Setari Cookie-uri

pantofi sau sandale pentru rochia de seara

Oana te rog frumos, spune-mi si mie cum o cheama pe cea care face rochiile pt dansez pt tine unde o pot gasi si mai ales cat te-a costat rochia. Eu am banchetul de absolvire a facultatii, umblu de 3 sapt pt o rochie nimic nu-mi place, nimic nu-mi vine bine. Am o conformatie oarecum dificila: sani mari solduri late talie ingusta si 1,65. Nu aunt grasa dar am forme si rochiile din magazine sunt facute pt manechine fara sani fara solduri. Vreau ceva sa imi puna in evidenta formele si am nevoie si de sfatul cuiva. Te rog frumos daca poti sa ma ajuti da-mi un pm sau raspunde aici, cum crezi de cuviinte. Merci frumos.
BabyAnne
Postat pe 31 Martie 2009 19:13
Buna tuturor!
Ma intereaza un magazin , unde se face incaltaminte la comanda.
nella27
Postat pe 11 Aprilie 2009 18:43
vezi ca sunt si aici: http://discounted.ro/promotii/incaltaminte-dama/
cooldieanne
Postat pe 14 Aprilie 2009 21:32
e drept ca e greu sa alegi o rochie si o pereche potrivita de incaltaminte. parerea mea ca ca daca ai imaginatie buna, mergi la un criotor si fa-ti rochia pe care o doresti, daca nu.. spor la cautat prin magazine, noroc ca esti din bucuresti si ai de unde alege

incaltamintea... hmm.. avand in vedere faptul ca mergi la un bal in recomand ceva comod, cu tot mic ca sa poti dansa linistita

rochitele gen baby doll sunt foarte simpatice, ti le reconand si cu niste sandalute finutze (parerea mea)

anunta-ne cand gasesti ceva si spune-ne ce caci si eu am balul anul asta si sunt in cautare de idei

alinushcka
Postat pe 23 Aprilie 2009 14:47
fetelor...si eu am anu acesta banchetul de a12a...mi-am luat o Rochie cu imprimeu floral, cu bretele, taietura sub bust si care se prinde la spate cu o funda...si nu stiu cu c ar fi mai indicat sa ma incalt...nu as vrea sandale..pantofii decupati pot fi purtati si cu dres?!
astept shi eu un raspuns...un sfat...va multumesc...
lalaSweet
Postat pe 10 Mai 2009 11:51
http://multsoare-stuff.blogspot.com/
copacelul
Postat pe 12 Mai 2009 20:14
salut.incaltaminte super si la preturi mai acceptabile gasesti pe www.la-moda.ro.pupici
kudika021178
Postat pe 25 Mai 2009 10:37
De la: nella27, la data 2009-04-11 18:43:49Buna tuturor!
Ma intereaza un magazin , unde se face incaltaminte la comanda.


Din cate stiu, pe la Budapeste, unde este Domo acum, dupa intersectie, spre parcul Carol, e o straduta la stanga. Undeva, in jos pe straduta aia, pe partea dreapta, e un magazin care face la comanda pantofi sau genti din piele.
annab
Postat pe 25 Mai 2009 13:50
De la: lalaSweet, la data 2009-05-10 11:51:43fetelor...si eu am anu acesta banchetul de a12a...mi-am luat o Rochie cu imprimeu floral, cu bretele, taietura sub bust si care se prinde la spate cu o funda...si nu stiu cu c ar fi mai indicat sa ma incalt...nu as vrea sandale..pantofii decupati pot fi purtati si cu dres?!
astept shi eu un raspuns...un sfat...va multumesc...


In ceea ce priveste, incaltamintea potrivita pentru rochia ta, eu cred ca sandalele ar fi perfecte.
Dar daca nu vrei sandale si vrei sa optezi pentru o pereche de pantofi decupati, pentru a-i purta cu dres, ar fi mai nimeriti o pereche de pantofi decupati la spate.
annab
Postat pe 25 Mai 2009 13:54
multumesc pt raspuns..
lalaSweet
Postat pe 25 Mai 2009 19:40
in orice magazin leonardo sunt reduceri in perioada asta si se gasesc sandale foarte dragutze eu mi-am luat ieri o pereche poate gasesti ceva bafta la cautat si la cumparat
yumy
Postat pe 5 Iulie 2009 06:54
http://www.ro-online.ro/cocoshel-29211.html
kudika051526
Postat pe 13 Iulie 2009 12:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Atentie. Premiile kudika.ro nu se dau! 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 12:58
cizme ugg originale 10 De la: valy90 23 Octombrie 2010 01:02
papuci ugg 2 De la: crysa_tm 20 Iulie 2010 12:53
Atentie. Premiile kudika.ro nu se dau! 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 12:58
Pantofii Rosii, Pantofi de Primavara 2 De la: TocToc_Incaltaminte 17 Aprilie 2012 21:58