Setari Cookie-uri

parfumul preferat

Diamonds - Armani, Cat deluxe At night - Naomi Campbell, XX- hugo boss, Echo - Davidoff
Lady_Marmelade07
Postat pe 23 Martie 2009 14:40
Lacoste POUR FEMME ....aaaaaa si Light blue de la D&G
mitura
Postat pe 25 Martie 2009 11:49
Carolina Herera - 212 Sexy si unul mai "sport" Lacoste - Ispiration
eveline_med
Postat pe 25 Martie 2009 14:26
ALIEN
Dorina1
Postat pe 26 Martie 2009 13:26
eu nu l-as schimba pe nimic in lume pe notes de la celine dion il ador...bine mai sunt si alte parfumuri care imi plac si le-am avut de ex paco rabanne-ultraviolet era febletea mea pana sa dau de cenine dion,far away de la avon si mai este unul care mia placut si cred ca inca mai tanjesc dupa el women of earth de la avon dar din pacate nu se mai fabrica de multicel era pre fain parfumul ala cand mergeam undeva toata lumea intorcea caput si se simtea ca e un parfum deoebit nu trebuia sa ma vada cineva si cand simtea parfumul stia ca eu sunt acolo.offfffff de ce toate parfumurile misto de la avon leau scos?
loredanafit
Postat pe 31 Martie 2009 00:14
Pur Blanca si Little Black Dress
Diavolyta_
Postat pe 31 Martie 2009 00:22
Sa inteleg ca esti fan Avon?
Dorina1
Postat pe 31 Martie 2009 12:03
De la: kudika003643, la data 2009-03-22 09:10:32nu stiu de unde le procurati dar as vrea sa stiu cu cit le luati eu de exemplu am ocazia sa le iau de la producator cu...... de exemplu:lacoste,lancome,giorgio armani si altele la 30ml cu 35 ron

Nu sunt originale pt ca un parfum din cele mentionate e imposibil sa fie 35 ron.
sunt contrafacute.
Marina_20
Postat pe 31 Martie 2009 20:52
De la: ninuta20, la data 2009-03-31 20:52:01
De la: kudika003643, la data 2009-03-22 09:10:32nu stiu de unde le procurati dar as vrea sa stiu cu cit le luati eu de exemplu am ocazia sa le iau de la producator cu...... de exemplu:lacoste,lancome,giorgio armani si altele la 30ml cu 35 ron

Nu sunt originale pt ca un parfum din cele mentionate e imposibil sa fie 35 ron.
sunt contrafacute.


normal ca un parfum original nu are cum sa fie atat de ieftin... eu destul de bun sare de 2 milioane lei vechi
_dulcik_
Postat pe 31 Martie 2009 21:00
De la: _dulcik_, la data 2009-03-31 21:00:44
De la: ninuta20, la data 2009-03-31 20:52:01
De la: kudika003643, la data 2009-03-22 09:10:32nu stiu de unde le procurati dar as vrea sa stiu cu cit le luati eu de exemplu am ocazia sa le iau de la producator cu...... de exemplu:lacoste,lancome,giorgio armani si altele la 30ml cu 35 ron

Nu sunt originale pt ca un parfum din cele mentionate e imposibil sa fie 35 ron.
sunt contrafacute.


normal ca un parfum original nu are cum sa fie atat de ieftin... eu destul de bun sare de 2 milioane lei vechi


sunt copii ieftine.
ce producator ai tu?
crishca
Postat pe 31 Martie 2009 21:07
draga mea sunt chiar mai bune decit cele din lanturle de magazine din cauza ca sunt luate direct de la producator si are concentratia mai mare crezi tu ca giorgio armani de exemplu are fabrica lui de parfum ? nu el i-si alege aroma care-i place iar firmele care vor sa comercializeze acea aroma cauta sa faca tot posibilul sa si vinda.e......aici este problema parfumul care tu zici ca este original adica acela scump este de fapt acelasi parfum ca cel de 35 ron si sa-ti spun diferenta. cel de 2-3 milioane de la producator pina in client parcurge un drum (depozitare angro,manipulanti, transport,reclama tv,reclama pliante,adaos comercial,plata vinzatorilor plus desiner recipient .pe cind la aceasta firma schema este urmatoarea producator-distribuitor-client iar desiner-ul recipientului este simpla si cu brand-ul firmei care i-l comercializeaza adica FM (federico mahora)si ca sa t convingi intra pe www.fmgroupcosmetics.ro si ma poti contacta pe rrody52 ca sa i-ti dau mai multe detalii poti sa faci si tu o afacere din asta adica sa ai un ban in plus si nu numai iar daca vrei un parfum poti sa ti-l procuri din magazinul tau on line fara sa alergi dupa el
rody52
Postat pe 1 Aprilie 2009 16:32
bai eu odata de muuuult am avut un parfum nu stiu daca era de firma dar mi-a ramas in minte mirosea a cip (bombonelele alea mici dupa timpu lui ceao ) asa mi-a placut
amour amour este un parefum bun
smigal
Postat pe 1 Aprilie 2009 16:39
De la: kudika003643, la data 2009-04-01 16:32:11draga mea sunt chiar mai bune decit cele din lanturile de magazine din cauza ca sunt luate direct de la producator si are concentratia mai mare crezi tu ca giorgio armani de exemplu are fabrica lui de parfum ? nu el i-si alege aroma care-i place iar firmele care vor sa comercializeze acea aroma cauta sa faca tot posibilul sa si vinda.e......aici este problema parfumul care tu zici ca este original adica acela scump este de fapt acelasi parfum ca cel de 35 ron si sa-ti spun diferenta. cel de 2-3 milioane de la producator pina la client parcurge un drum (depozitare angro,manipulanti, transport,reclama tv,reclama pliante,adaos comercial,plata vinzatorilor plus desiner recipient ).pe cind la aceasta firma schema este urmatoarea producator-distribuitor-client iar desiner-ul recipientului este simpla si cu brand-ul firmei care i-l comercializeaza adica FM (federico mahora)si ca sa te convingi intra pe www.fmgroupcosmetics.ro si ma poti contacta pe rrody52 ca sa i-ti dau mai multe detalii poti sa faci si tu o afacere din asta adica sa ai un ban in plus si nu numai iar daca vrei un parfum poti sa ti-l procuri din magazinul tau on line fara sa alergi dupa el
rody52
Postat pe 1 Aprilie 2009 18:56
De la: kudika003643, la data 2009-04-01 16:32:11draga mea sunt chiar mai bune decit cele din lanturile de magazine din cauza ca sunt luate direct de la producator si are concentratia mai mare crezi tu ca giorgio armani de exemplu are fabrica lui de parfum ? nu el i-si alege aroma care-i place iar firmele care vor sa comercializeze acea aroma cauta sa faca tot posibilul sa si vinda.e......aici este problema parfumul care tu zici ca este original adica acela scump este de fapt acelasi parfum ca cel de 35 ron si sa-ti spun diferenta. cel de 2-3 milioane de la producator pina la client parcurge un drum (depozitare angro,manipulanti, transport,reclama tv,reclama pliante,adaos comercial,plata vinzatorilor plus desiner recipient ).pe cind la aceasta firma schema este urmatoarea producator-distribuitor-client iar desiner-ul recipientului este simpla si cu brand-ul firmei care i-l comercializeaza adica FM (federico mahora)si ca sa te convingi intra pe www.fmgroupcosmetics.ro si ma poti contacta pe rrody52 ca sa i-ti dau mai multe detalii poti sa faci si tu o afacere din asta adica sa ai un ban in plus si nu numai iar daca vrei un parfum poti sa ti-l procuri din magazinul tau on line fara sa alergi dupa el
rody52
Postat pe 1 Aprilie 2009 18:59
organza
_ame_
Postat pe 1 Aprilie 2009 20:47
mai nu stiu cred ca o imitatie nu rezisa la fel de mult ca si originalul... pls ca si difera mirosul...
_dulcik_
Postat pe 1 Aprilie 2009 21:43
mie imi place mult amor amor tentation si ninna ricci
larisa_82
Postat pe 1 Aprilie 2009 22:14
De la: mikela_my, la data 2009-02-26 13:03:33HOT C0UTURE - Givenchy..........SUPER MISTO.....nu il schimb cu un altul pt.nimik in lume ramine preferatul meu




cred ca acum 5 ani l-am luat pentru prima data si nici acum nu m-am plictisit de el,intradevar e cel mai tare de la givenchy
larisa_82
Postat pe 1 Aprilie 2009 22:16
dulcik sa iei un parfum din magazin 2-3 milioane si unul de la federico mahora dai cu unu pe o mina si cu celalalt pe a doua mina faci treaba, speli vase,faci dush apoi mirosi sa vezi care persista ai sa ai o surpriza ca cel de la federico persista eu am facut proba asta de multe ori pentru ca eu plec intodeauna cu mostrele de acasa
rody52
Postat pe 2 Aprilie 2009 00:18
ARMANI CODE MIROASE SUUUUPER
Lady_Gaga9
Postat pe 3 Aprilie 2009 15:42
Mie imi place foarte mult Dolce Gabana Light Blue. Merita toti banii !!!
sabine
Postat pe 3 Aprilie 2009 21:06
De la: kudika003643, la data 2009-04-02 00:18:32dulcik sa iei un parfum din magazin 2-3 milioane si unul de la federico mahora dai cu unu pe o mina si cu celalalt pe a doua mina faci treaba, speli vase,faci dush apoi mirosi sa vezi care persista ai sa ai o surpriza ca cel de la federico persista eu am facut proba asta de multe ori pentru ca eu plec intodeauna cu mostrele de acasa


mai sincer nu stiu poae ca persista dar prefer mai mult originalu decat copia lui....pt ca stiu ca mai era o firma din asa cu imitatiii de parfum si mi-a dat o colega un parfum mic si culmea e ca la inceput mirosea frumos iar dupa nu stiu ce a patit ca isi schimbase asa de mult mirosu ca mirosea al naibii de naspa ...
_dulcik_
Postat pe 4 Aprilie 2009 10:42
Lolita Lempicka, D&G-light blue, Lancome-poeme, Ungaro-aparicion etc

Postat pe 4 Aprilie 2009 10:51
Pure Poison de la Dior si I Love Love de la Moschino sunt preferatele mele!
elijne
Postat pe 5 Aprilie 2009 06:32
Dior Addict,prima varianta, sticla albastra. E demential. Mai nou am obserat ca a inceput sa dispara de prin duty-free, mi-a trebuit o vreme pana sa-l gasesc (din nou). Si Armani Code este iarasi un parfum fooooarte senzual, atat cel pt femei, cat si varianta masculina. Guerlain-Insolence si My Insolence, sunt printre preferatele mele...si lista poate continua
mrskattousa
Postat pe 5 Aprilie 2009 08:22
ange ou demon (givenchy) , miracle (lancome) , bright crystal (versace), eternity moment (calvin klein) gucci rush ... :D:D:D si mai sunt muuuuuulte :x
al3xxxa0312
Postat pe 9 Aprilie 2009 14:39
am descoperit de cuarnd unul nou..si anume Duende de la Joze del Pozo. cine e fan de arome de mosc cu tente mai orientale ..asta e ..definetly!
Buttefflypink
Postat pe 9 Aprilie 2009 15:47
De la: Dorina1, la data 2009-03-31 12:03:38Sa inteleg ca esti fan Avon?

pai si daca ar fii fan avon care ar fii problema si mie imi plac cateva parfumuri de acolo
_dulcik_
Postat pe 10 Aprilie 2009 08:32
adidas - tropical fresh
si parfurmurile-crema de la yves rocher. :D

Postat pe 10 Aprilie 2009 12:07
CK - Eternity :x best ever
lala12
Postat pe 11 Aprilie 2009 18:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Teapa de la AORO.RO 37 De la: ErikaStefania 20 August 2019 20:41
ATENTIE!!!premiile de pe kudika nu se dau! 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 13:50
reprezentanti federico mahora 1 De la: kudika079730 31 Decembrie 2009 18:15
ATENTIE!!!premiile de pe kudika nu se dau! 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 13:50
igiena personala si parfumuri 2 De la: copacelul 2 Mai 2009 17:07