analize

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

ofatasingura Avatarul lui ofatasingura

19 mesaje

Prelevarea de secretie vaginala se poate face si pe timpul menstruatiei?
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: melira, la data 2009-02-19 13:46:43Prelevarea de secretie vaginala se poate face si pe timpul menstruatiei?

e chiar asa urgent?nu poti astepta sa-ti treaca?
Placerea se poate sprijini pe iluzie, fericirea insa se intemeiaza pe adevar. (Chamfort )
ofatasingura Avatarul lui ofatasingura

19 mesaje

Azi dimineata eram hotarata sa merg la control si numai bine ca m-am trezit cu minunea...mi-am facut si programare.
Fosta membra Kudika.ro
De la: melira, la data 2009-02-19 13:52:01Azi dimineata eram hotarata sa merg la control si numai bine ca m-am trezit cu minunea...mi-am facut si programare.

parerea mea este sa-ti suni medicul si sa ii spui,eventual sa anulezi,sa faci o reprogramare.
Placerea se poate sprijini pe iluzie, fericirea insa se intemeiaza pe adevar. (Chamfort )
Fosta membra Kudika.ro
buna
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesate, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa, tuturor!
Fosta membra Kudika.ro
De la: ofatasingura, la data 2009-02-19 13:46:43Prelevarea de secretie vaginala se poate face si pe timpul menstruatiei?

nu
kudika_nikole Avatarul lui kudika_nikole

3568 mesaje
Oras: tg mures

De la: ofatasingura, la data 2009-02-19 13:46:43Prelevarea de secretie vaginala se poate face si pe timpul menstruatiei?