc buricele degetelor. ...lucreaza cu un tratament de cuticule. totul era super igienizat si mi le-a igienizat in fata (eu sunt cam obsedata cu igiena :) produsele sunt de la OPI deci super profi ...insa ... felul in care a lucrat, super ingrijit. cuticule taiate perfect, unghiile la fel, mi-a dat forma care am vrut-o eu nu "cum o iesi din pila" si multe produse. dupa ce lucreaza la tine sa ai o unghie perfecta mi-a dat si cu baza (am unghii casante) dupa cu oja, dupa cu top coat, si dupa cu picatura de uscare rapida. si la ei asta inseamna mani normala cost super ok. tipa de dupa mine de exemplu avea nu stiu ce mani termica ...cu niste manusi termice mi s-a parut dementiala. ideea e k poti sa iti faci abonament personalizat si platesti mai putin si nu ai valabilitate la abonament eu l-am consumat in 2 luni k am fost plecata in vacanta de sarbatori :)) primesti si bonusuri...in fine ...daca vrei poti sa incerci ...este pe caragea voda numarul 2 www.joelle.ro are acolo harta cu locatia exacta si numarul e 0732377280
traiesteclipa007
Postat pe 25 Februarie 2009 19:12
merci mult. pupici
pinkpussy10
Postat pe 26 Februarie 2009 19:06
www.kudika.ro/comunitate/all_beautyline/blog.html
all_beautyline
Postat pe 27 Februarie 2009 14:53
>>>>>> Comercializez in limita stocului disponibil sau la comanda,produse profesionale pentru constructie de unghii tehnice(gel,acryl,echipamente): O.P.I,EZFLOW, IBD, CREATIVE NAIL DESIGN,CHINA GLAZE, ORLY, ESSIE, ENTITY, EUROPEAN SECRETS(ESN), LE CHAT. < < < < < < < < ****CONTACT: 0726.467.402. mail: nasty_kat2004@yahoo.com
nasty_kat2004
Postat pe 10 Martie 2009 18:35
buna traiesteclipa sunt ff interesata de salonul asta de care spui u .Acolo fac mani -pedi termic spa ?k mie imi plac manusile alea la nebunie si imi fac si ff bine,si ultima data am fost la un salon care m-a dezamagit total(nu dau nume) si daca poti sa imi explici mai exact pe unde e k eu nu cunosc bucurestiul Ms astept rasp de la u
mihaelasweet
Postat pe 18 Martie 2009 15:43
Traiesteclipa007, TE IUBESC! Elena este o manichiurista super la puterea n. Am fost ieri la ea si mi-am facut unghiile si declar k mi-am gasit manichiurista mea de Bucuresti. Eu de 8 ani imi fac unghiile la o singura persoana la mine acasa, k eu nu sunt de aici si pot sa iti spun k pana la Elena am avut doar experiente traumatizante de-a dreptul. Iti multumesc din suflet si celorlalte kudice o recomand cu caldura. Nu veti fi dezamagite! pupici
pinkpussy10
Postat pe 18 Martie 2009 16:35
ma bucur k printr-un singur post am reusit sa fac pe cineva fericit :) prima data mi s-a parut aiurea sa postez insa eram atat de entuziasmata ca nu mi-a mai pasat :D
hihihihi poate ne vedem pe acolo pinkpussy10
traiesteclipa007
Postat pe 19 Martie 2009 15:15
buna mihaelasweet! pai cum stai cu spatele la ase ai in stanga cafeneaua mon cher si in dreapta british council intre ele este o stradute ...mergi pe ea si pe dreapta va fi o biserica si pe stanga o clinica SOS ...vis-s-vis de SOS este caragea voda nr 2, intrii in curte si imediat in dreapta la demisol :) eu mi-am facut decat clasic pana acum din lipsa de timp (mereu fug de la cate un curs) insa cand m-a facut pe mine o data mani era o tipa cu niste botosei in picioare deci cred k acela era spa ...oricum ce imi aduc aminte este ca acea crema mirosea demential!!!
traiesteclipa007
Postat pe 19 Martie 2009 15:18
Super,ms mult ,vreau sa ma duc si eu ,sincer m-a convins si pinky .Poate mai intri pana luni traiesteclipa (luni imi fac programare !!!!!!!!!) k as vrea sa imi spui dak au cosmetica acolo k daca tot ma duc vrea imi vopsesc si sprancenele .Va pup fetelor.mai vb ..Inca o data ms
mihaelasweet
Postat pe 20 Martie 2009 13:47
bineinteles ca au si cosmetica! mergi cu increde! enjoy!!
traiesteclipa007
Postat pe 23 Martie 2009 10:20
cam care sunt preturile? la manechiurista asta super super?:)
Sasha1975
Postat pe 3 Aprilie 2009 17:16
pai eu zic ca sunt super pentru locatia pe care o au si pentru manichiurista pe care o au. pentru 25 ron mani si 35 pedi mi se pare super ok...lucreaza cu o gramada de produse, nu te grabeste, te bibileste ...o data nu am avut loc, k am uitat sa imi fac programare si evident ca m-am dus acolo dar in ziua aia era full si am ramas pe afara ...si m-am ambitionat si m-am dus la vogue ....deci dupa o mani spoita cica spa ...dar am stat cu scrub si crema cred k 10 secunde ...si la final vine si bonul ...55 de ron pentru 20 de minute....cum am iesit de acolo am sunat si m-am programat la elena si m-am dus a2a zi ... cred k o data ce dai de servicii de calitate orice altceva pe banii tai ti se pare bataie de joc :)
traiesteclipa007
Postat pe 3 Aprilie 2009 20:32
Scuze draga mea ca nu ti-am scris demult.Am fost la JOELLE si mi-am facut mani termic si a fost DEMENTIAL,sunt fffff MULTUMIITA intr-adevar folosesc creme de super calitate.poate nei ntalnim pe acolo traiesteclipa007,iar la cosmetica mi-a placut la fel de mult,fetele sunt profi.Ms mult pt recomandare,TE IUBESC. si nu sunt ipocrita cand spun asta pt ca eu chiar aveam o problema cu saloanele din Bucuresti ,m-ai ajutat enorm.Te pup
mihaelasweet
Postat pe 13 Aprilie 2009 15:07
hehe se pare ca ajutand 2 fete sa isi gaseasca salonul potrivit iepurasul a vazut si m-a umplut de cadouri :D:D
ma bucur sincer ca v-a placut si ar fi dragut sa ne intalnim acolo ... eu ma duc imediat dupa 1 mai pentru ca mi-a soptit mie ca baga masaj cu o doamna super draguta care face masaj relaxant anticelulitic dar si reflexo :X asa k am sarit pe ocazie sa ma pregatesc de vara deh
traiesteclipa007
Postat pe 23 Aprilie 2009 18:27
buna fetelor,

vreau sa va recomand si eu o experienta faina, tot pe langa ASE. eu merg la sun lounge, cel mai des pt par pt ca sunt foarte multumita de com lucreaza stilistul lor, laurentiu dar pana cum am facut si cateva tratamente faciale si deja se vede diferenta.
salonul e undeva prin amzei, vizavi de ambasada frantei
kudika050455
Postat pe 10 Iulie 2009 12:17
buna fetelor,ce mai faceti?eu tocmai m-am intors de la mare,am terminat concediu bleahhh....si tre sa ma duc la munci .traiesteclipa007 nush daca e ok sa te intreb dar io fac o incercare,ai fost cumva la iuliana la mani de la joelle?ca as vrea sa ma duc pe la fete la salon vineri si mi s-a spus ca ea este si vroiam si o alta parere.sper sa mai intri .poop
mihaelasweet
Postat pe 28 Iulie 2009 14:13
daaaaaaaaa poti merge cu incredere mihaela ;))) este la aceeasi inaltime profesionala ca si Elena :)
traiesteclipa007
Postat pe 4 August 2009 17:50
buna fetele , va invit sa-mi vizualizati pozele cu unghiutze http://www.kudika.ro/comunitate/10nails/poze/album/29249.html
10nails
Postat pe 8 August 2009 22:07
NU VREAU SA ZIC NIMIK DE ALTE MANICHIURISTE DAR A MEA SINCER CRED CA E CEA MAI BUNA DIN LUMEEEEE. IN PRIMUL RAND FOLOSESTE NUMEAI PRODUSE DE CALITATE , PRETUL E SUPEEEEEEER IAR UNGHIILE MELE TIN 45-50 DE ZILE MA REFER LA CELE FALSE FARA SA SE RUPA SI FARA SA SE DEGRADEZE, EU NU AM MAI INTALNIT TREABA ASTA LA NIMENI... SINGURUL DEZAVANTAJ E CA TREBUIE SA TE PROGRAMEZI DIN TIMP CA ARE CLIENTE CARE SE PROGRAMEAZA SI CU O LUNA INAINTE...POOP FETELE
kudika073516
Postat pe 23 Octombrie 2011 17:45

Recomandari